Chisen OPzV2-100 2V100Ah трубчаста GEL VRLA батарея

частка
WeChat
Сіна Вейбо
QQ
Простір QQ
Дубань
Бар Baidu Post
Chisen OPzV2-100 — це клапанно-регульована гелева трубчаста акумуляторна батарея 2V 100Ah, що відповідає стандартам IEC 60896 / DIN 40472 / GB/T 19638, із циклічним ресурсом ≥1500 циклів (80% DOD) та розрахунковим терміном служби в режимі підзаряду 20+ років (25°C). Клапанно-регульована конструкція не потребує обслуговування, підходить для базових станцій зв'язку (4G/5G), резервного живлення станцій, об'єктів без постійного обслуговування, віддалених місць та екстремальних середовищ. Пряма поставка з заводу, підтримка OEM/ODM, безкоштовний підбір ємності та комерційна пропозиція протягом 24 годин.
Деталі продукту

Читання за 30 секунд: Chisen OPzV2-100

• Модель та характеристики: Chisen OPzV2-100 | 2V 100Ah (C10) | Трубчаста GEL VRLA батарея

• Технологія: трубчаста позитивна пластина + наногелевий електроліт + клапанно-регульована герметизація (стандарти в розділі §4)

• Ключові переваги: циклічний ресурс ≥ 1500 циклів (80% DOD) / розрахунковий термін служби в режимі підзаряду 20+ років (25°C)

• Типові сфери застосування: базові станції зв'язку (особливо без обслуговування) + накопичення енергії від PV/вітру + підзаряд у екстремальних середовищах + зовнішні шафи

  • §1 Chisen OPzV2-100: визначення продукту та 4 ключові переваги
  • Chisen OPzV2-100 — це клапанно-регульована акумуляторна батарея 2V 100Ah з трубчастими пластинами та гелевим електролітом.

    Технологічна схема: трубчаста позитивна пластина + наногелевий електроліт + клапанно-регульована герметична конструкція (стандарти в розділі §4).

    Сценарії застосування: OPzV2-100 — це елемент 2V. 24 елементи послідовно утворюють систему 48V / 54 елементи послідовно утворюють систему 108V (сумісно з 110V) / 108 елементів послідовно утворюють систему 216V (сумісно з 220V) / 190 елементів послідовно утворюють трифазну систему постійного струму 380V.

    Сфери застосування: телекомунікації / відновлювана енергетика / екстремальні середовища (придатна для циклічного використання).


    Перевага
    Технічна реалізація
    Цінність для клієнта
    Трубчаста структура позитивної пластини
    Трубчаста позитивна пластина + наногелевий електроліт + клапанно-регульована герметична конструкція
    Циклічний ресурс 1500+ циклів (80% DOD)
    Розрахунковий термін служби в режимі підзаряду 20+ років
    Напруга підзаряду 2.25-2.27V/елемент при 25°C (з температурною компенсацією -3.3mV/°C)
    Річний рівень відмов < 0.5%
    Не потребує обслуговування + безпека
    Клапанно-регульована герметична конструкція, не потребує доливання води; вбудований вибухозахищений запобіжний клапан із кислотним фільтром
    Підходить для об'єктів без постійного обслуговування (базові станції, острови, прикордонні пости)
    Відповідність багатьом стандартам
    7 міжнародних/регіональних/галузевих стандартів (див. §4)
    Можливість продажу у 60+ країнах



    Бренд Chisen CHISEN заснований у 2002 році, понад 20 років спеціалізується на трубчастих акумуляторах, експортується у 60+ країн, постачає промисловим клієнтам у сферах телекомунікацій / енергетики / дата-центрів / фотоелектрики / залізниці / медицини.

  • §2 Chisen OPzV2-100: коротка довідка з основних характеристик
  • Таблиця нижче — це коротка довідка з основних характеристик OPzV2-100 (детальні стандарти в §4, сценарії застосування в §7, деталі напруги підзаряду в §12).


    Параметр
    Значення
    Стандарт / Примітка
    Номінальна напруга
    2V(DC)
    Номінальна ємність
    100Ah(C₁₀)
    Модель
    OPzV2-100
    Серія
    管式胶体阀控蓄电池(Tubula r GEL VRLA Battery)
    Застосовні стандарти
    IEC 60896 + DIN 40472 + GB/T 19638 等 7 项(详见 §4)
    Габаритні розміри (довжина × ширина × висота)
    103 × 206 × 354 mm
    Повна висота (з клемами)
    390 mm
    Маса батареї (з електролітом)
    13.0kg(28.7 lbs,规格书实测)
    Тип клеми
    Φ20-M8
    Момент затягування клем
    10-12 N·m
    Робоча температура (розряд)
    -40°C ~ 65°C
    Робоча температура (заряд)
    -30°C ~ 65°C
    Робоча температура (зберігання)
    -25°C ~ 45°C
    Напруга підзаряду
    2.25-2.27V/cell (25°C)
    Температурна компенсація підзаряду
    -3.3mV/°C/cell
    Вирівнювальна напруга
    2.30-2.35V/cell (25°C)
    Температурна компенсація вирівнювання
    -5mV/°C/cell
    Напруга циклічного заряду
    2.35-2.40V/cell (25°C)
    Максимальний струм заряду
    30A
    Максимальний струм розряду (5 с)
    1000A
    Швидкість саморозряду
    2% / 月(可搁置 1 年无需充电,25°C)
    Внутрішній опір (повністю заряджена / 25°C)
    1.1 mΩ
    Струм короткого замикання
    1700A
    Циклічний ресурс
    ≥ 1500 次(放电深度 80%)
    Розрахунковий термін служби в режимі підзаряду
    20+ 年(25°C)
    Транспортування / морські перевезення
    IMDG Class 8 / UN2794 / MSDS
    Сертифікати
    按客户需求合作办理(详见 §4)



  • §3 Chisen OPzV2-100: правила найменування моделі — розшифровка літер OPzV та визначення за DIN 40472
  • Найменування моделі Chisen OPzV2-100 відповідає німецькому стандарту DIN 40472 (трубчасті клапанно-регульовані гелеві) + міжнародним правилам найменування IEC 60896. OPz — це абревіатура німецького слова "Ortsfeste Panzerplatten", що означає "стаціонарна трубчаста броньована пластина".

    Таблиця порівняння значень літер OPzV / OPzS (визначення за DIN 40472):


    Літера
    Повна назва німецькою / значення
    Технічне значення
    OPz
    Ortsfeste Panzerplatten / стаціонарна трубчаста броньована пластина
    Позитивна пластина = трубчаста пластина
    V
    V = Valve Regulated / V = Vented
    Клапанно-регульована герметизація / GEL
    2
    Напруга елемента 2V
    48V = 24 елементи / 110V = 54 елементи / 220V = 108 елементів послідовно
    100
    Ємність 100Ah (C10 / 10-годинний режим)
    Розряд до 1.80V/елемент за 10-годинного режиму



  • §4 Chisen OPzV2-100: перелік застосовних міжнародних / європейських / китайських / британських / північноамериканських стандартів
  • Chisen OPzV2-100 відповідає наступним 7 міжнародним / регіональним / галузевим стандартам (основа проєктування продукту). Відповідність стандартам = відповідність для продажу + митне оформлення + успішне проходження тендеру проєкту з першої спроби.


    Стандарт
    Номер
    Сфера застосування
    Міжнародний IEC
    IEC 60896-21/22:2004
    Стаціонарні клапанно-регульовані батареї — методи випробувань + розміри / клеми / маркування
    Міжнародний IEC
    IEC 61427
    Акумулятори для накопичення енергії від PV (жорстка вимога для тендерів сонячних проєктів)
    Німецький DIN
    DIN 40472:2015
    Трубчасті клапанно-регульовані батареї (золотий стандарт)
    Китайський національний стандарт
    GB/T 19638.1-2014
    Стаціонарні клапанно-регульовані батареї (відповідність для ринкових продажів)
    Китайський телекомунікаційний
    YD/T 1360
    Резервне живлення телекомунікаційних операторів (обов'язково для тендерів)
    Європейський
    Eurobat Long Life
    Європейська класифікація терміну служби акумуляторів (> 12 років підзаряду)
    Великобританія / Північна Америка
    BS 6290 Part 4 / UL 1989
    Ринок резервного живлення Великобританії / Північної Америки



    Примітка: сертифікати сторонніх інспекцій / спеціальні сертифікати країни призначення (SONCAP / PVOC / SASO / BIS / ESMA) можуть бути оформлені за вимогами клієнта (підтримується провідними агентствами, такими як SGS / TUV / BV / CTI).

  • §5 Chisen OPzV2-100: фізична структура та матеріали (трубчаста позитивна пластина проти плоскої пластини)
  • Конструкція фізичної структури Chisen OPzV2-100 (трубчаста позитивна пластина є ядром; циклічний ресурс у 1.5-2 рази вищий, ніж у батарей із плоскими пластинами):


    Компонент
    Матеріал / специфікація
    Опис
    Позитивна решітка
    Ливарна трубчаста решітка, сплав Pb-Ca
    Скловолоконна трубка обгортає позитивну активну масу (PbO2)
    Негативна решітка
    Радіальна негативна решітка, сплав Pb-Ca
    Покращує використання активної маси
    Сепаратор
    Імпортований композитний сепаратор PVC
    Низький опір / висока пористість / стійкість до старіння
    Електроліт
    Високочистий наногелевий електроліт
    Піроперегнаний гель SiO2 + H2SO4
    Корпус
    Високоміцний пластик ABS
    Вогнестійкість UL94 V-0
    Кришка
    Високоміцна смола ABS
    Герметична / вогнестійка
    Ущільнення клеми
    Потрійна структура ущільнення
    Епоксидна смола + гумове кільце + противитікаюче кільце
    Запобіжний клапан
    Інтегрований вибухозахищений / кислотний фільтр
    Автоматичне регулювання тиску (0.1-0.2 МПа)



    Непрозорий корпус OPzV: перевірка на місці за напругою клем + інфрачервоний вимір температури (без необхідності відкривати кришку)

  • §6 Серія Chisen OPzV — повна таблиця характеристик 18 моделей, 100Ah-3000Ah
  • Серія Chisen OPzV — 18 моделей від 100Ah до 3000Ah (трубчасті гелеві клапанно-регульовані / Tubular GEL VRLA). Усі відповідають стандартам IEC 60896-21/22 + DIN 40472 + GB/T 19638.1-2014. Моделі в межах однієї серії можна гнучко комбінувати послідовно для формування різних систем напруги (48V = 24 елементи / 110V = 54 елементи / 220V = 108 елементів / 380V = 190 елементів).


    Параметр
    OPzV (Tubular GEL VRLA)
    OPzS (Tubular Flooded)
    Електроліт
    Нанокремнеземний гель (фіксований, нерухомий)
    Розведена сірчана кислота 1.24 g/cm3 (рідка)
    Позитивна пластина
    Ливарна трубчаста (сплав Pb-Ca)
    Ливарна трубчаста (сплав Pb-Sb із низьким вмістом сурми)
    Застосовний стандарт DIN
    DIN 40472:2015 (трубчасті клапанно-регульовані)
    DIN 40736-1:1985 (трубчасті з рідким електролітом)
    Корпус
    Вогнестійкий ABS UL94 V-0 (непрозорий)
    Прозорий пластик SAN (видно рівень рідини)
    Струм короткого замикання (100Ah)
    1700 A
    1500 A
    Внутрішній опір (20°C)
    0.0011 Ohm (1.1 mΩ)
    0.001 Ohm (1.0 mΩ)
    Максимальний струм заряду
    30 A (0.30C10)
    20 A (0.20C10)
    Саморозряд (20°C, повністю заряджена)
    2%/місяць
    3%/місяць
    Напруга підзаряду (25°C)
    2.25-2.27V/елемент
    2.24V/елемент
    Вирівнювальна напруга (25°C)
    2.30-2.35V/елемент
    2.35-2.40V/елемент



    II. Екологічна адаптивність (4 рядки):


    Параметр виміру
    OPzV GEL клапанно-регульована
    OPzS з рідким електролітом
    Робоча температура (розряд)
    -40°C ~ 65°C (гель витримує високу температуру)
    -40°C ~ 60°C
    Робоча температура (заряд)
    -30°C ~ 65°C
    -30°C ~ 55°C
    Ємність - температура (40°C)
    близько 105%
    108%
    Ємність - температура (-20°C)
    близько 55%
    близько 65% (оціночно)



    III. Термін служби та циклічність (4 рядки):


    Параметр виміру
    OPzV GEL клапанно-регульована
    OPzS з рідким електролітом
    Термін служби в режимі підзаряду (25°C)
    20+ років
    20+ років (потребує періодичного доливання)
    Термін служби в режимі підзаряду (30°C)
    близько 10 років
    8-10 років
    Циклічний ресурс (DOD 80%)
    ≥ 1500 циклів
    1500-2500 циклів
    Циклічний ресурс (DOD 50%)
    2200+ циклів
    2500-4000 циклів



    IV. Обслуговування та монтаж (4 рядки):


    Параметр виміру
    OPzV GEL клапанно-регульована
    OPzS з рідким електролітом
    Доливання води
    Не потребує обслуговування (доливання не потрібне)
    Доливати кожні 3-6 місяців (дистильована вода)
    Виділення кислотного туману
    Мінімальне (клапанно-регульована герметизація + кислотний фільтр)
    Більше (відкрита + вентиляційний фільтр)
    Орієнтація монтажу
    Вертикально / горизонтально / на бік (не перевертати)
    Лише вертикально (електроліт витікатиме)
    Перевірка на місці
    Неможлива (непрозорий корпус)
    Можлива (прозорий корпус для перевірки рівня рідини / пластин)



    V. Комерційні та рішення (4 рядки):


    Параметр виміру
    OPzV GEL клапанно-регульована
    OPzS з рідким електролітом
    Вартість придбання (відносна)
    Вища (+15-25% проти OPzS)
    Нижча (зріла технологія)
    Вартість обслуговування (20 років)
    Дуже низька (не потребує обслуговування)
    Середня (праця + дистильована вода)
    TCO (20 років)
    Середня (вище придбання + низьке обслуговування)
    Низька (нижче придбання + середнє обслуговування)
    Цінність переробки
    Висока (свинець переробляється)
    Висока (свинець переробляється)



    VI. Висновок щодо вибору (якщо вас хвилює X → обирайте Y):


    Питання / сценарій застосування
    Рекомендований вибір
    Причина
    Базові станції без обслуговування / віддалені / острівні / прикордонні
    OPzV
    Не потребує обслуговування + вертикальний/горизонтальний/боковий монтаж + клапанно-регульована герметизація (економія 40% на експлуатації та обслуговуванні)
    Тропічні / пустельні / приміщення з екстремально високою температурою (постійно >45°C)
    OPzV
    Гель витримує високу температуру (заряд -30~65°C проти OPzS -30~55°C)
    Застосування з глибоким циклом (PV щодня 1 цикл при 80% DOD)
    OPzS
    Циклічний ресурс на 50% вищий (2500 проти 1500 циклів)
    Великі UPS дата-центрів (>500 kVA високий режим)
    OPzS
    Тривалий ресурс глибокого циклу (1500-2500 циклів) + велика ємність (2000+ Ah) зменшує кількість послідовних елементів
    Мобільне обладнання / похилий монтаж / автомобільні батареї
    OPzV
    Вертикальний/горизонтальний/боковий монтаж (клапанно-регульована, без витікання)
    Прозорий контроль / обслуговування на місці (приміщення з персоналом та регулярними обходами)
    OPzS
    Прозорий корпус SAN + вентиляційний фільтр (видиме обслуговування + фільтрація кислотного туману)



  • §9 Таблиця вибору трубчастих акумуляторів — порівняння OPzV / OPzS / AGM
  • Порівняння трьох типів свинцево-кислотних акумуляторів Chisen OPzV / OPzS / AGM у великих промислових системах накопичення енергії та резервного живлення з рекомендаціями щодо вибору:

    Таблиця прийняття рішення щодо вибору (якщо ваше застосування X → рекомендовано Y): UPS дата-центрів / базова станція 5G / накопичення енергії від PV / без обслуговування / віддалене розгортання → OPzV (трубчаста гелева клапанно-регульована, не потребує обслуговування + вертикальний/горизонтальний/боковий монтаж). Великий UPS дата-центру (>500 kVA) / залізнична сигналізація / аварійне освітлення / головний пульт судна / приміщення з персоналом → OPzS (відкритого типу з довшим терміном служби + нижчою вартістю + вищим струмом короткого замикання). Автомобільний запуск / електровелосипеди / мотоцикли / малі UPS / коротке резервування (<30 min) → AGM із плоскими пластинами (найнижча вартість).


    Параметр порівняння
    OPzV (трубчаста гелева клапанно-регульована)
    OPzS (трубчаста з рідким електролітом)
    AGM (клапанно-регульована з плоскими пластинами)
    Структура позитивної пластини
    Трубчаста
    Трубчаста
    Плоска пластина
    Електроліт
    Наногель (GEL)
    Розведена сірчана кислота (рідкий)
    AGM скловолокно
    Клапанно-регульована
    Так (герметична)
    Ні (відкрита + вентиляція)
    Так (герметична)
    Не потребує обслуговування
    Не потребує обслуговування
    Потребує доливання (3-6 місяців)
    Не потребує обслуговування
    Циклічний ресурс (80% DOD)
    ≥ 1500 циклів
    1500-2500 циклів
    500-1000 циклів
    Здатність до високого струму розряду
    Сильна (1500-1700A)
    Середня (1500-1600A)
    Середня (800-1500A)
    Орієнтація монтажу
    Вертикально/горизонтально/на бік
    Лише вертикально
    Вертикально/горизонтально/на бік
    Типові застосування
    UPS / базова станція / PV / без обслуговування
    Великий UPS / залізниця / судно / аварійне освітлення
    Автозапуск / малий UPS / електровелосипеди
    Відносна ціна
    Середня
    Низька
    Низька
    Екологічна відповідність
    RoHS / REACH / WEEE
    RoHS / REACH / WEEE
    RoHS / REACH / WEEE



  • §10 Chisen OPzV2-100: формула розрахунку ємності + параметри конфігурації сонячних та вітрових систем
  • Ємність батареї (Ah) = потужність навантаження (W) × тривалість резервування (h) ÷ напруга шини (V) ÷ ККД інвертора ÷ температурний коефіцієнт

    Де: ККД інвертора UPS 0.85 / постійне навантаження 1.0; температурний коефіцієнт 25°C = 1.0 / 35°C = 0.85 / 45°C = 0.70 (зниження при високій температурі); рекомендується запас 20-30%.

    Приклад 1: телекомунікаційна базова станція, система 48V, резервування 4-8h з подальшим перемиканням на генератор. Навантаження 1 kW, резервування 4h, шина 48V, ККД 0.85, температура 25°C. Ємність = 1000 × 4 ÷ 48 ÷ 0.85 ÷ 1.0 ≈ 98Ah. Рекомендовано: OPzV2-100 (24 елементи послідовно для 48V), запас 2%.

    Приклад 2: PV-мережеве/автономне зберігання, система 5 kW, резервування 4h. Навантаження 5 kW, резервування 4h, шина 48V, ККД 0.85, температура 25°C. Ємність = 5000 × 4 ÷ 48 ÷ 0.85 ÷ 1.0 ≈ 490Ah. Рекомендовано: OPzV2-500 (24 елементи послідовно для 48V), запас 2%.

    Приклад 3: панель постійного струму 110V, резервування 10h. Навантаження 0.5 kW, резервування 10h, шина 110V, ККД 1.0 (постійне навантаження), температура 25°C. Ємність = 500 × 10 ÷ 110 ÷ 1.0 ÷ 1.0 ≈ 45Ah. Рекомендовано: OPzV2-100 (54 елементи послідовно для 108V), запас 100%.

    Приклад 4: промислове живлення постійного струму 220V трифазне, резервування 30 min при повному навантаженні. Навантаження 100 kW, резервування 0.5h, шина 220V, ККД 1.0, температура 25°C. Ємність = 100000 × 0.5 ÷ 220 ÷ 1.0 ÷ 1.0 ≈ 227Ah. Рекомендовано: OPzV2-250 (108 елементів послідовно для 220V), запас 10%.

    Більше серійних конфігурацій (48V = 24 елементи / 110V = 54 елементи / 220V = 108 елементів / 380V = 190 елементів) детально описані в §7 сценаріїв застосування.

    Параметри конфігурації застосування сонячних / вітрових систем (заміряно за специфікацією CHISEN, стор. 1):


    Параметр
    Уставка
    Опис
    Відключення за перенапругою
    2.45 ± 0.01V/елемент @25°C
    Відключення за перенапругою (заряд завершено / сонячний контролер від'єднує батарею)
    Напруга вирівнювання
    2.40 ± 0.01V/елемент @25°C
    Вирівнювальна напруга (періодичне балансування, кожні 30-60 днів)
    Напруга повторного під'єднання масиву
    2.25 ± 0.005V/елемент @25°C
    Напруга повторного під'єднання сонячного масиву (повторне під'єднання після відновлення підзаряду)
    Уставка напруги підзаряду
    2.27 ± 0.005V/елемент @25°C
    Напруга підзаряду (усталений стан автономного живлення PV)
    Сигналізація низької напруги
    1.95 ± 0.005V/елемент @25°C
    Сигналізація низької напруги (навантаження ось-ось відключиться)
    Відключення за низькою напругою
    1.90 ± 0.005V/елемент @25°C
    Відключення за низькою напругою (навантаження відключено для захисту батареї від перерозряду)
    Напруга повторного під'єднання навантаження
    2.09 ± 0.01V/елемент @25°C
    Напруга повторного під'єднання навантаження (повторне під'єднання після відновлення від перерозряду)
    Коефіцієнт температурної компенсації
    -3 ~ -5 mV/°C/елемент
    Коефіцієнт температурної компенсації (підзаряд -3.3mV, вирівнювання -5mV)



    Безкоштовний інженерний розрахунок: надішліть "напруга системи + потужність навантаження + тривалість резервування + робоча температура" на sales@chisen.cn, отримайте повний розрахунковий лист Excel + комерційну пропозицію протягом 24 годин.

    Крок 1 Підтвердіть напругу системи та кількість послідовних елементів: телекомунікаційна базова станція / PV / UPS / залізниця / медицина / морські застосування → 24 елементи послідовно (система 48V) / 54 елементи (108V, сумісно з панелями постійного струму 110V) / 108 елементів (216V, сумісно з промисловим живленням 220V) / 190 елементів (трифазний UPS дата-центру постійного струму 380V).

    Крок 2 Оберіть ємність: розрахуйте за формулою "ємність батареї = потужність навантаження × тривалість резервування ÷ напруга шини ÷ ККД інвертора ÷ температурний коефіцієнт" → оберіть найближчу стандартну ємність (100 / 200 / 300 / 500 / 1000 / 1500 / 2000 / 3000 Ah), зарезервуйте запас 20-30%.

    Крок 3 Перевірте циклічний ресурс та тип батареї: буферний підзаряд (базова станція / UPS) → OPzV (не потребує обслуговування, 20+ років); глибокий цикл (PV щоденний цикл) → OPzV або OPzS (трубчаста, ≥1500 циклів); високий струм (UPS дата-центру > 500 kVA) → OPzS (струм короткого замикання 1500A+).

    Крок 4 Перевірте розміри та масу: габарити OPzV2-100 103×206×390mm / маса 13.2кг (з електролітом), габарити OPzS2-100 103×206×409mm / маса 12.6кг (з електролітом); зарезервуйте ≥ 50mm простору для відведення тепла у батарейних шафах / стійках.

    Крок 5 Оберіть післяпродажне обслуговування та сертифікати: тендер проєкту / митне оформлення вимагає відповідних національних стандартів (див. §4); рекомендовано CHISEN (бренд з 20+ роками історії + досвід експорту у 60+ країн + допомога з сертифікатами країни призначення за запитом).

  • §11 Chisen OPzV2-100: деталі циклічного ресурсу + порівняння вартості життєвого циклу TCO за 20 років (трубчаста проти AGM)
  • Циклічний ресурс Chisen OPzV2-100 ≥ 1500 циклів (80% DOD, умови випробувань IEC 60896-21, 25°C). Конструкція трубчастої позитивної пластини — ключова перевага: при однаковій ємності циклічний ресурс у 1.5-2 рази вищий, ніж у батарей із плоскими пластинами.

    Порівняння циклічного ресурсу трубчастої та плоскої позитивної пластини (DIN 40472 + вимірювання):


    Глибина розряду (DOD)
    Трубчаста (Chisen OPzV/OPzS)
    Плоска пластина (AGM)
    Різниця в ресурсі
    80% DOD (глибокий цикл)
    1500-2500 циклів
    500-1000 циклів
    ×1.5-2.5
    50% DOD (середній цикл)
    2200-3500 циклів
    750-1500 циклів
    ×2-3
    30% DOD (неглибокий цикл)
    3500-6500 циклів
    1500-3000 циклів
    ×2-3
    Буферний підзаряд (без циклів)
    20+ років (25°C)
    10-15 років (25°C)
    ×1.5-2
    Сценарій застосування
    Глибина розряду
    Кількість циклів
    Термін служби
    Телекомунікаційна базова станція, резервування 4-8h, потім перемикання на генератор
    50% DOD
    2200+ циклів
    6-7 років
    PV-мережеве/автономне зберігання (щоденний глибокий цикл)
    80% DOD
    1500+ циклів
    4+ роки
    Високострумовий імпульсний розряд UPS (резервування)
    30% DOD
    3500+ циклів
    10+ років
    Буферний підзаряд (базова станція / ядерна система EPS)
    0% DOD
    —
    20+ років (25°C)



    Принцип роботи трубчастої позитивної пластини:

    Скловолоконна трубка повністю обгортає позитивну активну масу (PbO2), запобігаючи осипанню та деформації активної маси, подовжуючи ресурс глибокого циклу. Це ключова конструктивна особливість стандарту DIN 40472.

    Точна крива циклічного ресурсу проти DOD для Chisen OPzV (виміряно за специфікацією CHISEN, 25°C, підзаряд 2.23V/елемент, умови випробувань IEC 60896-21):


    Глибина розряду
    Циклічний ресурс
    Сценарій застосування
    Відповідні роки (1 цикл на день)
    20% DOD
    5500 циклів
    Імпульсний розряд UPS / часті перемикання телекомунікаційних базових станцій
    15+ років
    30% DOD
    4000 циклів
    Неглибокий циклічний аварійний / часткове резервування
    11+ років
    50% DOD
    2500 циклів
    Середня циклічність / автономна сонячна енергетика
    7+ років
    80% DOD
    ≥ 1500 циклів (номінальний)
    Глибокий цикл (номінальний OPzV / заміряно 1300 циклів за специфікацією)
    3.5+ років
    100% DOD
    800 циклів
    Повний розряд (аварійний стан)
    2+ роки



    Додаток v25: демонстрація сукупного циклічного ресурсу та вартості життєвого циклу TCO (типова резервна система 48V 100Ah, загальна вартість володіння за 20 років):


    Стаття витрат
    OPzV
    OPzS
    AGM клапанно-регульована з плоскими пластинами
    Трубчаста гелева клапанно-регульована (Chisen)
    Трубчаста з рідким електролітом (Chisen)
    Початкова вартість придбання (з монтажем)
    Середня (трубчаста гелева)
    Нижча (трубчаста з рідким електролітом / зрілий процес)
    Найнижча (клапанно-регульована з плоскими пластинами)
    Розрахунковий термін служби
    20+ років (підзаряд 25°C)
    20-25 років (підзаряд 25°C, з регулярним обслуговуванням)
    8-12 років (підзаряд 25°C)
    Заміни за 20 років
    0 разів (купили один раз — користуєтесь все життя)
    0 разів (без заміни за 20 років за умови належного обслуговування)
    1-2 рази (приблизно на 8-му / 16-му році)
    Річна вартість обслуговування
    Дуже низька (не потребує обслуговування, лише очищення)
    Середня (доливання + очищення кожні 3-6 місяців)
    Середня (моніторинг напруги + очищення)
    Загальна вартість володіння за 20 років (TCO)
    Середня (середнє придбання + низьке обслуговування)
    Нижча (низьке придбання + середнє обслуговування)
    Висока (низьке придбання + короткий термін служби, що вимагає кількох замін)



    Ключовий висновок для B2B: трубчасті акумулятори коштують приблизно в 1.5-2 рази дорожче за AGM із плоскими пластинами на старті, але служать у 2+ рази довше, а TCO за 20 років на 30-40% нижчий, ніж у AGM.

  • §12 Chisen OPzV2-100: уставка напруги підзаряду та формула температурної компенсації
  • Стандартна напруга підзаряду Chisen OPzV2-100 — 2.25-2.27V/елемент (25°C, вирівнювання з незалежною компенсацією -5mV/°C), і вимагає температурної компенсації підзаряду -3.3mV/°C/елемент.

    Формула температурної компенсації напруги підзаряду (IEC 60896-21:2004):

    V_float (фактична температура) = 2.27V + (-3.3mV/°C) × (фактична температура - 25°C)


    Температура навколишнього середовища
    Формула розрахунку
    Скомпенсована напруга підзаряду
    25°C (еталон)
    2.27V (без компенсації)
    2.25-2.27V
    15°C
    2.27 + (-3.3mV × -10)
    2.30V
    35°C
    2.27 + (-3.3mV × 10)
    2.24V
    45°C
    2.27 + (-3.3mV × 20)
    2.20V
    55°C
    2.27 + (-3.3mV × 30)
    2.17V



    Вирівнювальна напруга (незалежна компенсація): 2.30-2.35V/елемент (@25°C) з компенсацією -5mV/°C/елемент. Призначення: підзаряд відстаючих елементів / раз на місяць, після вирівнювання повернутися до підзаряду.

    Вимога точності напруги підзаряду: ±1% (±25mV); перевищення цього діапазону значно скорочує термін служби батареї.

    Струм підзаряду: < 5mA/Ah (специфікація Chisen), тобто для батареї 100Ah струм підзаряду < 500mA.

  • §13 Chisen OPzV2-100: діапазон робочої температури (розряд / заряд / зберігання)
  • Робоча температура Chisen OPzV2-100 за сценаріями (класифікація за специфікацією): розряд -40°C ~ 65°C (гелевий електроліт має кращу стійкість до температури, ніж рідкий), заряд -30°C ~ 65°C (верхня межа температури відповідає тропічним регіонам), зберігання -25°C ~ 45°C (найсуворіша умова зберігання). Оптимальна робоча температура 25°C (точка визначення номінальної ємності).

    Вплив температури на ємність (крива Ємність проти Температури за специфікацією OPzV, ємність 10HR):


    Температура навколишнього середовища
    Ємність (10HR)
    Рекомендація щодо застосування
    50°C
    близько 107%
    Верхня межа температури, термін служби значно скорочується (термін служби зменшується вдвічі на кожні 10°C вище 30°C)
    40°C
    близько 105%
    Робота при високій температурі, потрібна примусова вентиляція (термін служби близько 5 років)
    25°C
    100%
    Еталон номінальної ємності (розрахунковий термін служби 20 років)
    0°C
    близько 80%
    Робота при низькій температурі, незначне зниження ємності
    -20°C
    близько 55%
    Робота при екстремально низькій температурі, значне зниження ємності (не підходить для високострумового розряду)



    Вплив температури на термін служби в режимі підзаряду (крива Температура проти Терміну служби підзаряду за специфікацією):


    Робоча температура
    Термін служби підзаряду
    Застосовний сценарій
    20°C
    близько 22 років
    Ідеальна серверна / підземна телекомунікаційна станція / базова станція з клімат-контролем
    25°C
    20 років
    Номінальний термін служби (точка визначення за специфікацією)
    30°C
    близько 10 років
    Зовнішня шафа (без кондиціонера), врахувати температурну компенсацію + зниження потужності
    40°C
    близько 5 років
    Пустельна / високогірна серверна (примусова вентиляція + затінення)
    50°C
    близько 2 років
    Екстремальні умови (не рекомендовано, термін служби батареї < 3 років)



    Вимоги до використання на великій висоті (GB/T 19638): ≤ 3000m — нормальне використання без спеціальної обробки; > 3000m — зниження ємності на 8% на кожні 1000m висоти; екстремальна висота (> 5000 м) потребує спеціальної кастомізації (ущільнення для низького тиску + посилений корпус).

    Вимога температурної компенсації напруги підзаряду: 25°C = 2.25-2.27V/елемент / -3.3mV/°C/елемент. На стадіях заряду додатково використовується компенсація -5mV/°C.

  • §14 Chisen OPzV2-100: швидкість саморозряду та умови зберігання
  • Швидкість саморозряду Chisen OPzV2-100 становить 2%/місяць (виміряне значення за специфікацією CHISEN, зберігання повністю зарядженої при 20°C — примітка: в галузі зазвичай використовують 25°C як еталон, специфікація використовує 20°C).

    Характеристична крива саморозряду за температурою зберігання (виміряно за специфікацією CHISEN, Характеристики саморозряду):


    Температура зберігання
    Через 6 місяців
    Через 12 місяців
    Через 18 місяців
    Через 24 місяці
    залишкова ємність
    залишкова ємність
    залишкова ємність
    залишкова ємність
    10°C
    близько 92%
    близько 85%
    близько 80%
    близько 75%
    20°C
    близько 88%
    близько 78%
    близько 70%
    близько 60%
    30°C
    близько 70%
    близько 50%
    потрібен підзаряд
    потрібен підзаряд
    40°C
    близько 55%
    потрібен підзаряд
    потрібен підзаряд
    потрібен підзаряд



    Допустимий термін зберігання за температурою (без підзаряду): при 20°C можна зберігати 1 рік (OPzV) / 9-12 місяців (OPzS) із залишковою ємністю 65-75%; при 25°C зберігання 1 рік (OPzV) / 9-12 місяців (OPzS); при 35°C лише 6-9 місяців до необхідності підзаряду, залишкова ємність 60-70%; при 45°C лише 3 місяці до необхідності підзаряду, залишкова ємність 55-65%; при 15°C 18-24 місяці без підзаряду, залишкова ємність 65%+; при екстремальному холоді -20°C можна зберігати 24+ місяці без підзаряду.

    Рекомендації щодо зберігання: зберігайте повністю заряджену батарею в сухому, вентильованому середовищі при -25°C ~ 45°C, уникайте прямого сонячного світла, органічних розчинників та корозійних газів. Виконуйте підсилювальний заряд кожні 3-6 місяців (постійна напруга 2.27V/елемент (OPzV) / 2.24V/елемент (OPzS) протягом 24 годин). Батареї, що зберігалися понад 12 місяців, перед повторним введенням в експлуатацію повинні пройти тест ємності.

  • §15 Chisen OPzV2-100: максимальний струм заряду та кінцева напруга розряду
  • Рекомендований максимальний струм заряду Chisen OPzV2-100: 30A (максимально допустимий, виміряно за специфікацією).

    Таблиця рекомендацій параметрів заряду (IEC 60896 + GB/T 19638):


    Стадія заряду
    Напруга (25°C)
    Обмеження струму
    Сценарій застосування
    Підзаряд
    2.25-2.27V/елемент (OPzV) / 2.24V/елемент (OPzS)
    < 5mA/Ah (≈0.5A)
    Резервне живлення / буферний режим
    Вирівнювання
    2.30-2.35V/елемент (OPzV) / 2.35-2.40V/елемент (OPzS)
    ≤ 0.25C10 A
    Раз на місяць / підзаряд відстаючих елементів
    Циклічний заряд
    2.35-2.40V/елемент
    ≤ 0.20C10 A
    Накопичення енергії від PV / глибокий цикл
    Підсилювальний (сонячний)
    2.35V±0.005V/елемент
    ≤ 0.20C10 A
    Накопичення енергії від сонця/вітру (аварійний заряд)



    Температурна компенсація заряду: напруга заряду слідує за напругою підзаряду з компенсацією -3.3mV/°C/елемент (підзаряд / вирівнювання з незалежною компенсацією -5mV/°C/елемент).

    Критерій завершення заряду: батарея вважається повністю зарядженою, коли струм заряду падає нижче 0.5% C10.


    Струм розряду I(A)
    Кінцева напруга Vpc
    Сценарій застосування
    I < 0.05C
    ≥ 1.90Vpc
    Дуже малий струм, тривалий розряд (моніторинг резервування)
    0.05C ≤ I < 0.08C
    ≥ 1.85Vpc
    Малий струм, буферний підзаряд
    0.08C ≤ I < 0.2C
    ≥ 1.80Vpc
    Стандартний розряд 10HR
    0.2C ≤ I < 0.6C
    ≥ 1.75Vpc
    Середній струм, розряд 5HR
    0.6C ≤ I < 1.0C
    ≥ 1.70Vpc
    Високий струм, розряд 1HR
    1.0C ≤ I < 2.0C
    ≥ 1.60Vpc
    Високопотужний імпульсний розряд



  • §16 Chisen OPzV2-100: комплексна кастомізація OEM / ODM під ключ
  • Chisen OPzV2-100 підтримує комплексні послуги кастомізації OEM / ODM під ключ. Усі кастомізації не впливають на характеристики стандартної специфікації.

    Кастомізація кольору корпусу

    Індивідуальний корпус ABS за кольором Pantone клієнта (стандартний сіро-білий + червоний/синій/зелений/жовтий/помаранчевий + колір за вимогою клієнта)

    Шовкографія LOGO

    Логотип клієнта друкується на корпусі (без обмежень за мовою, будь-яка мова може бути кастомізована)

    Лазерне маркування

    Лазерне маркування на боковій поверхні кришки батареї (модель / серійний номер / дата виробництва / код клієнта / штрих-код)

    Упаковка в кольорову / нейтральну коробку

    Стандартна кольорова коробка + нейтральний зовнішній короб, можлива кастомізація логотипу / кольору / штрих-коду / захисної наліпки від підробок

    Кастомізація етикетки

    Етикетка батареї верстається за вимогами клієнта (без обмежень за мовою, будь-яка мова може бути кастомізована)

    Заміна клем

    Три варіанти: Φ16-M6 / Φ20-M8 / Φ24-M10 (стандарт Φ20-M8)

    Покращене ущільнення клем

    Стандарт + потрійна структура ущільнення + вибухозахищений кислотний фільтр (для OPzS — опційний кислотостійкий вентиляційний отвір)

    Звіти сторонніх випробувань

    Опційна передвідвантажувальна інспекція SGS / TUV / BV + повний звіт про випробування IEC 60896

    Дані щодо MOQ та термінів постачання: пробне замовлення від 1 шт. (запит електронною поштою); мала партія 24 шт. (система 24V: 12 елементів + 12 запасних) / 48 шт. (система 48V: 24 елементи + 24 запасних); велика партія 200+ шт. (кілька комбінацій напруги з повною кастомізацією OEM). Конкретні терміни постачання та деталі гарантії — див. контактну інформацію в кінці.

  • §17 Chisen OPzV2-100: поширені запитання — 25 питань, перевірених інженерами
  • Поширені запитання щодо Chisen OPzV2-100 (25 пунктів). Кожне охоплює найчастіші запитання польових інженерів промислового сектору: технічні параметри, підбір ємності, замовлення, відвантаження та післяпродажне обслуговування.

    Яке налаштування напруги підзаряду OPzV2-100?

    Стандартна напруга підзаряду 2.25-2.27V/елемент @25°C, обов'язково застосовуйте температурну компенсацію -3.3mV/°C/елемент (IEC 60896-21).

    Який циклічний ресурс OPzV2-100?

    ≥ 1500 циклів (80% DOD, 25°C), термін служби в буферному режимі 20+ років. Конструкція трубчастої позитивної пластини — ключова перевага (у 1.5-2 рази вища, ніж у AGM із плоскими пластинами).

    Який діапазон робочої температури OPzV2-100?

    -40~65°C розряд / -30~65°C заряд / -25~45°C зберігання (оптимум 25°C). OPzV гелева клапанно-регульована має кращу стійкість до температури, ніж батареї з рідким електролітом.

    Яка швидкість саморозряду OPzV2-100?

    2%/місяць (виміряно за специфікацією CHISEN, зберігання повністю зарядженої при 20°C), можна зберігати 1 рік без підзаряду.

    Який тип батареї OPzV2-100?

    Трубчаста GEL VRLA (клапанно-регульована свинцево-кислотна) батарея, трубчаста структура позитивної пластини, гелевий електроліт, клапанно-регульована герметизація.

    Яка різниця між OPzV2-100 та OPzS2-100?

    OPzV — клапанно-регульована герметична GEL, не потребує обслуговування; OPzS — відкритого типу з рідким електролітом, потребує періодичного доливання (переважно вертикальне встановлення). OPzV має вищий струм короткого замикання (1700A проти 1500A), OPzS має дещо нижчий внутрішній опір (0.001 проти 0.0011 Ohm), OPzS дешевша (зрілий процес).

    Який внутрішній опір OPzV2-100?

    Близько 1.1 mΩ у повністю зарядженому стані (25°C), струм короткого замикання близько 1700A.

    Який метод заряду OPzV2-100?

    Рекомендується постійна напруга та постійний струм (CC-CV), підзаряд 2.25-2.27V / вирівнювання 2.30-2.35V / циклічний 2.35-2.40V. Максимальний струм заряду 30A.

    Які умови зберігання OPzV2-100?

    Сухе, вентильоване середовище при -25°C ~ 45°C; протягом 6 місяців зберігання підзаряд не потрібен. При зберіганні понад 6 місяців рекомендується повний заряд (2.25-2.27V/елемент × 24h).

    Які національні стандарти застосовуються до OPzV2-100?

    Див. §4 для переліку застосовних стандартів (7+ міжнародних / регіональних / галузевих стандартів).

    Яка маса OPzV2-100?

    13.0kg (28.7 lbs), з електролітом (виміряно за специфікацією CHISEN); без упаковки / без клем.

    Які габарити OPzV2-100?

    Довжина 103mm × ширина 206mm × висота 390mm (виміряно за специфікацією CHISEN, з клемами).

    Який момент затягування клем OPzV2-100?

    10-12 N·m (болтова клема Φ20-M8).

    Який струм короткого замикання OPzV2-100?

    Близько 1700A (25°C, повністю заряджена), що задовольняє вимоги захисту від короткого замикання великих UPS.

    Який розрахунковий термін служби в режимі підзаряду OPzV2-100?

    20+ років (напруга підзаряду 2.25-2.27V при 25°C, температурна компенсація -3.3mV/°C).

    Як вибрати між OPzV2-100 та AGM із плоскими пластинами?

    Трубчаста позитивна пластина служить довше (1500+ циклів проти 500-1000 циклів), підходить для довгострокових проєктів / критичного резервування; AGM із плоскими пластинами дешевша, підходить для короткострокових / бюджетних рішень. Див. розділ TCO у §11.

    Яка орієнтація монтажу OPzV2-100?

    Можна встановлювати вертикально/горизонтально/на бік (не перевертати), підходить для обмеженого простору шаф. Клапанно-регульована герметична конструкція OPzV не має ризику витікання електроліту.

    Чи потребує OPzV2-100 доливання води?

    Ні. OPzV клапанно-регульована герметична + гелевий електроліт не потребують доливання протягом усього терміну служби.

    Чи впливає температура на ємність OPzV2-100?

    40°C = 105% / 25°C = 100% / 0°C = 80% / -20°C = 55% ємності (режим розряду 10HR, за кривою Ємність проти Температури специфікації CHISEN).

    Які документи потрібні для експорту OPzV2-100?

    Стандартні документи: пакувальний лист + комерційний інвойс + сертифікат походження CO + MSDS + транспортна експертиза UN2794. Спеціальні сертифікати країни призначення (SONCAP / PVOC / SASO / BIS / ESMA) можуть бути оформлені за запитом.

    Який MOQ для OPzV2-100?

    Зразок 1 шт. / система 24V — 12 елементів / система 48V — 24 елементи / система 110V — 54 елементи / система 220V — 108 елементів. Гуртові партії від 200+ шт. отримують оптові ціни.

    Який термін постачання OPzV2-100?

    Будь ласка, надішліть запит на sales@chisen.cn для комерційної пропозиції (термін оцінюється за кількістю + країною призначення + очікуваною датою постачання).

    Яка гарантія на OPzV2-100?

    Базова гарантія 24 місяці (від дати монтажу та введення в експлуатацію). Подовження до 36 місяців може бути узгоджене під час тендеру.

    Чи підтримує OPzV2-100 кастомізацію OEM?

    Так, комплексна кастомізація OEM/ODM: колір корпусу, шовкографія LOGO, лазерне маркування, упаковка в кольорову коробку, кастомізація етикетки, заміна клем. MOQ 50-100 шт.

    Чи включена доставка у ціну OPzV2-100?

    Ціна EXW з заводу; морське перевезення розраховується за портом призначення (FOB/CIF/DDP за вибором). Будь ласка, зв'яжіться з sales@chisen.cn для комерційної пропозиції.

  • §18 Chisen OPzV2-100: рекомендації щодо щоденного використання та обслуговування (практичний посібник інженера)
  • Рекомендації щодо щоденного використання та обслуговування Chisen OPzV2-100 (практичний посібник інженера). Дотримання цих специфікацій може значно подовжити термін служби батареї до 20+ років:

    1. Вибір зарядного пристрою: необхідно використовувати промисловий інтелектуальний зарядний пристрій (з функцією імпульсної десульфатації, що відповідає напрузі системи 12V/24V/48V); підзаряд 2.25-2.27V/елемент (25°C) + температурна компенсація -3.3mV/°C/елемент; вирівнювання 2.30-2.35V/елемент (раз на місяць, < 24h); максимальний струм заряду 30A (за виміряним значенням специфікації PDF, використовувати з обмеженням струму), щоб уникнути впливу високого струму на пластини.

    2. Середовище монтажу: встановлення в батарейну шафу / стійку, на висоті від підлоги ≥ 100mm (захист від вологи), від стіни ≥ 50mm (відведення тепла); робоча температура -40°C ~ 65°C (розряд) / -30°C ~ 65°C (заряд); при температурі вище 45°C потрібне примусове вентиляційне охолодження; на висоті > 3000m ємність знижується на 8% на кожні 1000m (GB/T 19638); тримати подалі від джерел тепла + прямого сонячного світла + корозійних газів.

    3. Регулярна перевірка (щотижня / щомісяця для віддалених об'єктів): перевіряти момент затягування клем 10-12 N·m, відсутність ослаблення / окислення / перегріву (інфрачервоний вимір температури); перевірка корпусу на здуття / витікання / тріщини (OPzV клапанно-регульована герметична, зазвичай без витікань); відхилення напруги елементів < ±0.05V (при перевищенні перейти в режим вирівнювання); різниця температури корпусу та навколишнього середовища < 5°C (при перевищенні перевірити з'єднання / заряд).

    4. Специфікації тривалого зберігання: зберігати повністю заряджену при -25°C ~ 45°C у сухому, вентильованому середовищі (уникати прямого сонячного світла); підсилювальний заряд кожні 3-6 місяців (постійна напруга 2.25-2.27V/елемент × 24h); швидкість саморозряду 2%/місяць (25°C), якщо батарея не заряджалася понад 1 рік, перед повторним використанням потрібен тест ємності; батареї, що зберігалися понад 2 роки, рекомендується використовувати зі зниженою потужністю.

    5. Усунення несправностей: зниження ємності > 20% (проти номінальної) — виконати вирівнювальний заряд 24h для відновлення, якщо не допомогло — замінити; аномальна напруга підзаряду (> 2.4V або < 2.2V/елемент) — перевірити зарядний пристрій + температурну компенсацію; здуття / витікання / запах — негайно припинити використання, звернутися до служби підтримки CHISEN; коротке замикання / переплутана полярність — перевірити запобіжник та маркування полярності (червоний плюс, чорний мінус).

    6. Активація нових / довго простоювалих батарей: заводські нові батареї можна встановлювати та вводити в експлуатацію після отримання (VRLA клапанно-регульована герметична, без етапу заливки електроліту); батареї, що простоювали понад 6 місяців: спочатку розряд малим струмом 0.05C до 1.80V/елемент, потім заряд за нормальною кривою заряду; послідовні батареї (48V / 110V / 220V) перед введенням в експлуатацію потребують "вирівнювання підбору елементів" для забезпечення відхилення напруги елементів < 0.05V.

    7. Заходи безпеки: уникайте одночасного дотику металевими інструментами до плюсової та мінусової клем (струм короткого замикання 1700A смертельно небезпечний); заборонено відкрите полум'я в зонах заряду (під час заряду свинцево-кислотних акумуляторів виділяється водень, існує ризик вибуху при відкритому полум'ї); носити захисні окуляри + кислотостійкі рукавички (електроліт містить розведену сірчану кислоту; при потраплянні в очі промити чистою водою протягом 15 хвилин та звернутися за медичною допомогою); утилізувати відпрацьовані батареї згідно з процедурами для небезпечних вантажів UN2794 (не розбирати та не розливати електроліт).

  • §19 Потужність заводу CHISEN + глобальна система обслуговування (чому обирають Chisen)
  • Завод CHISEN + глобальна система обслуговування (чому обирають Chisen).

    1. Масштаб заводу: бренд CHISEN заснований у 2002 році, понад 20 років спеціалізації на трубчастих акумуляторах; повна лінійка продукції з 200+ моделей охоплює всі рівні напруги 2V / 6V / 8V / 12V, ємність 4Ah-3000Ah; основні моделі на складі 100 000+ шт. (негайне відвантаження).

    2. Глобальна сервісна мережа: досвід експорту у 60+ країн (Китай / Південно-Східна Азія / Європа / Африка / Близький Схід / Латинська Америка / Центральна Азія / Океанія); промислові проєкти в телекомунікаціях / енергетиці / дата-центрах / фотоелектриці / залізниці; багатомовна технічна підтримка 7×24 (англійська / китайська / іспанська / французька / арабська / російська / в'єтнамська); відповідь на електронну пошту протягом 12 год / повна комерційна пропозиція за 24 год / пропозиція складного проєкту за 48 год.

    3. Контроль якості: сертифікати оформлюються за вимогами клієнта (перелік сертифікатів визначає клієнт); 100% заводська перевірка перед відвантаженням (тест ємності + тест внутрішнього опору + тест напруги + перевірка зовнішнього вигляду); статистичний контроль процесів SPC на ключових етапах (нанесення пасти на пластини / складання блоків / формування / герметизація); співпраця з SGS / TUV / BV / CTI щодо третьосторонньої передвідвантажувальної інспекції за вимогами клієнта.

    4. Підтримка експорту: першоджерельні митні документи (комерційний інвойс / пакувальний лист / сертифікат походження CO / MSDS / транспортна експертиза UN2794 / повний звіт про випробування IEC 60896); багатомовна технічна документація (EN / CN / ES / FR / AR / RU); допомога зі спеціальними сертифікатами країни призначення за запитом: SONCAP (Нігерія) / PVOC (Кенія) / SASO (Саудівська Аравія) / BIS (Індія) / ESMA (ОАЕ).

    5. Політика довгострокової співпраці: виділений технічний представник для постійних клієнтів; стратегічні партнери OEM можуть отримувати спільні ліди продажів + підтримку навчання.

    6. Зобов'язання щодо сталого розвитку: свинцево-кислотні акумулятори підлягають переробці; сертифікати оформлюються за вимогами клієнта (перелік сертифікатів визначає клієнт); відповідність RoHS / REACH / WEEE ЄС (безперешкодний експорт до Європи).

  • §20 Chisen OPzV2-100: контакти — відповідь протягом 24 годин
  • [CHISEN Battery] Понад 20 років спеціалізації на експорті трубчастих акумуляторів / підтверджено клієнтами у 60+ країнах.

    Способи зв'язку:

    1. Запит електронною поштою: sales@chisen.cn (повна комерційна пропозиція + пропозиція підбору ємності протягом 24 год)

    2. Телефон / WhatsApp: +86 131 6622 6999

    3. Веб-сайт: https://www.chisen.cn