Chisen OPzS2-2500 2V2500Ah Tubular GEL VRLA Battery

deel
WeChat
Sina Weibo
QQ
QQ-ruimte
Douban
Baidu Postbar
Chisen OPzS2-2500 2V2500Ah is een tubulaire accu met vloeibaar elektrolyt (flooded type) die voldoet aan de normen IEC 60896 / DIN 40736-1 / GB/T 19638. De accu biedt een cyclische levensduur van 1500-2500 cycli (80% DOD) en een zwevende ontwerplevensduur van meer dan 20 jaar (25 °C). De transparante container maakt een eenvoudige controle van het vloeistofniveau mogelijk, terwijl de automatische ontluchtingspluggen periodiek bijvullen en daarmee een maximale levensduur ondersteunen. De accu is geschikt voor bemande machinekamers, kleine UPS-systemen, industriële back-upstroom, noodverlichting, industriële besturingsvoeding, zonne-straatverlichting, spoorwegsignalering en maritieme en medische apparatuur. Het bedrijfstemperatuurbereik is -40 °C tot 60 °C bij ontladen en -30 °C tot 55 °C bij laden. Dankzij het open ontwerp kan de elektrolyt eenvoudig worden bijgevuld, wat de totale levensduur verder verlengt. Deze betrouwbare oplossing wordt veel toegepast in industriële en infrastructurele omgevingen waar continuïteit van de stroomvoorziening cruciaal is. Chisen levert rechtstreeks vanuit de fabriek met volledige OEM/ODM-ondersteuning, gratis dimensionering en een offerte binnen 24 uur.
Productdetails

In 30 seconden lezen: Chisen OPzS2-2500

• Model & specificaties: Chisen OPzS2-2500 | 2V 2500Ah (C10) | Tubulaire nate accu

• Technologie: tubulaire positieve plaat + vloeibare verdunde zwavelzuur-elektrolyt + ontluchtingsplugstructuur (normen behandeld in §4)

• Kernvoordelen: cycluslevensduur 1500-2500 cycli (80% DOD) / float-ontwerplevensduur 20+ jaar (25°C)

• Typische toepassingen: telecombasisstations (vooral bemand) + PV/wind-energieopslag + UPS voor datacenters + spoorwegen + maritiem

  • §1 Chisen OPzS2-2500 Productdefinitie en 4 kernvoordelen
  • Chisen OPzS2-2500 is een 2V 2500Ah tubulaire nate accu.

    Technologische route: tubulaire positieve plaat + vloeibare verdunde zwavelzuur-elektrolyt + ontluchtingsplugstructuur (normen behandeld in §4).

    Toepassingsscenario's: OPzS2-2500 is een 2V-cel. 24 cellen in serie vormen een 48V-systeem / 54 cellen in serie vormen een 108V-systeem (compatibel met 110V) / 108 cellen in serie vormen een 216V-systeem (compatibel met 220V) / 190 cellen in serie vormen een 380V driefasig DC-systeem.

    Toepassingsgebieden: telecommunicatie / kabel-tv / energie / beveiliging / UPS / regelapparatuur / medische apparatuur / spoorwegen / PV / alternatieve energie.

    Voordeel
    Technische uitvoering
    Klantwaarde
    Tubulaire positieve plaatstructuur
    Tubulaire positieve plaat + nat type + transparante SAN-kunststof behuizing
    Cycluslevensduur 1500-2500 cycli (80% DOD)
    20+ jaar float-ontwerplevensduur
    Floatspanning 2.24V/cel (25°C), egalisatielading 2.35-2.40V
    Betere TCO dan AGM
    Visueel onderhoud ter plaatse
    Transparante behuizing voor controle ter plaatse van vloeistofniveau + platen; bijvullen elke 3-6 maanden
    Geschikt voor bemande ruimtes, spoorwegen, maritiem
    Multi-norm dekking
    6 internationale/regionale/branchenormen (zie §4)
    Verkoopbaar in 60+ landen

    Het merk Chisen CHISEN is opgericht in 2002, is al 20+ jaar gespecialiseerd in tubulaire accu's, exporteert naar 60+ landen en levert aan industriële klanten in de sectoren telecommunicatie / energie / datacenters / PV / spoorwegen / medisch.

  • §2 Chisen OPzS2-2500 Snelreferentietabel kernspecificaties
  • De onderstaande tabel is de snelreferentietabel voor de OPzS2-2500-kernspecificaties (gedetailleerde normen in §4, toepassingsscenario's in §7, details over de floatspanning in §12).

    Parameter
    Waarde
    Norm / Opmerking
    Nominale spanning
    2V(DC)
    Nominale capaciteit
    2500Ah(C₁₀)
    Model
    OPzS2-2500
    Serie
    管式富液蓄电池(Tubular Flooded Battery)
    Toepasselijke normen
    IEC 60896 + DIN 40736-1 + GB/T 19638 等 6 项(详见 §4)
    Afmetingen (L×B×H)
    487 × 212 × 771 mm
    Totale hoogte (incl. aansluitingen)
    826 mm
    Aansluitingstype
    Φ20-M8
    Aanhaalmoment aansluiting
    10-12 N·m
    Bedrijfstemperatuur (ontladen)
    -40°C ~ 60°C
    Bedrijfstemperatuur (laden)
    -30°C ~ 55°C
    Bedrijfstemperatuur (opslag)
    -25°C ~ 45°C
    Floatspanning
    2.24V/cell (25°C)
    Temperatuurcompensatie (float)
    -3.3mV/°C/cell
    Egalisatiespanning
    2.35-2.40V/cell (25°C)
    Temperatuurcompensatie (egalisatie)
    -5mV/°C/cell
    Cycluslaadspanning
    2.35-2.40V/cell (25°C)
    Max. laadstroom
    500A
    Max. ontlaadstroom (5 s)
    4000A
    Zelfontladingspercentage
    3% / 月(可搁置 9-12 个月 无需充电,25°C)
    Inwendige weerstand (volledig geladen / 25 °C)
    0.30 mΩ
    Kortsluitstroom
    6700A
    Cyclische levensduur
    1500-2500 次(放电深度 80%)
    Float-ontwerplevensduur
    20+ 年(25°C)
    Transport / Zeevracht
    IMDG Class 8 / UN2794 / MSDS
    Certificeringen
    按客户需求合作办理(详见 §4)

  • §3 Chisen OPzS2-2500 Naamgevingsregels model — uitleg van de letters OPzS en definitie volgens DIN 40736-1
  • De modelnaamgeving van Chisen OPzS2-2500 volgt de Duitse DIN 40736-1 (tubulair nat) + internationale IEC 60896 naamgevingsregels. OPz is de afkorting van het Duitse woord "Ortsfeste Panzerplatten", wat "stationaire tubulaire gepantserde plaat" betekent.

    Vergelijkingstabel van de betekenis van de letters OPzV / OPzS (definitie volgens DIN 40736-1):

    Letter
    Duitse volledige naam / betekenis
    Technische betekenis
    OPz
    Ortsfeste Panzerplatten / stationaire tubulaire gepantserde plaat
    Positieve plaat = tubulaire plaat
    S
    V = Valve Regulated / V = Vented
    Open type / nat / ontluchtingsplug
    2
    2V celspanning
    48V = 24 cellen / 110V = 54 cellen / 220V = 108 cellen in serie
    2500
    2500Ah capaciteit (C10 / 10-uurs ontlaadsnelheid)
    Ontlading tot 1.80V/cel bij 10-uurs ontlaadsnelheid

  • §4 Chisen OPzS2-2500 Lijst van toepasselijke internationale / Europese / Chinese / Britse / Noord-Amerikaanse normen
  • Chisen OPzS2-2500 voldoet aan de volgende 6 internationale / regionale / branchenormen (basis voor productontwerp). Normconformiteit = verkoopconformiteit + douaneafhandeling + aanbesteding in één keer.

    Norm
    Nummer
    Toepassingsgebied
    Internationale IEC
    IEC 60896-11:2002
    Stationaire geventileerde (natte) accu's
    Duitse DIN
    DIN 40736-1:1985
    Stationaire accu's met tubulaire positieve plaat (gouden standaard)
    Chinese nationale norm
    GB/T 19638.2-2014
    Stationaire geventileerde accu's (conformiteit voor verkoop op de markt)
    Chinese telecom
    YD/T 1360
    Back-upvoeding voor telecomoperatoren (aanbevolen conformiteit)
    Europees
    Eurobat Long Life
    Europese classificatie van acculevensduur (> 12 jaar float)
    VK / Noord-Amerika
    BS 6290 Part 4 / UL 1989
    Markt voor back-upvoeding in VK / Noord-Amerika

    Opmerking: certificaten van inspectie door derden / bijzondere certificeringen van het bestemmingsland (SONCAP / PVOC / SASO / BIS / ESMA) kunnen worden geregeld volgens klantvereisten (ondersteund door gangbare instanties zoals SGS / TUV / BV / CTI).

  • §5 Chisen OPzS2-2500 Fysieke structuur en materialen (tubulaire positieve plaat versus vlakke plaat)
  • Fysiek structuurontwerp van Chisen OPzS2-2500 (de tubulaire positieve plaat is de kern; de cycluslevensduur is 1.5-2x hoger dan bij accu's met vlakke platen):

    Component
    Materiaal / specificatie
    Beschrijving
    Positief rooster
    Spuitgegoten tubulaire positieve plaat met laag antimoonlegering
    Vezelglasbuis omhult Pb-Sb-legering
    Negatief rooster
    Negatieve plaat met lood-calciumlegering (pasted)
    Verbetert de benutting van actief materiaal
    Separator
    PVC-composietseparator met lage weerstand
    Lage weerstand / hoge porositeit / verouderingsbestendig
    Elektrolyt
    Hoogzuiver verdund zwavelzuur met lage dichtheid
    Soortelijk gewicht 1.24 ± 0.01 g/cm3 (volledig geladen)
    Behuizing
    Transparant SAN-kunststof
    Vloeistofniveau en plaatconditie zichtbaar
    Deksel
    Hoogsterkte ABS-hars
    Afgedicht / vlamvertragend
    Zuurvaste ontluchting
    Trechtervormige zuurvaste ontluchting
    Met zuurfiltratie en vlamvertragende explosieveilige functie
    Ontluchtingsplug
    Explosieveilige ontluchtingsplug
    Automatische drukregeling (0.05-0.15 MPa)

    Voordeel van de transparante behuizing van OPzS: de hoogte van het vloeistofniveau + kleurverandering van de platen (detectie van sulfatering) kunnen ter plaatse worden waargenomen

  • §6 Chisen OPzS-serie — volledige specificatietabel van 18 modellen, 100Ah-3000Ah
  • Chisen OPzS-serie — 18 modellen van 100Ah tot 3000Ah (tubulair nat / Tubular Flooded). Alle voldoen aan de normen IEC 60896-11 + DIN 40736-1 + GB/T 19638.2-2014. Modellen binnen dezelfde serie kunnen flexibel in serie worden gecombineerd om verschillende spanningssystemen te vormen (48V = 24 cellen / 110V = 54 cellen / 220V = 108 cellen / 380V = 190 cellen).

    Item
    OPzV (Tubulaire GEL VRLA)
    OPzS (Tubular Flooded)
    Elektrolyt
    Gel op basis van nanosilica (vast, niet-vloeiend)
    Verdund zwavelzuur 1.24 g/cm3 (vloeibaar)
    Positieve plaat
    Spuitgegoten tubulair (Pb-Ca-legering)
    Spuitgegoten tubulair (Pb-Sb legering met laag antimoongehalte)
    Toepasselijke DIN-norm
    DIN 40472:2015 (tubulair, ventielgeregeld)
    DIN 40736-1:1985 (tubulair nat)
    Behuizing
    Vlamvertragend ABS UL94 V-0 (ondoorzichtig)
    Transparant SAN-kunststof (vloeistofniveau zichtbaar)
    Kortsluitstroom (100Ah)
    1700 A
    1500 A
    Inwendige weerstand (20°C)
    0.0011 Ohm (1.1 mΩ)
    0.001 Ohm (1.0 mΩ)
    Maximale laadstroom
    30 A (0.30C10)
    20 A (0.20C10)
    Zelfontlading (20°C volledig geladen)
    2%/maand
    3%/maand
    Floatspanning (25°C)
    2.25-2.27V/cel
    2.24V/cel
    Egalisatiespanning (25°C)
    2.30-2.35V/cel
    2.35-2.40V/cel

    II. Omgevingsaanpassingsvermogen (4 rijen):

    Parameterdimensie
    OPzV GEL ventielgeregeld
    OPzS nat
    Bedrijfstemperatuur (ontlading)
    -40°C ~ 65°C (gel verdraagt hoge temperatuur)
    -40°C ~ 60°C
    Bedrijfstemperatuur (laden)
    -30°C ~ 65°C
    -30°C ~ 55°C
    Capaciteit - temperatuur (40°C)
    ongeveer 105%
    108%
    Capaciteit - temperatuur (-20°C)
    ongeveer 55%
    ongeveer 65% (geschat)

    III. Levensduur en cycli (4 rijen):

    Parameterdimensie
    OPzV GEL ventielgeregeld
    OPzS nat
    Vlotterlevensduur (25°C)
    20+ jaar
    20+ jaar (vereist periodiek bijvullen)
    Vlotterlevensduur (30°C)
    ongeveer 10 jaar
    8-10 jaar
    Cycluslevensduur (DOD 80%)
    ≥ 1500 cycli
    1500-2500 cycli
    Cycluslevensduur (DOD 50%)
    2200+ cycli
    2500-4000 cycli

    IV. Onderhoud en installatie (4 rijen):

    Parameterdimensie
    OPzV GEL ventielgeregeld
    OPzS nat
    Water bijvullen
    Onderhoudsvrij (geen bijvullen nodig)
    Elke 3-6 maanden bijvullen (gedestilleerd water)
    Zuurnevel-emissie
    Minimaal (ventielgeregeld verzegeld + zuurfilter)
    Meer (nat + filterontluchting)
    Installatie-oriëntatie
    Verticaal / horizontaal / opzij (niet omgekeerd)
    Moet verticaal (elektrolyt zou lekken)
    Inspectie ter plaatse
    Niet mogelijk (ondoorzichtige container)
    Mogelijk (transparante container om vloeistofniveau / platen te controleren)

    V. Commercieel en besluitvorming (4 rijen):

    Parameterdimensie
    OPzV GEL ventielgeregeld
    OPzS nat
    Aanschafkosten (relatief)
    Hoger (+15-25% t.o.v. OPzS)
    Lager (volwassen technologie)
    Onderhoudskosten (20 jaar)
    Zeer laag (onderhoudsvrij)
    Gemiddeld (arbeid + gedestilleerd water)
    TCO (20 jaar)
    Gemiddeld (hogere aanschaf + laag onderhoud)
    Laag (lagere aanschaf + gemiddeld onderhoud)
    Recyclingwaarde
    Hoog (lood recyclebaar)
    Hoog (lood recyclebaar)

    VI. Selectiebesluitconclusie (als u om X geeft → kies Y):

    Zorgpunt / toepassingsscenario
    Aanbevolen keuze
    Reden
    Onbemande / afgelegen / eiland- / grensbasisstations
    OPzV
    Onderhoudsvrij + verticale/horizontale/zijdelingse installatie + ventielgeregelde afdichting (40% besparing op O&M)
    Tropische / woestijn- / extreem hoge temperatuurruimtes (>45°C langdurig)
    OPzV
    Gel weerstaat hoge temperaturen (laden -30~65°C vs OPzS -30~55°C)
    Toepassingen met diepe cyclus (PV dagelijks 1 cyclus bij 80% DOD)
    OPzS
    50% langere cycluslevensduur (2500 vs 1500 cycli)
    Grote UPS-datacenters (>500 kVA hoog vermogen)
    OPzS
    Lange levensduur bij diepe cyclus (1500-2500 cycli) + grote capaciteit (2000+ Ah) vermindert het aantal serieschakelcellen
    Mobiele apparatuur / schuine installatie / voertuigaccu's
    OPzV
    Verticale/horizontale/zijdelingse installatie (ventielgeregeld, geen lekkage)
    Transparante inspectie / onderhoud ter plaatse (bemande ruimtes met regelmatige patrouille)
    OPzS
    SAN transparante container + filterontluchting (zichtbaar onderhoud + zuurnevel-filtratie)

  • §9 Beslissingstabel voor buisvormige accu's — OPzV / OPzS / AGM-vergelijking
  • Vergelijking van Chisen OPzS-accutypen in grote industriële energieopslag- en back-upstroomsituaties, met selectieaanbevelingen:

    Selectiebeslissingstabel (als uw toepassing X is → aanbevolen Y): grote datacenter-UPS (>500 kVA) / spoorwegsignalering / noodverlichting / hoofdbediening van schepen / bemande ruimtes → OPzS (nat type met langere levensduur + lagere kosten + hogere kortsluitstroom). Datacenter-UPS / 5G-basisstation / PV-energieopslag / onbemand / afgelegen inzet → OPzV. Auto-starten / e-bikes / motorfietsen / kleine UPS / korte back-up (<30 min) → AGM vlakke plaat.

    Vergelijkingsitem
    OPzS (buisvormig nat)
    OPzV (buisvormig gel ventielgeregeld)
    AGM (vlakke plaat ventielgeregeld)
    Structuur positieve plaat
    Buisvormig
    Buisvormig
    Vlakke plaat
    Elektrolyt
    Verdund zwavelzuur (nat)
    Nanogel (GEL)
    AGM glasvezel
    Ventielgeregeld
    Nee (open + ontluchting)
    Ja (verzegeld)
    Ja (verzegeld)
    Onderhoudsvrij
    Vereist bijvullen (3-6 maanden)
    Onderhoudsvrij
    Onderhoudsvrij
    Cycluslevensduur (80% DOD)
    1500-2500 cycli
    ≥ 1500 cycli
    500-1000 cycli
    Ontladingscapaciteit bij hoge stroom
    Gemiddeld (1500-1600A)
    Sterk (1500-1700A)
    Gemiddeld (800-1500A)
    Installatie-oriëntatie
    Moet verticaal
    Verticaal/horizontaal/opzij
    Verticaal/horizontaal/opzij
    Transparante container voor inspectie
    Ja (SAN transparant)
    Nee (ABS ondoorzichtig)
    Nee (ABS ondoorzichtig)
    Typische toepassingen
    Grote UPS / spoorweg / schip / noodverlichting
    UPS / basisstation / PV / onbemand
    Auto-starten / kleine UPS / e-bikes
    Relatieve prijs
    Laag
    Gemiddeld
    Laag

  • §10 Formule voor capaciteitsberekening van Chisen OPzS2-2500 + Configuratieparameters voor zonne- en windenergie
  • Accucapaciteit (Ah) = belastingsvermogen (W) × back-upduur (h) ÷ busspanning (V) ÷ omvormerrendement ÷ temperatuurcoëfficiënt

    Waarbij: omvormerrendement UPS 0.85 / DC-belasting 1.0; temperatuurcoëfficiënt 25°C = 1.0 / 35°C = 0.85 / 45°C = 0.70 (derating bij hoge temperatuur); 20-30% marge aanbevolen.

    Voorbeeld 1: telecom-basisstation 48V-systeem, 4-8u back-up en daarna omschakeling naar generator. Belasting 1 kW, back-up 4u, bus 48V, rendement 0.85, temperatuur 25°C. Capaciteit = 1000 × 4 ÷ 48 ÷ 0.85 ÷ 1.0 ≈ 98Ah. Aanbevolen: OPzV2-100 (24 cellen in serie voor 48V), 2% marge.

    Voorbeeld 2: PV-netgekoppeld/off-grid opslagsysteem van 5kW, 4u back-up. Belasting 5 kW, back-up 4u, bus 48V, rendement 0.85, temperatuur 25°C. Capaciteit = 5000 × 4 ÷ 48 ÷ 0.85 ÷ 1.0 ≈ 490Ah. Aanbevolen: OPzV2-500 (24 cellen in serie voor 48V), 2% marge.

    Voorbeeld 3: 110V DC-paneel, 10u back-up. Belasting 0.5 kW, back-up 10u, bus 110V, rendement 1.0 (DC-belasting), temperatuur 25°C. Capaciteit = 500 × 10 ÷ 110 ÷ 1.0 ÷ 1.0 ≈ 45Ah. Aanbevolen: OPzV2-100 (54 cellen in serie voor 108V), 100% marge.

    Voorbeeld 4: 220V driefasige DC-industriestroom, 30 min back-up bij volledige belasting. Belasting 100 kW, back-up 0.5u, bus 220V, rendement 1.0, temperatuur 25°C. Capaciteit = 100000 × 0.5 ÷ 220 ÷ 1.0 ÷ 1.0 ≈ 227Ah. Aanbevolen: OPzV2-250 (108 cellen in serie voor 220V), 10% marge.

    Meer serieschakelconfiguraties (48V = 24 cellen / 110V = 54 cellen / 220V = 108 cellen / 380V = 190 cellen) worden gedetailleerd beschreven in §7 toepassingsscenario's.

    Configuratieparameters voor zonne-/windenergiesystemen (CHISEN specblad p1 gemeten):

    Parameter
    Instelpunt
    Beschrijving
    Overspanningsuitschakeling
    2.45 ± 0.01V/cel @25°C
    Overspanningsuitschakeling (lading voltooid / zonnecontroller koppelt accu los)
    Regel-/egaliseerspanning
    2.40 ± 0.01V/cel @25°C
    Egaliseerspanning (periodieke balancering, elke 30-60 dagen)
    Array-herkoppelspanning
    2.25 ± 0.005V/cel @25°C
    Herkoppelspanning zonnepaneelarray (opnieuw koppelen na vlotterherstel)
    Vlotterlaadspanning-instelling
    2.27 ± 0.005V/cel @25°C
    Vlotterlaadspanning (stabiele toestand van PV-standalonevoeding)
    Laagspanningalarm
    1.95 ± 0.005V/cel @25°C
    Laagspanningalarm (belasting staat op het punt losgekoppeld te worden)
    Laagspanningsuitschakeling
    1.90 ± 0.005V/cel @25°C
    Laagspanningsuitschakeling (belasting losgekoppeld om accu tegen overmatige ontlading te beschermen)
    Belasting-herkoppelspanning
    2.09 ± 0.01V/cel @25°C
    Belasting-herkoppelspanning (opnieuw koppelen na herstel van overmatige ontlading)
    Temperatuurcompensatiecoëfficiënt
    -3 ~ -5 mV/°C/cel
    Temperatuurcompensatiecoëfficiënt (vlotter -3.3mV, egaliseren -5mV)

    Gratis technische dimensionering: stuur "systeemspanning + belastingsvermogen + back-upduur + bedrijfstemperatuur" naar sales@chisen.cn, ontvang binnen 24 uur een complete Excel-dimensioneringssheet + offerte.

    Ontladingswaardentabel voor meerdere capaciteiten / vermogens van Chisen OPzS2-2500 (CHISEN specblad p2 gemeten, 20°C afsluitspanning 1.80V):

    Ontladingstijd
    Ontlaadstroom / -vermogen
    Capaciteit (Ah)
    Vermogen (W/cel)
    1 HR
    50A
    50 Ah
    108 W/cell
    3 HR
    25A
    75 Ah
    137 W/cell
    5 HR
    17A
    85 Ah
    163 W/cell
    10 HR
    10A
    100 Ah
    198 W/cell
    24 HR
    4.45A
    107 Ah
    214 W/cell
    48 HR
    2.31A
    111 Ah
    220 W/cell
    72 HR
    1.6A
    115 Ah
    225 W/cell
    100 HR
    1.2A
    120 Ah
    240 W/cell
    120 HR
    1.02A
    122 Ah
    247 W/cell
    240 HR
    0.54A
    130 Ah
    261 W/cell

    Stap 1 Bevestig systeemspanning + aantal cellen in serie: telecom-basisstation / PV / UPS / spoorweg / medisch / maritiem → 24 cellen in serie (48V-systeem) / 54 cellen (108V, compatibel met 110V DC-panelen) / 108 cellen (216V, compatibel met 220V industriële stroom) / 190 cellen (380V driefasige DC-datacenter-UPS).

    Stap 2 Kies de capaciteit: bereken met de formule "accucapaciteit = belastingsvermogen × back-upduur ÷ busspanning ÷ omvormerrendement ÷ temperatuurcoëfficiënt" → kies de dichtstbijzijnde standaardcapaciteit (100 / 200 / 300 / 500 / 1000 / 1500 / 2000 / 3000 Ah), reserveer 20-30% marge.

    Stap 3 Controleer cycluslevensduur + accutype: vlotter-back-up (basisstation / UPS) → OPzV (onderhoudsvrij 20+ jaar); diepe cyclus (PV dagelijkse cyclus) → OPzV of OPzS (buisvormig ≥1500 cycli); hoge stroom (datacenter-UPS > 500 kVA) → OPzS (kortsluitstroom 1500A+).

    Stap 4 Controleer afmetingen + gewicht: OPzV2-100 afmetingen 103×206×390mm / gewicht 13.2kg (incl. elektrolyt), OPzS2-2500 afmetingen 103×206×409mm / gewicht 12.6kg (incl. elektrolyt); reserveer ≥ 50mm warmteafvoerruimte voor accukasten / -rekken.

    Stap 5 Kies after-sales + certificeringen: projectaanbesteding / douaneafhandeling vereist de bijbehorende nationale normen (zie §4); CHISEN aanbevolen (20+ jaar merk + exportervaring in 60+ landen + assistentie met certificeringen van het bestemmingsland op verzoek).

  • §11 Chisen OPzS2-2500 Cycluslevensduur-details + 20-jaar TCO-vergelijking van levenscycluskosten (buisvormig vs AGM)
  • Chisen OPzS2-2500 cycluslevensduur 1500-2500 cycli (80% DOD, IEC 60896-11 testomstandigheden, 25°C). De combinatie buisvormig + nat is het grootste voordeel van OPzS — 1.5-2x langere levensduur dan AGM met vlakke plaat, en 30-50% hoger dan OPzV ventielgeregeld (omdat het positieve actieve materiaal vollediger wordt onderhouden).

    Vergelijking cycluslevensduur buisvormige vs vlakke positieve plaat (DIN 40736 + gemeten):

    Ontladingsdiepte (DOD)
    OPzS nat (buisvormig)
    OPzV ventielgeregeld (buisvormig)
    AGM vlakke plaat (ventielgeregeld)
    80% DOD (diepe cyclus)
    1500-2500 cycli
    ≥ 1500 cycli
    500-1000 cycli
    50% DOD (middelmatige cyclus)
    2500-4000 cycli
    2200+ cycli
    750-1500 cycli
    30% DOD (ondiepe cyclus)
    4500-6500 cycli
    3500+ cycli
    1500-3000 cycli
    Vlotter-standby (geen cycli)
    20-25 jaar (25°C)
    20+ jaar (25°C)
    10-15 jaar (25°C)
    Toepassingsscenario
    Ontladingsdiepte
    Aantal cycli
    Gebruiksjaren
    Vlotter-back-up / grote UPS / bemande ruimte met regelmatig bijvullen
    0% DOD
    —
    20+ jaar
    Spoorwegsignalering / noodverlichting / zonne-energie off-grid
    60% DOD
    2000+ cycli
    8-12 jaar
    UPS-pulsontlading bij hoge stroom
    30% DOD
    3500+ cycli
    12+ jaar
    Starten van dieselmotor (hoge kortsluitstroom)
    5% DOD
    > 10000 cycli
    15+ jaar

    Het natte OPzS-type vereist elke 3-6 maanden bijvullen van water, maar de onderhoudskosten worden gecompenseerd door een 1.5-2x langere levensduur; vanuit een TCO-totaal kosten van eigendom perspectief presteert OPzS beter dan OPzV in grote UPS- / spoorweg- / maritieme scenario's.

    v25-toevoeging: gecombineerde demonstratie van cycluslevensduur en TCO-levenscycluskosten (typisch 48V 2500Ah back-upsysteem, 20-jaar totale eigendomskosten):

    Kostenpost
    OPzV
    OPzS
    AGM vlakke plaat ventielgeregeld
    Buisvormig gel ventielgeregeld (Chisen)
    Buisvormig nat (Chisen)
    Initiële aanschafkosten (incl. installatie)
    Gemiddeld (buisvormig gel)
    Lager (buisvormig nat / volwassen proces)
    Laagste (vlakke plaat ventielgeregeld)
    Ontwerp levensduur
    20+ jaar (25°C vlotter)
    20-25 jaar (25°C vlotter, met regelmatig onderhoud)
    8-12 jaar (25°C vlotter)
    Vervangingen nodig in 20 jaar
    0 keer (eenmalig kopen, levenslang gebruiken)
    0 keer (geen vervanging in 20 jaar met goed onderhoud)
    1-2 keer (rond jaar 8 / jaar 16)
    Jaarlijkse onderhoudskosten
    Zeer laag (onderhoudsvrij, alleen reinigen)
    Gemiddeld (bijvullen + reinigen om de 3-6 maanden)
    Gemiddeld (spanningsbewaking + reinigen)
    Totale eigendomskosten (TCO) over 20 jaar
    Gemiddeld (gemiddelde aanschaf + lage onderhoudskosten)
    Lager (lage aanschaf + gemiddelde onderhoudskosten)
    Hoog (lage aanschaf + korte levensduur met meerdere vervangingen)

    B2B-belangrijkste conclusie: tubulaire accu's kosten vooraf ongeveer 1.5-2x meer dan AGM-platte platen, maar gaan 2x+ langer mee, en de TCO over 20 jaar is 30-40% lager dan bij AGM.

  • §12 Chisen OPzS2-2500 Instelling van zweeflaadspanning en formule voor temperatuurcompensatie
  • De standaard zweeflaadspanning van Chisen OPzS2-2500 is 2.24V/cel (25°C) en vereist een temperatuurcompensatie van -3.3mV/°C/cel voor zweefladen.

    V_float (werkelijke temperatuur) = 2.24V + (-3.3mV/°C) × (werkelijke temperatuur - 25°C)

    Omgevingstemperatuur
    Berekeningsformule
    Gecompenseerde zweeflaadspanning
    25°C (referentie)
    2.24V (geen compensatie)
    2.24V
    15°C
    2.24 + (-3.3mV × -10)
    2.27V
    35°C
    2.24 + (-3.3mV × 10)
    2.21V
    45°C
    2.24 + (-3.3mV × 20)
    2.17V
    55°C
    2.24 + (-3.3mV × 30)
    2.14V

    Cyclische laadspanning (in plaats van egalisatieladen): 2.35-2.40V/cel (@25°C) met -5mV/°C/cel compensatie, maximale stroom 20A. Doel: cyclisch gebruik (PV-standalone, periodieke toepassingen).

    Nauwkeurigheidseis voor de zweeflaadspanning: ±1% (±25mV); overschrijding van dit bereik verkort de levensduur van de accu aanzienlijk.

    Zweeflaadstroom: < 5mA/Ah (Chisen-specificatie), d.w.z. een 2500Ah-accu heeft een zweeflaadstroom van < 500mA.

  • §13 Bedrijfstemperatuurbereik van Chisen OPzS2-2500 (Ontlading / Lading / Opslag)
  • Bedrijfstemperatuur van Chisen OPzS2-2500 per scenario (classificatie volgens datasheet): ontlading -40°C ~ 60°C, lading -30°C ~ 55°C (laden strenger dan ontladen), opslag -25°C ~ 45°C. Optimale bedrijfstemperatuur 25°C (definitiepunt van de nominale capaciteit).

    Effect van temperatuur op capaciteit (precieze tabel "Capaciteit beïnvloed door temperatuur" in het OPzS-datasheet, 10HR-capaciteit):

    Omgevingstemperatuur
    Capaciteit (10HR)
    Toepassingsaanbeveling
    40°C
    108%
    Lichte capaciteitstoename bij hoge temperatuur (ionactiviteit van vloeibaar elektrolyt intenser)
    25°C
    100%
    Referentie nominale capaciteit (ontwerplevensduur 20 jaar)
    0°C
    85%
    Capaciteit 15% lager bij lage temperatuur
    -15°C
    65%
    Capaciteit 35% lager bij extreem lage temperatuur (viscositeit van het elektrolyt neemt toe)

    OPzS-accu's met vloeibaar elektrolyt hebben bij de standaardtemperatuur van 25°C een zweeflevensduur van 20 jaar; de zweeflevensduur halveert bij elke 10°C temperatuurstijging (wet van Arrhenius). Dat wil zeggen: 35°C ≈ 10 jaar / 45°C ≈ 5 jaar. Accu's met vloeibaar elektrolyt zijn temperatuurgevoeliger dan OPzV-klepgereguleerde accu's (versnelde elektrolytverdamping).

    Eisen voor gebruik op grote hoogte (GB/T 19638): ≤ 3000m normaal gebruik zonder speciale behandeling; > 3000m, capaciteit gedereerd met 8% per 1000m hoogte; extreme hoogte (> 5000m) vereist speciale aanpassing (afdichting voor lage druk + versterkte behuizing).

    Eisen voor temperatuurgecompenseerde zweeflaadspanning: 25°C = 2.24V/cel / -3.3mV/°C/cel. De laadfasen gebruiken bovendien -5mV/°C compensatie.

  • §14 Zelfontlading en opslagcondities van Chisen OPzS2-2500
  • De zelfontlading van Chisen OPzS2-2500 is 3%/maand (gemeten waarde in het CHISEN-datasheet, volledig opgeladen opgeslagen bij 20°C — let op: de industrie gebruikt doorgaans 25°C als referentie, het datasheet gebruikt 20°C).

    Zelfontladingskarakteristiek per opslagtemperatuur (gemeten in het CHISEN-datasheet "Self Discharge Characteristics"):

    Opslagtemperatuur
    Na 6 maanden
    Na 12 maanden
    Na 18 maanden
    Na 24 maanden
    resterende capaciteit
    resterende capaciteit
    resterende capaciteit
    resterende capaciteit
    10°C
    ongeveer 90%
    ongeveer 82%
    ongeveer 75%
    ongeveer 68%
    20°C
    ongeveer 82%
    ongeveer 70%
    bijvullen vereist
    bijvullen vereist
    30°C
    ongeveer 65%
    bijvullen vereist
    bijvullen vereist
    bijvullen vereist
    40°C
    ongeveer 48%
    bijvullen vereist
    bijvullen vereist
    bijvullen vereist

    Opslagduur per opslagtemperatuur (zonder bijladen): bij 20°C kan de accu 1 jaar (OPzV) / 9-12 maanden (OPzS) worden opgeslagen met 65-75% resterende capaciteit; bij 25°C opslag van 1 jaar (OPzV) / 9-12 maanden (OPzS); bij 35°C slechts 6-9 maanden voordat bijladen nodig is, resterend 60-70%; bij 45°C slechts 3 maanden voordat bijladen nodig is, resterend 55-65%; bij 15°C 18-24 maanden zonder bijladen, resterend 65%+; bij extreme kou van -20°C kan de accu 24+ maanden zonder bijladen worden opgeslagen.

    Opslagaanbevelingen: volledig opgeladen opslaan in een droge, geventileerde omgeving van -25°C ~ 45°C; vermijd direct zonlicht, organische oplosmiddelen en corrosieve gassen. Voer om de 3-6 maanden een boostlading uit (constante spanning 2.27V/cel (OPzV) / 2.24V/cel (OPzS) gedurende 24 uur). Accu's die langer dan 12 maanden zijn opgeslagen, moeten vóór heringebruikname een capaciteitstest ondergaan.

  • §15 Maximale laadstroom en eindontladingsspanning van Chisen OPzS2-2500
  • Aanbevolen maximale laadstroom van Chisen OPzS2-2500: 25A (maximaal toegestaan, gemeten volgens specificatie).

    Aanbevolen tabel met laadparameters (IEC 60896 + GB/T 19638):

    Laadfase
    Spanning (25°C)
    Stroomlimiet
    Toepassingsscenario
    Zweefladen (Float)
    2.25-2.27V/cel (OPzV) / 2.24V/cel (OPzS)
    < 5mA/Ah (≈0.5A)
    Backupstroom / standby-zweefladen
    Egalisatieladen (Equalize)
    2.30-2.35V/cel (OPzV) / 2.35-2.40V/cel (OPzS)
    ≤ 0.25C10 A
    Eén keer per maand / bijladen van achterblijvende cel
    Cyclisch laden (Cycle charge)
    2.35-2.40V/cel
    ≤ 0.20C10 A
    PV-energieopslag / deep cycle
    Boostladen (zonne-energie)
    2.35V±0.005V/cel
    ≤ 0.20C10 A
    Opslag van zonne-/windenergie (noodlading)

    Temperatuurcompensatie bij het laden: de laadspanning volgt de zweeflaadspanning, met -3.3mV/°C/cel compensatie (zweefladen/egalisatieladen met onafhankelijke -5mV/°C/cel compensatie).

    Beoordeling van ladingsbeëindiging: de accu wordt als volledig opgeladen beschouwd wanneer de laadstroom onder 0.5% C10 zakt.

    Ontlaadstroom I(A)
    Eindspanning Vpc
    Toepassingsscenario
    I < 0.05C
    ≥ 1.90Vpc
    Langdurige ontlading met zeer kleine stroom (backupbewaking)
    0.05C ≤ I < 0.08C
    ≥ 1.85Vpc
    Backup met kleine stroom zweefladen
    0.08C ≤ I < 0.2C
    ≥ 1.80Vpc
    10HR standaardontlading
    0.2C ≤ I < 0.6C
    ≥ 1.75Vpc
    5HR ontlading met gemiddelde stroom
    0.6C ≤ I < 1.0C
    ≥ 1.70Vpc
    1HR ontlading met hoge stroom
    1.0C ≤ I < 2.0C
    ≥ 1.60Vpc
    Hoogvermogen pulsontlading

  • §16 Chisen OPzS2-2500 OEM / ODM one-stop maatwerk
  • Chisen OPzS2-2500 ondersteunt OEM / ODM one-stop maatwerkdiensten. Alle aanpassingen hebben geen invloed op de prestaties volgens de standaardspecificatie.

    Aanpassing van de kleur van de behuizing

    Aangepaste ABS-behuizing volgens de Pantone-kleurcode van de klant (standaard grijs-wit + rood/blauw/groen/geel/oranje + door de klant gespecificeerde kleur)

    LOGO zeefdruk

    Klant-LOGO gedrukt op de behuizing (geen taalbeperking, elke taal kan worden aangepast)

    Lasermarkering

    Lasermarkering op de zijkant van het accudeksel (model / serienummer / productiedatum / klantcode / streepjescode)

    Verpakking in kleurendoos / neutrale doos

    Standaard kleurendoos + neutrale buitenverpakking, aanpasbaar logo / kleur / streepjescode / anti-vervalsingslabel

    Aanpassing van het label

    Acculabel opgemaakt volgens de eisen van de klant (geen taalbeperking, elke taal kan worden aangepast)

    Vervanging van de aansluitpool (terminal)

    Φ16-M6 / Φ20-M8 / Φ24-M10 drie opties (standaard Φ20-M8)

    Upgrade van de poolafdichting

    Standaard + driedubbele afdichtingsstructuur + explosieveilige zuurfilter (OPzS met optionele zuurbestendige ontluchting)

    Testrapporten van derden

    Optionele SGS / TUV / BV keuring vóór verzending + volledig IEC 60896-testrapport

    MOQ- en levertijdgegevens: monsterbestelling vanaf 1 eenheid (informeer per e-mail); kleine partij 24 eenheden (24V-systeem 12 cellen + 12 reserve) / 48 eenheden (48V-systeem 24 cellen + 24 reserve); grote partij 200+ eenheden (meerdere spanningscombinaties met volledige OEM-aanpassing). Specifieke levertijd + garantiedetails: zie de contactinformatie aan het einde.

  • §17 Chisen OPzS2-2500 FAQ — 25 door ingenieurs beoordeelde vragen
  • Chisen OPzS2-2500 FAQ (25 items). Elke vraag behandelt de meest gestelde veelvoorkomende vragen van industriële veldingenieurs, met betrekking tot technische parameters, dimensionering, bestelling, verzending en after-sales.

    Instelling van de zweeflaadspanning van OPzS2-2500?

    Standaard zweeflaadspanning 2.24V/cel @25°C; er moet temperatuurcompensatie -3.3mV/°C/cel worden toegepast (IEC 60896-11).

    Cyclische levensduur van OPzS2-2500?

    1500-2500 cycli (80% DOD, 25°C), zweefstandby-levensduur 20-25 jaar. Het tubulaire positieve plaatontwerp is het belangrijkste voordeel (1.5-2x hoger dan platte plaat AGM).

    Bedrijfstemperatuurbereik van OPzS2-2500?

    -40~60°C ontlading / -30~55°C lading / -25~45°C opslag (optimaal 25°C). Het type met vloeibaar elektrolyt heeft betere prestaties bij lage temperatuur dan klep-gereguleerd (hoger capaciteitsbehoud bij lage temperatuur).

    OPzS2-2500 zelfontladingspercentage?

    3%/maand (gemeten volgens het CHISEN-specificatieblad, volledig geladen opgeslagen bij 20°C), kan 9-12 maanden worden opgeslagen zonder opnieuw te laden. Overstroomde batterijen hebben een iets hogere zelfontlading dan ventielgeregelde batterijen vanwege verdamping van zwavelzuur.

    OPzS2-2500 batterijtype?

    Buisvormige overstroomde, geventileerde loodzuuraccu, met buisvormige positieve plaatstructuur, vloeibaar verdund zwavelzuur als elektrolyt en een open ontluchtingsplugontwerp.

    Verschil tussen OPzS2-2500 en OPzV2-100?

    OPzS is een overstroomd open type dat periodiek bijvullen vereist (elke 3-6 maanden), verticale installatie heeft de voorkeur; OPzV is een GEL ventielgeregeld onderhoudsvrij type (verticaal / horizontaal / op de zijkant te installeren, niet omgekeerd). OPzV heeft een hogere kortsluitstroom (1700A vs 1500A), OPzS heeft een iets lagere inwendige weerstand (0.001 vs 0.0011 Ohm), OPzS is goedkoper (volwassen proces).

    OPzS2-2500 inwendige weerstand?

    Ongeveer 0.95 mΩ volledig geladen (25°C), kortsluitstroom ongeveer 1500A.

    OPzS2-2500 laadmethode?

    Aanbevolen constante spanning constante stroom (CC-CV), float 2.24V / egaliseren 2.30-2.35V / cyclus 2.35-2.40V. Maximaal laadstroom 25A.

    OPzS2-2500 opslagcondities?

    -25°C ~ 45°C droge, geventileerde omgeving, vermijd elektrolytlekkage of bevriezing. Aanbevolen om volledig geladen op te slaan.

    Welke nationale normen zijn van toepassing op OPzS2-2500?

    Zie §4 voor de lijst van toepasselijke normen (6+ internationale / regionale / industriële normen).

    OPzS2-2500 gewicht?

    9.0kg (19.8 lbs), incl. elektrolyt / excl. elektrolyt indien nodig; excl. verpakking / excl. aansluitingen.

    OPzS2-2500 afmetingen?

    Lengte 103mm × breedte 206mm × hoogte 409mm (gemeten volgens CHISEN-specificatieblad, incl. aansluitingen).

    OPzS2-2500 aansluitkoppel?

    10-12 N·m (Φ20-M8 boutaansluiting).

    OPzS2-2500 kortsluitstroom?

    Ongeveer 1500A (25°C volledig geladen), voldoet aan de kortsluitbeveiligingseisen van grote UPS-systemen.

    OPzS2-2500 float-ontwerplevensduur?

    20-25 jaar (25°C floatspanning 2.24V, temperatuurcompensatie -3.3mV/°C).

    Hoe kiezen tussen OPzS2-2500 en AGM vlakke plaat?

    De buisvormige positieve plaat gaat langer mee (1500+ cycli vs 500-1000 cycli), geschikt voor langetermijnprojecten / kritieke back-up; AGM vlakke plaat is goedkoper, geschikt voor korte termijn / budgetgevoelig. Zie hoofdstuk §11 TCO.

    OPzS2-2500 installatieoriëntatie?

    Moet verticaal worden geïnstalleerd (om elektrolytlekkage te voorkomen), niet geschikt voor besloten kastruimtes. Een speciale batterijkast of -rek wordt aanbevolen.

    OPzS2-2500 bijvulfrequentie?

    Elke 3-6 maanden bijvullen (afhankelijk van omgevingstemperatuur + laadspanning). Gebruik gedeïoniseerd water of gedestilleerd water.

    Wordt de capaciteit van OPzS2-2500 beïnvloed door temperatuur?

    40°C = 108% / 25°C = 100% / 0°C = 85% / -15°C = 65% capaciteit (10HR ontlaadsnelheid).

    Welke documenten zijn nodig voor het exporteren van OPzS2-2500?

    Standaarddocumenten: paklijst + handelsfactuur + CO-certificaat van oorsprong + MSDS + UN2794 transportbeoordeling. Speciale certificeringen van het bestemmingsland (SONCAP / PVOC / SASO / BIS / ESMA) kunnen op verzoek worden ondersteund.

    OPzS2-2500 MOQ?

    Monster 1 eenheid / 24V-systeem 12 cellen / 48V-systeem 24 cellen / 110V-systeem 54 cellen / 220V-systeem 108 cellen. Bulk 200+ eenheden profiteren van groothandelsprijzen.

    OPzS2-2500 levertijd?

    E-mail sales@chisen.cn voor een offerte (levertijd beoordeeld op basis van hoeveelheid + bestemmingsland + verwachte leverdatum).

    OPzS2-2500 garantie?

    24 maanden basisgarantie (vanaf installatie en inbedrijfstelling). Verlengbaar tot 36 maanden, bespreekbaar bij aanbesteding.

    Ondersteunt OPzS2-2500 OEM-maatwerk?

    Ja, OEM/ODM one-stop maatwerk: containerkleur, LOGO-zeefdruk, lasermarkering, gekleurde doosverpakking, etiketmaatwerk, vervanging van aansluitingen. MOQ 50-100 eenheden.

    Is verzending inbegrepen in de OPzS2-2500-prijs?

    EXW-fabrieksprijs; zeevracht wordt geoffreerd per bestemmingshaven (FOB/CIF/DDP optioneel). Neem contact op via sales@chisen.cn voor een offerte.

  • §18 Chisen OPzS2-2500 Aanbevelingen voor Dagelijks Gebruik en Onderhoud (Praktische Gids voor Ingenieurs)
  • Chisen OPzS2-2500 aanbevelingen voor dagelijks gebruik + onderhoud (praktische gids voor ingenieurs). Door deze specificaties te volgen kan de levensduur van de batterij aanzienlijk worden verlengd tot 20+ jaar:

    1. Keuze van de lader: gebruik een industriële slimme lader (met puls-ontzwavelingsfunctie, passend bij 12V/24V/48V systeemspanning); float 2.24V/cel (25°C) + temperatuurcompensatie -3.3mV/°C/cel; egaliseren 2.35-2.40V/cel (eenmaal per maand, < 24h); max laadstroom 25A (gemeten waarde volgens PDF-datasheet, gebruiken met stroombegrenzing) om hoogstroomimpact op de platen te voorkomen.

    2. Installatieomgeving: batterijkast / rekinstallatie, van de grond ≥ 100mm (vochtbescherming), van de muur ≥ 50mm (warmteafvoer); bedrijfstemperatuur -40°C ~ 60°C (ontladen) / -30°C ~ 55°C (laden); geforceerde ventilatiekoeling vereist boven 45°C; hoogte > 3000m, capaciteit gederateerd met 8% per 1000m (GB/T 19638); uit de buurt houden van warmtebronnen + direct zonlicht + corrosieve gassen.

    3. Routine-inspectie (wekelijks / maandelijks voor afgelegen locaties): controleer het aansluitkoppel 10-12 N·m, geen loszitten / oxidatie / oververhitting (infraroodtemperatuurmeting); containerinspectie op uitzetting / lekkage / scheuren (OPzS overstroomd, normaal geen lekkage, maar controleer het vloeistofniveau); celspanningsafwijking < ±0.05V (schakel naar egalisatiestatus indien overschreden); verschil containertemperatuur vs omgeving < 5°C (controleer aansluitingen / laden indien overschreden); controleer elektrolytniveau en soortelijk gewicht elke 3-6 maanden.

    4. Specificaties voor langdurige opslag: volledig geladen opslaan bij -25°C ~ 45°C in een droge, geventileerde omgeving (vermijd direct zonlicht); boostlading elke 3-6 maanden (constante spanning 2.24V/cel × 24h); zelfontlading 3%/maand (25°C), capaciteitstest vereist vóór hergebruik indien 9-12 maanden niet geladen; batterijen die langer dan 2 jaar zijn opgeslagen, worden aanbevolen voor gedereerd gebruik.

    5. Probleemoplossing: capaciteitsdaling > 20% (t.o.v. nominaal) — egalisatielading 24h om te repareren, vervangen indien niet effectief; abnormale floatspanning (> 2.4V of < 2.2V/cel) — controleer lader + temperatuurcompensatie; uitzetting / lekkage / geur — stop onmiddellijk met gebruik, neem contact op met CHISEN after-sales; kortsluiting / omgekeerde aansluiting — controleer zekering + polariteitsmarkering (rood positief, zwart negatief); elektrolyt soortelijk gewicht < 1.20 — gedestilleerd water toevoegen.

    6. Activering van nieuw gebruikte / langdurig ongebruikte batterijen: nieuwe fabrieksbatterijen — controleer eerst het elektrolytniveau + soortelijk gewicht, voeg indien nodig gedestilleerd water toe tot het standaardniveau; batterijen langer dan 6 maanden ongebruikt: eerst ontladen met kleine stroom 0.05C tot 1.80V/cel, daarna laden volgens de normale laadcurve; seriebanken (48V / 110V / 220V) vereisen "cel-matching egalisatie" vóór inbedrijfstelling om een celspanningsafwijking < 0.05V te garanderen.

    7. Veiligheidsmaatregelen: vermijd dat metalen gereedschappen gelijktijdig zowel de positieve als de negatieve aansluiting raken (kortsluitstroom 1500A is dodelijk); geen open vuur in laadruimtes (het laden van loodaccu's produceert waterstof, explosiegevaar bij open vuur); draag een veiligheidsbril + zuurbestendige handschoenen (elektrolyt bevat verdund zwavelzuur; spoel de ogen 15 minuten met schoon water en zoek medische hulp bij spatten); voer afgedankte batterijen af volgens de UN2794-procedures voor gevaarlijke stoffen (niet demonteren of elektrolyt morsen).

  • §19 CHISEN Fabriekskracht + Wereldwijd Servicesysteem (Waarom Chisen kiezen)
  • CHISEN fabriek + wereldwijd servicesysteem (waarom Chisen kiezen).

    1. Fabrieksomvang: CHISEN-merk opgericht in 2002, 20+ jaar gespecialiseerd in buisvormige batterijen; 200+ modellen complete productlijn die alle spanningsniveaus bestrijkt: 2V / 6V / 8V / 12V, capaciteit 4Ah-3000Ah; mainstream modellen op voorraad 100,000+ eenheden (onmiddellijke verzending).

    2. Wereldwijd servicenetwerk: exportervaring naar 60+ landen (China / Zuidoost-Azië / Europa / Afrika / Midden-Oosten / Latijns-Amerika / Centraal-Azië / Oceanië); industriële projecten in telecommunicatie / energie / datacenters / PV / spoorwegen; 7×24 meertalige technische ondersteuning (Engels / Chinees / Spaans / Frans / Arabisch / Russisch / Vietnamees); 12u e-mailreactie / 24u complete offerte / 48u voorstel voor complexe projecten.

    3. Kwaliteitscontrole: certificeringen aangevraagd volgens klantvereisten (certificeringsitems bepaald door de klant); 100% fabrieksinspectie vóór verzending (capaciteitstest + inwendige weerstandstest + spanningstest + uiterlijke inspectie); SPC statistische procescontrole op kernprocessen (platenpasta aanbrengen / groepsassemblage / formatie / sealen); samenwerking met SGS / TUV / BV / CTI inspectie door derden vóór verzending volgens klantvereisten.

    4. Exportondersteuning: eerstelijns douanedocumenten (handelsfactuur / paklijst / CO-certificaat van oorsprong / MSDS / UN2794 transportbeoordeling / volledig IEC 60896-testrapport); meertalige technische documentatie (EN / CN / ES / FR / AR / RU); ondersteuning bij speciale certificeringen van het bestemmingsland op verzoek: SONCAP (Nigeria) / PVOC (Kenia) / SASO (Saudi-Arabië) / BIS (India) / ESMA (VAE).

    5. Beleid voor langdurige samenwerking: toegewijde technische contactpersoon voor langetermijnklanten; OEM strategische partners kunnen verkoopleads + trainingsondersteuning delen.

    6. Duurzaamheidsengagement: loodaccu's zijn recyclebaar; certificeringen aangevraagd volgens klantvereisten (certificeringsitems bepaald door de klant); EU RoHS / REACH / WEEE-naleving (ongelimiteerde export naar Europa).

  • §20 Chisen OPzS2-2500 Contact — Reactie binnen 24 uur
  • [CHISEN Battery] 20+ jaar gespecialiseerd in de export van buisvormige batterijen / gevalideerd door klanten in 60+ landen.

    Contactmogelijkheden:

    1. E-mailaanvraag: sales@chisen.cn (complete offerte + dimensioneringsvoorstel binnen 24u)

    2. Telefoon / WhatsApp: +86 131 6622 6999

    3. Website: https://www.chisen.cn