In 30 seconden lezen: Chisen OPzS2-800
• Model & specificaties: Chisen OPzS2-800 | 2V 800Ah (C10) | Tubulaire nate accu
• Technologie: tubulaire positieve plaat + vloeibare verdunde zwavelzuur-elektrolyt + ontluchtingsplugstructuur (normen behandeld in §4)
• Kernvoordelen: cycluslevensduur 1500-2500 cycli (80% DOD) / float-ontwerplevensduur 20+ jaar (25°C)
• Typische toepassingen: telecombasisstations (vooral bemand) + PV/wind-energieopslag + UPS voor datacenters + spoorwegen + maritiem
Chisen OPzS2-800 is een 2V 800Ah tubulaire nate accu.
Technologische route: tubulaire positieve plaat + vloeibare verdunde zwavelzuur-elektrolyt + ontluchtingsplugstructuur (normen behandeld in §4).
Toepassingsscenario's: OPzS2-800 is een 2V-cel. 24 cellen in serie vormen een 48V-systeem / 54 cellen in serie vormen een 108V-systeem (compatibel met 110V) / 108 cellen in serie vormen een 216V-systeem (compatibel met 220V) / 190 cellen in serie vormen een 380V driefasig DC-systeem.
Toepassingsgebieden: telecommunicatie / kabel-tv / energie / beveiliging / UPS / regelapparatuur / medische apparatuur / spoorwegen / PV / alternatieve energie.
|
Voordeel
|
Technische uitvoering
|
Klantwaarde
|
|
Tubulaire positieve plaatstructuur
|
Tubulaire positieve plaat + nat type + transparante SAN-kunststof behuizing
|
Cycluslevensduur 1500-2500 cycli (80% DOD)
|
|
20+ jaar float-ontwerplevensduur
|
Floatspanning 2.24V/cel (25°C), egalisatielading 2.35-2.40V
|
Betere TCO dan AGM
|
|
Visueel onderhoud ter plaatse
|
Transparante behuizing voor controle ter plaatse van vloeistofniveau + platen; bijvullen elke 3-6 maanden
|
Geschikt voor bemande ruimtes, spoorwegen, maritiem
|
|
Multi-norm dekking
|
6 internationale/regionale/branchenormen (zie §4)
|
Verkoopbaar in 60+ landen
|
Het merk Chisen CHISEN is opgericht in 2002, is al 20+ jaar gespecialiseerd in tubulaire accu's, exporteert naar 60+ landen en levert aan industriële klanten in de sectoren telecommunicatie / energie / datacenters / PV / spoorwegen / medisch.
De onderstaande tabel is de snelreferentietabel voor de OPzS2-800-kernspecificaties (gedetailleerde normen in §4, toepassingsscenario's in §7, details over de floatspanning in §12).
|
Parameter
|
Waarde
|
Norm / Opmerking
|
|
Nominale spanning
|
2V(DC)
|
|
|
Nominale capaciteit
|
800Ah(C₁₀)
|
|
|
Model
|
OPzS2-800
|
|
|
Serie
|
管式富液蓄电池(Tubular Flooded Battery)
|
|
|
Toepasselijke normen
|
IEC 60896 + DIN 40736-1 + GB/T 19638 等 6 项(详见 §4)
|
|
|
Afmetingen (L×B×H)
|
191 × 210 × 645 mm
|
|
|
Totale hoogte (incl. aansluitingen)
|
700 mm
|
|
|
Aansluitingstype
|
Φ20-M8
|
|
|
Aanhaalmoment aansluiting
|
10-12 N·m
|
|
|
Bedrijfstemperatuur (ontladen)
|
-40°C ~ 60°C
|
|
|
Bedrijfstemperatuur (laden)
|
-30°C ~ 55°C
|
|
|
Bedrijfstemperatuur (opslag)
|
-25°C ~ 45°C
|
|
|
Floatspanning
|
2.24V/cell (25°C)
|
|
|
Temperatuurcompensatie (float)
|
-3.3mV/°C/cell
|
|
|
Egalisatiespanning
|
2.35-2.40V/cell (25°C)
|
|
|
Temperatuurcompensatie (egalisatie)
|
-5mV/°C/cell
|
|
|
Cycluslaadspanning
|
2.35-2.40V/cell (25°C)
|
|
|
Max. laadstroom
|
160A
|
|
|
Max. ontlaadstroom (5 s)
|
2500A
|
|
|
Zelfontladingspercentage
|
3% / 月(可搁置 9-12 个月 无需充电,25°C)
|
|
|
Inwendige weerstand (volledig geladen / 25 °C)
|
0.49 mΩ
|
|
|
Kortsluitstroom
|
4000A
|
|
|
Cyclische levensduur
|
1500-2500 次(放电深度 80%)
|
|
|
Float-ontwerplevensduur
|
20+ 年(25°C)
|
|
|
Transport / Zeevracht
|
IMDG Class 8 / UN2794 / MSDS
|
|
|
Certificeringen
|
按客户需求合作办理(详见 §4)
|
|
De modelnaamgeving van Chisen OPzS2-800 volgt de Duitse DIN 40736-1 (tubulair nat) + internationale IEC 60896 naamgevingsregels. OPz is de afkorting van het Duitse woord "Ortsfeste Panzerplatten", wat "stationaire tubulaire gepantserde plaat" betekent.
Vergelijkingstabel van de betekenis van de letters OPzV / OPzS (definitie volgens DIN 40736-1):
|
Letter
|
Duitse volledige naam / betekenis
|
Technische betekenis
|
|
OPz
|
Ortsfeste Panzerplatten / stationaire tubulaire gepantserde plaat
|
Positieve plaat = tubulaire plaat
|
|
S
|
V = Valve Regulated / V = Vented
|
Open type / nat / ontluchtingsplug
|
|
2
|
2V celspanning
|
48V = 24 cellen / 110V = 54 cellen / 220V = 108 cellen in serie
|
|
800
|
800Ah capaciteit (C10 / 10-uurs ontlaadsnelheid)
|
Ontlading tot 1.80V/cel bij 10-uurs ontlaadsnelheid
|
Chisen OPzS2-800 voldoet aan de volgende 6 internationale / regionale / branchenormen (basis voor productontwerp). Normconformiteit = verkoopconformiteit + douaneafhandeling + aanbesteding in één keer.
|
Norm
|
Nummer
|
Toepassingsgebied
|
|
Internationale IEC
|
IEC 60896-11:2002
|
Stationaire geventileerde (natte) accu's
|
|
Duitse DIN
|
DIN 40736-1:1985
|
Stationaire accu's met tubulaire positieve plaat (gouden standaard)
|
|
Chinese nationale norm
|
GB/T 19638.2-2014
|
Stationaire geventileerde accu's (conformiteit voor verkoop op de markt)
|
|
Chinese telecom
|
YD/T 1360
|
Back-upvoeding voor telecomoperatoren (aanbevolen conformiteit)
|
|
Europees
|
Eurobat Long Life
|
Europese classificatie van acculevensduur (> 12 jaar float)
|
|
VK / Noord-Amerika
|
BS 6290 Part 4 / UL 1989
|
Markt voor back-upvoeding in VK / Noord-Amerika
|
Opmerking: certificaten van inspectie door derden / bijzondere certificeringen van het bestemmingsland (SONCAP / PVOC / SASO / BIS / ESMA) kunnen worden geregeld volgens klantvereisten (ondersteund door gangbare instanties zoals SGS / TUV / BV / CTI).
Fysiek structuurontwerp van Chisen OPzS2-800 (de tubulaire positieve plaat is de kern; de cycluslevensduur is 1.5-2x hoger dan bij accu's met vlakke platen):
|
Component
|
Materiaal / specificatie
|
Beschrijving
|
|
Positief rooster
|
Spuitgegoten tubulaire positieve plaat met laag antimoonlegering
|
Vezelglasbuis omhult Pb-Sb-legering
|
|
Negatief rooster
|
Negatieve plaat met lood-calciumlegering (pasted)
|
Verbetert de benutting van actief materiaal
|
|
Separator
|
PVC-composietseparator met lage weerstand
|
Lage weerstand / hoge porositeit / verouderingsbestendig
|
|
Elektrolyt
|
Hoogzuiver verdund zwavelzuur met lage dichtheid
|
Soortelijk gewicht 1.24 ± 0.01 g/cm3 (volledig geladen)
|
|
Behuizing
|
Transparant SAN-kunststof
|
Vloeistofniveau en plaatconditie zichtbaar
|
|
Deksel
|
Hoogsterkte ABS-hars
|
Afgedicht / vlamvertragend
|
|
Zuurvaste ontluchting
|
Trechtervormige zuurvaste ontluchting
|
Met zuurfiltratie en vlamvertragende explosieveilige functie
|
|
Ontluchtingsplug
|
Explosieveilige ontluchtingsplug
|
Automatische drukregeling (0.05-0.15 MPa)
|
Voordeel van de transparante behuizing van OPzS: de hoogte van het vloeistofniveau + kleurverandering van de platen (detectie van sulfatering) kunnen ter plaatse worden waargenomen
Chisen OPzS-serie — 18 modellen van 100Ah tot 3000Ah (tubulair nat / Tubular Flooded). Alle voldoen aan de normen IEC 60896-11 + DIN 40736-1 + GB/T 19638.2-2014. Modellen binnen dezelfde serie kunnen flexibel in serie worden gecombineerd om verschillende spanningssystemen te vormen (48V = 24 cellen / 110V = 54 cellen / 220V = 108 cellen / 380V = 190 cellen).
|
Item
|
OPzV (Tubulaire GEL VRLA)
|
OPzS (Tubular Flooded)
|
|
Elektrolyt
|
Gel op basis van nanosilica (vast, niet-vloeiend)
|
Verdund zwavelzuur 1.24 g/cm3 (vloeibaar)
|
|
Positieve plaat
|
Spuitgegoten tubulair (Pb-Ca-legering)
|
Spuitgegoten tubulair (Pb-Sb legering met laag antimoongehalte)
|
|
Toepasselijke DIN-norm
|
DIN 40472:2015 (tubulair, ventielgeregeld)
|
DIN 40736-1:1985 (tubulair nat)
|
|
Behuizing
|
Vlamvertragend ABS UL94 V-0 (ondoorzichtig)
|
Transparant SAN-kunststof (vloeistofniveau zichtbaar)
|
|
Kortsluitstroom (100Ah)
|
1700 A
|
1500 A
|
|
Inwendige weerstand (20°C)
|
0.0011 Ohm (1.1 mΩ)
|
0.001 Ohm (1.0 mΩ)
|
|
Maximale laadstroom
|
30 A (0.30C10)
|
20 A (0.20C10)
|
|
Zelfontlading (20°C volledig geladen)
|
2%/maand
|
3%/maand
|
|
Floatspanning (25°C)
|
2.25-2.27V/cel
|
2.24V/cel
|
|
Egalisatiespanning (25°C)
|
2.30-2.35V/cel
|
2.35-2.40V/cel
|
II. Omgevingsaanpassingsvermogen (4 rijen):
|
Parameterdimensie
|
OPzV GEL ventielgeregeld
|
OPzS nat
|
|
Bedrijfstemperatuur (ontlading)
|
-40°C ~ 65°C (gel verdraagt hoge temperatuur)
|
-40°C ~ 60°C
|
|
Bedrijfstemperatuur (laden)
|
-30°C ~ 65°C
|
-30°C ~ 55°C
|
|
Capaciteit - temperatuur (40°C)
|
ongeveer 105%
|
108%
|
|
Capaciteit - temperatuur (-20°C)
|
ongeveer 55%
|
ongeveer 65% (geschat)
|
III. Levensduur en cycli (4 rijen):
|
Parameterdimensie
|
OPzV GEL ventielgeregeld
|
OPzS nat
|
|
Vlotterlevensduur (25°C)
|
20+ jaar
|
20+ jaar (vereist periodiek bijvullen)
|
|
Vlotterlevensduur (30°C)
|
ongeveer 10 jaar
|
8-10 jaar
|
|
Cycluslevensduur (DOD 80%)
|
≥ 1500 cycli
|
1500-2500 cycli
|
|
Cycluslevensduur (DOD 50%)
|
2200+ cycli
|
2500-4000 cycli
|
IV. Onderhoud en installatie (4 rijen):
|
Parameterdimensie
|
OPzV GEL ventielgeregeld
|
OPzS nat
|
|
Water bijvullen
|
Onderhoudsvrij (geen bijvullen nodig)
|
Elke 3-6 maanden bijvullen (gedestilleerd water)
|
|
Zuurnevel-emissie
|
Minimaal (ventielgeregeld verzegeld + zuurfilter)
|
Meer (nat + filterontluchting)
|
|
Installatie-oriëntatie
|
Verticaal / horizontaal / opzij (niet omgekeerd)
|
Moet verticaal (elektrolyt zou lekken)
|
|
Inspectie ter plaatse
|
Niet mogelijk (ondoorzichtige container)
|
Mogelijk (transparante container om vloeistofniveau / platen te controleren)
|
V. Commercieel en besluitvorming (4 rijen):
|
Parameterdimensie
|
OPzV GEL ventielgeregeld
|
OPzS nat
|
|
Aanschafkosten (relatief)
|
Hoger (+15-25% t.o.v. OPzS)
|
Lager (volwassen technologie)
|
|
Onderhoudskosten (20 jaar)
|
Zeer laag (onderhoudsvrij)
|
Gemiddeld (arbeid + gedestilleerd water)
|
|
TCO (20 jaar)
|
Gemiddeld (hogere aanschaf + laag onderhoud)
|
Laag (lagere aanschaf + gemiddeld onderhoud)
|
|
Recyclingwaarde
|
Hoog (lood recyclebaar)
|
Hoog (lood recyclebaar)
|
VI. Selectiebesluitconclusie (als u om X geeft → kies Y):
|
Zorgpunt / toepassingsscenario
|
Aanbevolen keuze
|
Reden
|
|
Onbemande / afgelegen / eiland- / grensbasisstations
|
OPzV
|
Onderhoudsvrij + verticale/horizontale/zijdelingse installatie + ventielgeregelde afdichting (40% besparing op O&M)
|
|
Tropische / woestijn- / extreem hoge temperatuurruimtes (>45°C langdurig)
|
OPzV
|
Gel weerstaat hoge temperaturen (laden -30~65°C vs OPzS -30~55°C)
|
|
Toepassingen met diepe cyclus (PV dagelijks 1 cyclus bij 80% DOD)
|
OPzS
|
50% langere cycluslevensduur (2500 vs 1500 cycli)
|
|
Grote UPS-datacenters (>500 kVA hoog vermogen)
|
OPzS
|
Lange levensduur bij diepe cyclus (1500-2500 cycli) + grote capaciteit (2000+ Ah) vermindert het aantal serieschakelcellen
|
|
Mobiele apparatuur / schuine installatie / voertuigaccu's
|
OPzV
|
Verticale/horizontale/zijdelingse installatie (ventielgeregeld, geen lekkage)
|
|
Transparante inspectie / onderhoud ter plaatse (bemande ruimtes met regelmatige patrouille)
|
OPzS
|
SAN transparante container + filterontluchting (zichtbaar onderhoud + zuurnevel-filtratie)
|
Vergelijking van Chisen OPzS-accutypen in grote industriële energieopslag- en back-upstroomsituaties, met selectieaanbevelingen:
Selectiebeslissingstabel (als uw toepassing X is → aanbevolen Y): grote datacenter-UPS (>500 kVA) / spoorwegsignalering / noodverlichting / hoofdbediening van schepen / bemande ruimtes → OPzS (nat type met langere levensduur + lagere kosten + hogere kortsluitstroom). Datacenter-UPS / 5G-basisstation / PV-energieopslag / onbemand / afgelegen inzet → OPzV. Auto-starten / e-bikes / motorfietsen / kleine UPS / korte back-up (<30 min) → AGM vlakke plaat.
|
Vergelijkingsitem
|
OPzS (buisvormig nat)
|
OPzV (buisvormig gel ventielgeregeld)
|
AGM (vlakke plaat ventielgeregeld)
|
|
Structuur positieve plaat
|
Buisvormig
|
Buisvormig
|
Vlakke plaat
|
|
Elektrolyt
|
Verdund zwavelzuur (nat)
|
Nanogel (GEL)
|
AGM glasvezel
|
|
Ventielgeregeld
|
Nee (open + ontluchting)
|
Ja (verzegeld)
|
Ja (verzegeld)
|
|
Onderhoudsvrij
|
Vereist bijvullen (3-6 maanden)
|
Onderhoudsvrij
|
Onderhoudsvrij
|
|
Cycluslevensduur (80% DOD)
|
1500-2500 cycli
|
≥ 1500 cycli
|
500-1000 cycli
|
|
Ontladingscapaciteit bij hoge stroom
|
Gemiddeld (1500-1600A)
|
Sterk (1500-1700A)
|
Gemiddeld (800-1500A)
|
|
Installatie-oriëntatie
|
Moet verticaal
|
Verticaal/horizontaal/opzij
|
Verticaal/horizontaal/opzij
|
|
Transparante container voor inspectie
|
Ja (SAN transparant)
|
Nee (ABS ondoorzichtig)
|
Nee (ABS ondoorzichtig)
|
|
Typische toepassingen
|
Grote UPS / spoorweg / schip / noodverlichting
|
UPS / basisstation / PV / onbemand
|
Auto-starten / kleine UPS / e-bikes
|
|
Relatieve prijs
|
Laag
|
Gemiddeld
|
Laag
|
Accucapaciteit (Ah) = belastingsvermogen (W) × back-upduur (h) ÷ busspanning (V) ÷ omvormerrendement ÷ temperatuurcoëfficiënt
Waarbij: omvormerrendement UPS 0.85 / DC-belasting 1.0; temperatuurcoëfficiënt 25°C = 1.0 / 35°C = 0.85 / 45°C = 0.70 (derating bij hoge temperatuur); 20-30% marge aanbevolen.
Voorbeeld 1: telecom-basisstation 48V-systeem, 4-8u back-up en daarna omschakeling naar generator. Belasting 1 kW, back-up 4u, bus 48V, rendement 0.85, temperatuur 25°C. Capaciteit = 1000 × 4 ÷ 48 ÷ 0.85 ÷ 1.0 ≈ 98Ah. Aanbevolen: OPzV2-100 (24 cellen in serie voor 48V), 2% marge.
Voorbeeld 2: PV-netgekoppeld/off-grid opslagsysteem van 5kW, 4u back-up. Belasting 5 kW, back-up 4u, bus 48V, rendement 0.85, temperatuur 25°C. Capaciteit = 5000 × 4 ÷ 48 ÷ 0.85 ÷ 1.0 ≈ 490Ah. Aanbevolen: OPzV2-500 (24 cellen in serie voor 48V), 2% marge.
Voorbeeld 3: 110V DC-paneel, 10u back-up. Belasting 0.5 kW, back-up 10u, bus 110V, rendement 1.0 (DC-belasting), temperatuur 25°C. Capaciteit = 500 × 10 ÷ 110 ÷ 1.0 ÷ 1.0 ≈ 45Ah. Aanbevolen: OPzV2-100 (54 cellen in serie voor 108V), 100% marge.
Voorbeeld 4: 220V driefasige DC-industriestroom, 30 min back-up bij volledige belasting. Belasting 100 kW, back-up 0.5u, bus 220V, rendement 1.0, temperatuur 25°C. Capaciteit = 100000 × 0.5 ÷ 220 ÷ 1.0 ÷ 1.0 ≈ 227Ah. Aanbevolen: OPzV2-250 (108 cellen in serie voor 220V), 10% marge.
Meer serieschakelconfiguraties (48V = 24 cellen / 110V = 54 cellen / 220V = 108 cellen / 380V = 190 cellen) worden gedetailleerd beschreven in §7 toepassingsscenario's.
Configuratieparameters voor zonne-/windenergiesystemen (CHISEN specblad p1 gemeten):
|
Parameter
|
Instelpunt
|
Beschrijving
|
|
Overspanningsuitschakeling
|
2.45 ± 0.01V/cel @25°C
|
Overspanningsuitschakeling (lading voltooid / zonnecontroller koppelt accu los)
|
|
Regel-/egaliseerspanning
|
2.40 ± 0.01V/cel @25°C
|
Egaliseerspanning (periodieke balancering, elke 30-60 dagen)
|
|
Array-herkoppelspanning
|
2.25 ± 0.005V/cel @25°C
|
Herkoppelspanning zonnepaneelarray (opnieuw koppelen na vlotterherstel)
|
|
Vlotterlaadspanning-instelling
|
2.27 ± 0.005V/cel @25°C
|
Vlotterlaadspanning (stabiele toestand van PV-standalonevoeding)
|
|
Laagspanningalarm
|
1.95 ± 0.005V/cel @25°C
|
Laagspanningalarm (belasting staat op het punt losgekoppeld te worden)
|
|
Laagspanningsuitschakeling
|
1.90 ± 0.005V/cel @25°C
|
Laagspanningsuitschakeling (belasting losgekoppeld om accu tegen overmatige ontlading te beschermen)
|
|
Belasting-herkoppelspanning
|
2.09 ± 0.01V/cel @25°C
|
Belasting-herkoppelspanning (opnieuw koppelen na herstel van overmatige ontlading)
|
|
Temperatuurcompensatiecoëfficiënt
|
-3 ~ -5 mV/°C/cel
|
Temperatuurcompensatiecoëfficiënt (vlotter -3.3mV, egaliseren -5mV)
|
Gratis technische dimensionering: stuur "systeemspanning + belastingsvermogen + back-upduur + bedrijfstemperatuur" naar sales@chisen.cn, ontvang binnen 24 uur een complete Excel-dimensioneringssheet + offerte.
Ontladingswaardentabel voor meerdere capaciteiten / vermogens van Chisen OPzS2-800 (CHISEN specblad p2 gemeten, 20°C afsluitspanning 1.80V):
|
Ontladingstijd
|
Ontlaadstroom / -vermogen
|
Capaciteit (Ah)
|
Vermogen (W/cel)
|
|
1 HR
|
50A
|
50 Ah
|
108 W/cell
|
|
3 HR
|
25A
|
75 Ah
|
137 W/cell
|
|
5 HR
|
17A
|
85 Ah
|
163 W/cell
|
|
10 HR
|
10A
|
100 Ah
|
198 W/cell
|
|
24 HR
|
4.45A
|
107 Ah
|
214 W/cell
|
|
48 HR
|
2.31A
|
111 Ah
|
220 W/cell
|
|
72 HR
|
1.6A
|
115 Ah
|
225 W/cell
|
|
100 HR
|
1.2A
|
120 Ah
|
240 W/cell
|
|
120 HR
|
1.02A
|
122 Ah
|
247 W/cell
|
|
240 HR
|
0.54A
|
130 Ah
|
261 W/cell
|
Stap 1 Bevestig systeemspanning + aantal cellen in serie: telecom-basisstation / PV / UPS / spoorweg / medisch / maritiem → 24 cellen in serie (48V-systeem) / 54 cellen (108V, compatibel met 110V DC-panelen) / 108 cellen (216V, compatibel met 220V industriële stroom) / 190 cellen (380V driefasige DC-datacenter-UPS).
Stap 2 Kies de capaciteit: bereken met de formule "accucapaciteit = belastingsvermogen × back-upduur ÷ busspanning ÷ omvormerrendement ÷ temperatuurcoëfficiënt" → kies de dichtstbijzijnde standaardcapaciteit (100 / 200 / 300 / 500 / 1000 / 1500 / 2000 / 3000 Ah), reserveer 20-30% marge.
Stap 3 Controleer cycluslevensduur + accutype: vlotter-back-up (basisstation / UPS) → OPzV (onderhoudsvrij 20+ jaar); diepe cyclus (PV dagelijkse cyclus) → OPzV of OPzS (buisvormig ≥1500 cycli); hoge stroom (datacenter-UPS > 500 kVA) → OPzS (kortsluitstroom 1500A+).
Stap 4 Controleer afmetingen + gewicht: OPzV2-100 afmetingen 103×206×390mm / gewicht 13.2kg (incl. elektrolyt), OPzS2-800 afmetingen 103×206×409mm / gewicht 12.6kg (incl. elektrolyt); reserveer ≥ 50mm warmteafvoerruimte voor accukasten / -rekken.
Stap 5 Kies after-sales + certificeringen: projectaanbesteding / douaneafhandeling vereist de bijbehorende nationale normen (zie §4); CHISEN aanbevolen (20+ jaar merk + exportervaring in 60+ landen + assistentie met certificeringen van het bestemmingsland op verzoek).
Chisen OPzS2-800 cycluslevensduur 1500-2500 cycli (80% DOD, IEC 60896-11 testomstandigheden, 25°C). De combinatie buisvormig + nat is het grootste voordeel van OPzS — 1.5-2x langere levensduur dan AGM met vlakke plaat, en 30-50% hoger dan OPzV ventielgeregeld (omdat het positieve actieve materiaal vollediger wordt onderhouden).
Vergelijking cycluslevensduur buisvormige vs vlakke positieve plaat (DIN 40736 + gemeten):
|
Ontladingsdiepte (DOD)
|
OPzS nat (buisvormig)
|
OPzV ventielgeregeld (buisvormig)
|
AGM vlakke plaat (ventielgeregeld)
|
|
80% DOD (diepe cyclus)
|
1500-2500 cycli
|
≥ 1500 cycli
|
500-1000 cycli
|
|
50% DOD (middelmatige cyclus)
|
2500-4000 cycli
|
2200+ cycli
|
750-1500 cycli
|
|
30% DOD (ondiepe cyclus)
|
4500-6500 cycli
|
3500+ cycli
|
1500-3000 cycli
|
|
Vlotter-standby (geen cycli)
|
20-25 jaar (25°C)
|
20+ jaar (25°C)
|
10-15 jaar (25°C)
|
|
Toepassingsscenario
|
Ontladingsdiepte
|
Aantal cycli
|
Gebruiksjaren
|
|
Vlotter-back-up / grote UPS / bemande ruimte met regelmatig bijvullen
|
0% DOD
|
—
|
20+ jaar
|
|
Spoorwegsignalering / noodverlichting / zonne-energie off-grid
|
60% DOD
|
2000+ cycli
|
8-12 jaar
|
|
UPS-pulsontlading bij hoge stroom
|
30% DOD
|
3500+ cycli
|
12+ jaar
|
|
Starten van dieselmotor (hoge kortsluitstroom)
|
5% DOD
|
> 10000 cycli
|
15+ jaar
|
Het natte OPzS-type vereist elke 3-6 maanden bijvullen van water, maar de onderhoudskosten worden gecompenseerd door een 1.5-2x langere levensduur; vanuit een TCO-totaal kosten van eigendom perspectief presteert OPzS beter dan OPzV in grote UPS- / spoorweg- / maritieme scenario's.
v25-toevoeging: gecombineerde demonstratie van cycluslevensduur en TCO-levenscycluskosten (typisch 48V 800Ah back-upsysteem, 20-jaar totale eigendomskosten):
|
Kostenpost
|
OPzV
|
OPzS
|
AGM vlakke plaat ventielgeregeld
|
|
|
Buisvormig gel ventielgeregeld (Chisen)
|
Buisvormig nat (Chisen)
|
|
|
Initiële aanschafkosten (incl. installatie)
|
Gemiddeld (buisvormig gel)
|
Lager (buisvormig nat / volwassen proces)
|
Laagste (vlakke plaat ventielgeregeld)
|
|
Ontwerp levensduur
|
20+ jaar (25°C vlotter)
|
20-25 jaar (25°C vlotter, met regelmatig onderhoud)
|
8-12 jaar (25°C vlotter)
|
|
Vervangingen nodig in 20 jaar
|
0 keer (eenmalig kopen, levenslang gebruiken)
|
0 keer (geen vervanging in 20 jaar met goed onderhoud)
|
1-2 keer (rond jaar 8 / jaar 16)
|
|
Jaarlijkse onderhoudskosten
|
Zeer laag (onderhoudsvrij, alleen reinigen)
|
Gemiddeld (bijvullen + reinigen om de 3-6 maanden)
|
Gemiddeld (spanningsbewaking + reinigen)
|
|
Totale eigendomskosten (TCO) over 20 jaar
|
Gemiddeld (gemiddelde aanschaf + lage onderhoudskosten)
|
Lager (lage aanschaf + gemiddelde onderhoudskosten)
|
Hoog (lage aanschaf + korte levensduur met meerdere vervangingen)
|
B2B-belangrijkste conclusie: tubulaire accu's kosten vooraf ongeveer 1.5-2x meer dan AGM-platte platen, maar gaan 2x+ langer mee, en de TCO over 20 jaar is 30-40% lager dan bij AGM.
De standaard zweeflaadspanning van Chisen OPzS2-800 is 2.24V/cel (25°C) en vereist een temperatuurcompensatie van -3.3mV/°C/cel voor zweefladen.
V_float (werkelijke temperatuur) = 2.24V + (-3.3mV/°C) × (werkelijke temperatuur - 25°C)
|
Omgevingstemperatuur
|
Berekeningsformule
|
Gecompenseerde zweeflaadspanning
|
|
25°C (referentie)
|
2.24V (geen compensatie)
|
2.24V
|
|
15°C
|
2.24 + (-3.3mV × -10)
|
2.27V
|
|
35°C
|
2.24 + (-3.3mV × 10)
|
2.21V
|
|
45°C
|
2.24 + (-3.3mV × 20)
|
2.17V
|
|
55°C
|
2.24 + (-3.3mV × 30)
|
2.14V
|
Cyclische laadspanning (in plaats van egalisatieladen): 2.35-2.40V/cel (@25°C) met -5mV/°C/cel compensatie, maximale stroom 20A. Doel: cyclisch gebruik (PV-standalone, periodieke toepassingen).
Nauwkeurigheidseis voor de zweeflaadspanning: ±1% (±25mV); overschrijding van dit bereik verkort de levensduur van de accu aanzienlijk.
Zweeflaadstroom: < 5mA/Ah (Chisen-specificatie), d.w.z. een 800Ah-accu heeft een zweeflaadstroom van < 500mA.
Bedrijfstemperatuur van Chisen OPzS2-800 per scenario (classificatie volgens datasheet): ontlading -40°C ~ 60°C, lading -30°C ~ 55°C (laden strenger dan ontladen), opslag -25°C ~ 45°C. Optimale bedrijfstemperatuur 25°C (definitiepunt van de nominale capaciteit).
Effect van temperatuur op capaciteit (precieze tabel "Capaciteit beïnvloed door temperatuur" in het OPzS-datasheet, 10HR-capaciteit):
|
Omgevingstemperatuur
|
Capaciteit (10HR)
|
Toepassingsaanbeveling
|
|
40°C
|
108%
|
Lichte capaciteitstoename bij hoge temperatuur (ionactiviteit van vloeibaar elektrolyt intenser)
|
|
25°C
|
100%
|
Referentie nominale capaciteit (ontwerplevensduur 20 jaar)
|
|
0°C
|
85%
|
Capaciteit 15% lager bij lage temperatuur
|
|
-15°C
|
65%
|
Capaciteit 35% lager bij extreem lage temperatuur (viscositeit van het elektrolyt neemt toe)
|
OPzS-accu's met vloeibaar elektrolyt hebben bij de standaardtemperatuur van 25°C een zweeflevensduur van 20 jaar; de zweeflevensduur halveert bij elke 10°C temperatuurstijging (wet van Arrhenius). Dat wil zeggen: 35°C ≈ 10 jaar / 45°C ≈ 5 jaar. Accu's met vloeibaar elektrolyt zijn temperatuurgevoeliger dan OPzV-klepgereguleerde accu's (versnelde elektrolytverdamping).
Eisen voor gebruik op grote hoogte (GB/T 19638): ≤ 3000m normaal gebruik zonder speciale behandeling; > 3000m, capaciteit gedereerd met 8% per 1000m hoogte; extreme hoogte (> 5000m) vereist speciale aanpassing (afdichting voor lage druk + versterkte behuizing).
Eisen voor temperatuurgecompenseerde zweeflaadspanning: 25°C = 2.24V/cel / -3.3mV/°C/cel. De laadfasen gebruiken bovendien -5mV/°C compensatie.
De zelfontlading van Chisen OPzS2-800 is 3%/maand (gemeten waarde in het CHISEN-datasheet, volledig opgeladen opgeslagen bij 20°C — let op: de industrie gebruikt doorgaans 25°C als referentie, het datasheet gebruikt 20°C).
Zelfontladingskarakteristiek per opslagtemperatuur (gemeten in het CHISEN-datasheet "Self Discharge Characteristics"):
|
Opslagtemperatuur
|
Na 6 maanden
|
Na 12 maanden
|
Na 18 maanden
|
Na 24 maanden
|
|
|
resterende capaciteit
|
resterende capaciteit
|
resterende capaciteit
|
resterende capaciteit
|
|
10°C
|
ongeveer 90%
|
ongeveer 82%
|
ongeveer 75%
|
ongeveer 68%
|
|
20°C
|
ongeveer 82%
|
ongeveer 70%
|
bijvullen vereist
|
bijvullen vereist
|
|
30°C
|
ongeveer 65%
|
bijvullen vereist
|
bijvullen vereist
|
bijvullen vereist
|
|
40°C
|
ongeveer 48%
|
bijvullen vereist
|
bijvullen vereist
|
bijvullen vereist
|
Opslagduur per opslagtemperatuur (zonder bijladen): bij 20°C kan de accu 1 jaar (OPzV) / 9-12 maanden (OPzS) worden opgeslagen met 65-75% resterende capaciteit; bij 25°C opslag van 1 jaar (OPzV) / 9-12 maanden (OPzS); bij 35°C slechts 6-9 maanden voordat bijladen nodig is, resterend 60-70%; bij 45°C slechts 3 maanden voordat bijladen nodig is, resterend 55-65%; bij 15°C 18-24 maanden zonder bijladen, resterend 65%+; bij extreme kou van -20°C kan de accu 24+ maanden zonder bijladen worden opgeslagen.
Opslagaanbevelingen: volledig opgeladen opslaan in een droge, geventileerde omgeving van -25°C ~ 45°C; vermijd direct zonlicht, organische oplosmiddelen en corrosieve gassen. Voer om de 3-6 maanden een boostlading uit (constante spanning 2.27V/cel (OPzV) / 2.24V/cel (OPzS) gedurende 24 uur). Accu's die langer dan 12 maanden zijn opgeslagen, moeten vóór heringebruikname een capaciteitstest ondergaan.
Aanbevolen maximale laadstroom van Chisen OPzS2-800: 25A (maximaal toegestaan, gemeten volgens specificatie).
Aanbevolen tabel met laadparameters (IEC 60896 + GB/T 19638):
|
Laadfase
|
Spanning (25°C)
|
Stroomlimiet
|
Toepassingsscenario
|
|
Zweefladen (Float)
|
2.25-2.27V/cel (OPzV) / 2.24V/cel (OPzS)
|
< 5mA/Ah (≈0.5A)
|
Backupstroom / standby-zweefladen
|
|
Egalisatieladen (Equalize)
|
2.30-2.35V/cel (OPzV) / 2.35-2.40V/cel (OPzS)
|
≤ 0.25C10 A
|
Eén keer per maand / bijladen van achterblijvende cel
|
|
Cyclisch laden (Cycle charge)
|
2.35-2.40V/cel
|
≤ 0.20C10 A
|
PV-energieopslag / deep cycle
|
|
Boostladen (zonne-energie)
|
2.35V±0.005V/cel
|
≤ 0.20C10 A
|
Opslag van zonne-/windenergie (noodlading)
|
Temperatuurcompensatie bij het laden: de laadspanning volgt de zweeflaadspanning, met -3.3mV/°C/cel compensatie (zweefladen/egalisatieladen met onafhankelijke -5mV/°C/cel compensatie).
Beoordeling van ladingsbeëindiging: de accu wordt als volledig opgeladen beschouwd wanneer de laadstroom onder 0.5% C10 zakt.
|
Ontlaadstroom I(A)
|
Eindspanning Vpc
|
Toepassingsscenario
|
|
I < 0.05C
|
≥ 1.90Vpc
|
Langdurige ontlading met zeer kleine stroom (backupbewaking)
|
|
0.05C ≤ I < 0.08C
|
≥ 1.85Vpc
|
Backup met kleine stroom zweefladen
|
|
0.08C ≤ I < 0.2C
|
≥ 1.80Vpc
|
10HR standaardontlading
|
|
0.2C ≤ I < 0.6C
|
≥ 1.75Vpc
|
5HR ontlading met gemiddelde stroom
|
|
0.6C ≤ I < 1.0C
|
≥ 1.70Vpc
|
1HR ontlading met hoge stroom
|
|
1.0C ≤ I < 2.0C
|
≥ 1.60Vpc
|
Hoogvermogen pulsontlading
|
Chisen OPzS2-800 ondersteunt OEM / ODM one-stop maatwerkdiensten. Alle aanpassingen hebben geen invloed op de prestaties volgens de standaardspecificatie.
Aanpassing van de kleur van de behuizing
Aangepaste ABS-behuizing volgens de Pantone-kleurcode van de klant (standaard grijs-wit + rood/blauw/groen/geel/oranje + door de klant gespecificeerde kleur)
LOGO zeefdruk
Klant-LOGO gedrukt op de behuizing (geen taalbeperking, elke taal kan worden aangepast)
Lasermarkering
Lasermarkering op de zijkant van het accudeksel (model / serienummer / productiedatum / klantcode / streepjescode)
Verpakking in kleurendoos / neutrale doos
Standaard kleurendoos + neutrale buitenverpakking, aanpasbaar logo / kleur / streepjescode / anti-vervalsingslabel
Aanpassing van het label
Acculabel opgemaakt volgens de eisen van de klant (geen taalbeperking, elke taal kan worden aangepast)
Vervanging van de aansluitpool (terminal)
Φ16-M6 / Φ20-M8 / Φ24-M10 drie opties (standaard Φ20-M8)
Upgrade van de poolafdichting
Standaard + driedubbele afdichtingsstructuur + explosieveilige zuurfilter (OPzS met optionele zuurbestendige ontluchting)
Testrapporten van derden
Optionele SGS / TUV / BV keuring vóór verzending + volledig IEC 60896-testrapport
MOQ- en levertijdgegevens: monsterbestelling vanaf 1 eenheid (informeer per e-mail); kleine partij 24 eenheden (24V-systeem 12 cellen + 12 reserve) / 48 eenheden (48V-systeem 24 cellen + 24 reserve); grote partij 200+ eenheden (meerdere spanningscombinaties met volledige OEM-aanpassing). Specifieke levertijd + garantiedetails: zie de contactinformatie aan het einde.
Chisen OPzS2-800 FAQ (25 items). Elke vraag behandelt de meest gestelde veelvoorkomende vragen van industriële veldingenieurs, met betrekking tot technische parameters, dimensionering, bestelling, verzending en after-sales.
Instelling van de zweeflaadspanning van OPzS2-800?
Standaard zweeflaadspanning 2.24V/cel @25°C; er moet temperatuurcompensatie -3.3mV/°C/cel worden toegepast (IEC 60896-11).
Cyclische levensduur van OPzS2-800?
1500-2500 cycli (80% DOD, 25°C), zweefstandby-levensduur 20-25 jaar. Het tubulaire positieve plaatontwerp is het belangrijkste voordeel (1.5-2x hoger dan platte plaat AGM).
Bedrijfstemperatuurbereik van OPzS2-800?
-40~60°C ontlading / -30~55°C lading / -25~45°C opslag (optimaal 25°C). Het type met vloeibaar elektrolyt heeft betere prestaties bij lage temperatuur dan klep-gereguleerd (hoger capaciteitsbehoud bij lage temperatuur).
OPzS2-800 zelfontladingspercentage?
3%/maand (gemeten volgens het CHISEN-specificatieblad, volledig geladen opgeslagen bij 20°C), kan 9-12 maanden worden opgeslagen zonder opnieuw te laden. Overstroomde batterijen hebben een iets hogere zelfontlading dan ventielgeregelde batterijen vanwege verdamping van zwavelzuur.
OPzS2-800 batterijtype?
Buisvormige overstroomde, geventileerde loodzuuraccu, met buisvormige positieve plaatstructuur, vloeibaar verdund zwavelzuur als elektrolyt en een open ontluchtingsplugontwerp.
Verschil tussen OPzS2-800 en OPzV2-100?
OPzS is een overstroomd open type dat periodiek bijvullen vereist (elke 3-6 maanden), verticale installatie heeft de voorkeur; OPzV is een GEL ventielgeregeld onderhoudsvrij type (verticaal / horizontaal / op de zijkant te installeren, niet omgekeerd). OPzV heeft een hogere kortsluitstroom (1700A vs 1500A), OPzS heeft een iets lagere inwendige weerstand (0.001 vs 0.0011 Ohm), OPzS is goedkoper (volwassen proces).
OPzS2-800 inwendige weerstand?
Ongeveer 0.95 mΩ volledig geladen (25°C), kortsluitstroom ongeveer 1500A.
OPzS2-800 laadmethode?
Aanbevolen constante spanning constante stroom (CC-CV), float 2.24V / egaliseren 2.30-2.35V / cyclus 2.35-2.40V. Maximaal laadstroom 25A.
OPzS2-800 opslagcondities?
-25°C ~ 45°C droge, geventileerde omgeving, vermijd elektrolytlekkage of bevriezing. Aanbevolen om volledig geladen op te slaan.
Welke nationale normen zijn van toepassing op OPzS2-800?
Zie §4 voor de lijst van toepasselijke normen (6+ internationale / regionale / industriële normen).
OPzS2-800 gewicht?
9.0kg (19.8 lbs), incl. elektrolyt / excl. elektrolyt indien nodig; excl. verpakking / excl. aansluitingen.
OPzS2-800 afmetingen?
Lengte 103mm × breedte 206mm × hoogte 409mm (gemeten volgens CHISEN-specificatieblad, incl. aansluitingen).
OPzS2-800 aansluitkoppel?
10-12 N·m (Φ20-M8 boutaansluiting).
OPzS2-800 kortsluitstroom?
Ongeveer 1500A (25°C volledig geladen), voldoet aan de kortsluitbeveiligingseisen van grote UPS-systemen.
OPzS2-800 float-ontwerplevensduur?
20-25 jaar (25°C floatspanning 2.24V, temperatuurcompensatie -3.3mV/°C).
Hoe kiezen tussen OPzS2-800 en AGM vlakke plaat?
De buisvormige positieve plaat gaat langer mee (1500+ cycli vs 500-1000 cycli), geschikt voor langetermijnprojecten / kritieke back-up; AGM vlakke plaat is goedkoper, geschikt voor korte termijn / budgetgevoelig. Zie hoofdstuk §11 TCO.
OPzS2-800 installatieoriëntatie?
Moet verticaal worden geïnstalleerd (om elektrolytlekkage te voorkomen), niet geschikt voor besloten kastruimtes. Een speciale batterijkast of -rek wordt aanbevolen.
OPzS2-800 bijvulfrequentie?
Elke 3-6 maanden bijvullen (afhankelijk van omgevingstemperatuur + laadspanning). Gebruik gedeïoniseerd water of gedestilleerd water.
Wordt de capaciteit van OPzS2-800 beïnvloed door temperatuur?
40°C = 108% / 25°C = 100% / 0°C = 85% / -15°C = 65% capaciteit (10HR ontlaadsnelheid).
Welke documenten zijn nodig voor het exporteren van OPzS2-800?
Standaarddocumenten: paklijst + handelsfactuur + CO-certificaat van oorsprong + MSDS + UN2794 transportbeoordeling. Speciale certificeringen van het bestemmingsland (SONCAP / PVOC / SASO / BIS / ESMA) kunnen op verzoek worden ondersteund.
OPzS2-800 MOQ?
Monster 1 eenheid / 24V-systeem 12 cellen / 48V-systeem 24 cellen / 110V-systeem 54 cellen / 220V-systeem 108 cellen. Bulk 200+ eenheden profiteren van groothandelsprijzen.
OPzS2-800 levertijd?
E-mail sales@chisen.cn voor een offerte (levertijd beoordeeld op basis van hoeveelheid + bestemmingsland + verwachte leverdatum).
OPzS2-800 garantie?
24 maanden basisgarantie (vanaf installatie en inbedrijfstelling). Verlengbaar tot 36 maanden, bespreekbaar bij aanbesteding.
Ondersteunt OPzS2-800 OEM-maatwerk?
Ja, OEM/ODM one-stop maatwerk: containerkleur, LOGO-zeefdruk, lasermarkering, gekleurde doosverpakking, etiketmaatwerk, vervanging van aansluitingen. MOQ 50-100 eenheden.
Is verzending inbegrepen in de OPzS2-800-prijs?
EXW-fabrieksprijs; zeevracht wordt geoffreerd per bestemmingshaven (FOB/CIF/DDP optioneel). Neem contact op via sales@chisen.cn voor een offerte.
Chisen OPzS2-800 aanbevelingen voor dagelijks gebruik + onderhoud (praktische gids voor ingenieurs). Door deze specificaties te volgen kan de levensduur van de batterij aanzienlijk worden verlengd tot 20+ jaar:
1. Keuze van de lader: gebruik een industriële slimme lader (met puls-ontzwavelingsfunctie, passend bij 12V/24V/48V systeemspanning); float 2.24V/cel (25°C) + temperatuurcompensatie -3.3mV/°C/cel; egaliseren 2.35-2.40V/cel (eenmaal per maand, < 24h); max laadstroom 25A (gemeten waarde volgens PDF-datasheet, gebruiken met stroombegrenzing) om hoogstroomimpact op de platen te voorkomen.
2. Installatieomgeving: batterijkast / rekinstallatie, van de grond ≥ 100mm (vochtbescherming), van de muur ≥ 50mm (warmteafvoer); bedrijfstemperatuur -40°C ~ 60°C (ontladen) / -30°C ~ 55°C (laden); geforceerde ventilatiekoeling vereist boven 45°C; hoogte > 3000m, capaciteit gederateerd met 8% per 1000m (GB/T 19638); uit de buurt houden van warmtebronnen + direct zonlicht + corrosieve gassen.
3. Routine-inspectie (wekelijks / maandelijks voor afgelegen locaties): controleer het aansluitkoppel 10-12 N·m, geen loszitten / oxidatie / oververhitting (infraroodtemperatuurmeting); containerinspectie op uitzetting / lekkage / scheuren (OPzS overstroomd, normaal geen lekkage, maar controleer het vloeistofniveau); celspanningsafwijking < ±0.05V (schakel naar egalisatiestatus indien overschreden); verschil containertemperatuur vs omgeving < 5°C (controleer aansluitingen / laden indien overschreden); controleer elektrolytniveau en soortelijk gewicht elke 3-6 maanden.
4. Specificaties voor langdurige opslag: volledig geladen opslaan bij -25°C ~ 45°C in een droge, geventileerde omgeving (vermijd direct zonlicht); boostlading elke 3-6 maanden (constante spanning 2.24V/cel × 24h); zelfontlading 3%/maand (25°C), capaciteitstest vereist vóór hergebruik indien 9-12 maanden niet geladen; batterijen die langer dan 2 jaar zijn opgeslagen, worden aanbevolen voor gedereerd gebruik.
5. Probleemoplossing: capaciteitsdaling > 20% (t.o.v. nominaal) — egalisatielading 24h om te repareren, vervangen indien niet effectief; abnormale floatspanning (> 2.4V of < 2.2V/cel) — controleer lader + temperatuurcompensatie; uitzetting / lekkage / geur — stop onmiddellijk met gebruik, neem contact op met CHISEN after-sales; kortsluiting / omgekeerde aansluiting — controleer zekering + polariteitsmarkering (rood positief, zwart negatief); elektrolyt soortelijk gewicht < 1.20 — gedestilleerd water toevoegen.
6. Activering van nieuw gebruikte / langdurig ongebruikte batterijen: nieuwe fabrieksbatterijen — controleer eerst het elektrolytniveau + soortelijk gewicht, voeg indien nodig gedestilleerd water toe tot het standaardniveau; batterijen langer dan 6 maanden ongebruikt: eerst ontladen met kleine stroom 0.05C tot 1.80V/cel, daarna laden volgens de normale laadcurve; seriebanken (48V / 110V / 220V) vereisen "cel-matching egalisatie" vóór inbedrijfstelling om een celspanningsafwijking < 0.05V te garanderen.
7. Veiligheidsmaatregelen: vermijd dat metalen gereedschappen gelijktijdig zowel de positieve als de negatieve aansluiting raken (kortsluitstroom 1500A is dodelijk); geen open vuur in laadruimtes (het laden van loodaccu's produceert waterstof, explosiegevaar bij open vuur); draag een veiligheidsbril + zuurbestendige handschoenen (elektrolyt bevat verdund zwavelzuur; spoel de ogen 15 minuten met schoon water en zoek medische hulp bij spatten); voer afgedankte batterijen af volgens de UN2794-procedures voor gevaarlijke stoffen (niet demonteren of elektrolyt morsen).
CHISEN fabriek + wereldwijd servicesysteem (waarom Chisen kiezen).
1. Fabrieksomvang: CHISEN-merk opgericht in 2002, 20+ jaar gespecialiseerd in buisvormige batterijen; 200+ modellen complete productlijn die alle spanningsniveaus bestrijkt: 2V / 6V / 8V / 12V, capaciteit 4Ah-3000Ah; mainstream modellen op voorraad 100,000+ eenheden (onmiddellijke verzending).
2. Wereldwijd servicenetwerk: exportervaring naar 60+ landen (China / Zuidoost-Azië / Europa / Afrika / Midden-Oosten / Latijns-Amerika / Centraal-Azië / Oceanië); industriële projecten in telecommunicatie / energie / datacenters / PV / spoorwegen; 7×24 meertalige technische ondersteuning (Engels / Chinees / Spaans / Frans / Arabisch / Russisch / Vietnamees); 12u e-mailreactie / 24u complete offerte / 48u voorstel voor complexe projecten.
3. Kwaliteitscontrole: certificeringen aangevraagd volgens klantvereisten (certificeringsitems bepaald door de klant); 100% fabrieksinspectie vóór verzending (capaciteitstest + inwendige weerstandstest + spanningstest + uiterlijke inspectie); SPC statistische procescontrole op kernprocessen (platenpasta aanbrengen / groepsassemblage / formatie / sealen); samenwerking met SGS / TUV / BV / CTI inspectie door derden vóór verzending volgens klantvereisten.
4. Exportondersteuning: eerstelijns douanedocumenten (handelsfactuur / paklijst / CO-certificaat van oorsprong / MSDS / UN2794 transportbeoordeling / volledig IEC 60896-testrapport); meertalige technische documentatie (EN / CN / ES / FR / AR / RU); ondersteuning bij speciale certificeringen van het bestemmingsland op verzoek: SONCAP (Nigeria) / PVOC (Kenia) / SASO (Saudi-Arabië) / BIS (India) / ESMA (VAE).
5. Beleid voor langdurige samenwerking: toegewijde technische contactpersoon voor langetermijnklanten; OEM strategische partners kunnen verkoopleads + trainingsondersteuning delen.
6. Duurzaamheidsengagement: loodaccu's zijn recyclebaar; certificeringen aangevraagd volgens klantvereisten (certificeringsitems bepaald door de klant); EU RoHS / REACH / WEEE-naleving (ongelimiteerde export naar Europa).
[CHISEN Battery] 20+ jaar gespecialiseerd in de export van buisvormige batterijen / gevalideerd door klanten in 60+ landen.
Contactmogelijkheden:
1. E-mailaanvraag: sales@chisen.cn (complete offerte + dimensioneringsvoorstel binnen 24u)
2. Telefoon / WhatsApp: +86 131 6622 6999
3. Website: https://www.chisen.cn