30 seconden leestijd: Chisen OPzV2-150
• Model & specificaties: Chisen OPzV2-150 | 2V 150Ah (C10) | Tubulaire GEL VRLA accu
• Technologie: buisvormige positieve plaat + nano-gel-elektrolyt + ventielgeregelde afdichting (normen behandeld in §4)
• Kernvoordelen: cycluslevensduur ≥ 1500 cycli (80% DOD) / float ontwerplevensduur 20+ jaar (25°C)
• Typische toepassingen: telecom basisstations (vooral onbemand) + PV/wind energieopslag + float laden in extreme omgevingen + buitencabines
Chisen OPzV2-150 is een 2V 150Ah buisvormige gel-ventielgeregelde accu.
Technologische route: buisvormige positieve plaat + nano-gel-elektrolyt + ventielgeregelde gesloten structuur (normen behandeld in §4).
Toepassingsscenario's: OPzV2-150 is een 2V-cel. 24 cellen in serie vormen een 48V-systeem / 54 cellen in serie vormen een 108V-systeem (compatibel met 110V) / 108 cellen in serie vormen een 216V-systeem (compatibel met 220V) / 190 cellen in serie vormen een 380V driefasig gelijkstroomsysteem.
Toepassingsgebieden: telecommunicatie / hernieuwbare energie / extreme omgevingen (geschikt voor cyclisch gebruik).
|
Voordeel
|
Technische implementatie
|
Klantwaarde
|
|
Buisvormige positieve plaatstructuur
|
Buisvormige positieve plaat + nano-gel-elektrolyt + ventielgeregeld gesloten ontwerp
|
Cycluslevensduur 1500+ cycli (80% DOD)
|
|
20+ jaar float ontwerplevensduur
|
25°C floatspanning 2.25-2.27V/cel (met -3.3mV/°C temperatuurcompensatie)
|
Jaarlijks uitvalpercentage < 0.5%
|
|
Onderhoudsvrij + veiligheid
|
Ventielgeregelde gesloten structuur, geen water bijvullen nodig; geïntegreerde explosieveilige zuurfilterveiligheidsklep
|
Geschikt voor onbemande locaties (basisstations, eilanden, grensposten)
|
|
Multi-norm dekking
|
7 internationale/regionale/branchenormen (zie §4)
|
Verkoopbaar in 60+ landen
|
Het merk Chisen CHISEN is opgericht in 2002, is al 20+ jaar gespecialiseerd in buisvormige accu's, exporteert naar 60+ landen en levert industriële klanten in de sectoren telecommunicatie / energie / datacenters / PV / spoorwegen / medisch.
De onderstaande tabel is de snelreferentie van de kerntechnische specificaties van de OPzV2-150 (gedetailleerde normen in §4, toepassingsscenario's in §7, floatspanning details in §12).
|
Parameter
|
Waarde
|
Norm / Opmerking
|
|
Nominale spanning
|
2V(DC)
|
|
|
Nominale capaciteit
|
150Ah(C₁₀)
|
|
|
Model
|
OPzV2-150
|
|
|
Serie
|
管式胶体阀控蓄电池(Tubula r GEL VRLA Battery)
|
|
|
Toepasselijke normen
|
IEC 60896 + DIN 40472 + GB/T 19638 等 7 项(详见 §4)
|
|
|
Afmetingen (L×B×H)
|
103 × 206 × 354 mm
|
|
|
Totale hoogte (incl. aansluitingen)
|
390 mm
|
|
|
Accugewicht (gevuld met elektrolyt)
|
15.0kg(33.1 lbs,规格书实测)
|
|
|
Aansluitingstype
|
Φ20-M8
|
|
|
Aanhaalmoment aansluiting
|
10-12 N·m
|
|
|
Bedrijfstemperatuur (ontladen)
|
-40°C ~ 65°C
|
|
|
Bedrijfstemperatuur (laden)
|
-30°C ~ 65°C
|
|
|
Bedrijfstemperatuur (opslag)
|
-25°C ~ 45°C
|
|
|
Floatspanning
|
2.25-2.27V/cell (25°C)
|
|
|
Temperatuurcompensatie (float)
|
-3.3mV/°C/cell
|
|
|
Egalisatiespanning
|
2.30-2.35V/cell (25°C)
|
|
|
Temperatuurcompensatie (egalisatie)
|
-5mV/°C/cell
|
|
|
Cycluslaadspanning
|
2.35-2.40V/cell (25°C)
|
|
|
Max. laadstroom
|
30A
|
|
|
Max. ontlaadstroom (5 s)
|
1000A
|
|
|
Zelfontladingspercentage
|
2% / 月(可搁置 1 年无需充电,25°C)
|
|
|
Inwendige weerstand (volledig geladen / 25 °C)
|
1.48 mΩ
|
|
|
Kortsluitstroom
|
1700A
|
|
|
Cyclische levensduur
|
≥ 1500 次(放电深度 80%)
|
|
|
Float-ontwerplevensduur
|
20+ 年(25°C)
|
|
|
Transport / Zeevracht
|
IMDG Class 8 / UN2794 / MSDS
|
|
|
Certificeringen
|
按客户需求合作办理(详见 §4)
|
|
De modelbenaming van de Chisen OPzV2-150 volgt de Duitse DIN 40472 (buisvormige ventielgeregelde gel) + internationale IEC 60896 modelbenamingsregels. OPz is de afkorting van het Duitse woord "Ortsfeste Panzerplatten", wat "stationaire buisvormige pantserplaat" betekent.
Vergelijkingstabel van de letterbetekenis OPzV / OPzS (DIN 40472 definitie):
|
Letter
|
Duitse volledige naam / betekenis
|
Technische betekenis
|
|
OPz
|
Ortsfeste Panzerplatten / stationaire buisvormige pantserplaat
|
Positieve plaat = buisvormige plaat
|
|
V
|
V = ventielgeregeld / V = geventileerd
|
Ventielgeregelde afdichting / GEL
|
|
2
|
2V celspanning
|
48V = 24 cellen / 110V = 54 cellen / 220V = 108 cellen in serie
|
|
150
|
150Ah capaciteit (C10 / 10-uurs tempo)
|
Ontlading tot 1.80V/cel bij 10-uurs tempo
|
De Chisen OPzV2-150 voldoet aan de volgende 7 internationale / regionale / branchenormen (basis voor het productontwerp). Normconformiteit = verkoopconformiteit + douaneafhandeling + probleemloze aanbesteding van projecten.
|
Norm
|
Nummer
|
Toepassingsgebied
|
|
Internationaal IEC
|
IEC 60896-21/22:2004
|
Stationaire ventielgeregelde accu's - testmethoden + afmetingen / polen / markering
|
|
Internationaal IEC
|
IEC 61427
|
PV energieopslagaccu's (harde eis bij aanbesteding van zonneprojecten)
|
|
Duits DIN
|
DIN 40472:2015
|
Buisvormige ventielgeregelde accu's (gouden standaard)
|
|
Chinese nationale norm
|
GB/T 19638.1-2014
|
Stationaire ventielgeregelde accu's (marktconformiteit voor verkoop)
|
|
Chinese telecom
|
YD/T 1360
|
Back-upstroomvoorziening voor telecomoperators (verplicht bij aanbestedingen)
|
|
Europees
|
Eurobat Long Life
|
Europese classificatie van acculevensduur (> 12 jaar float)
|
|
VK / Noord-Amerika
|
BS 6290 Part 4 / UL 1989
|
Back-upstroommarkt VK / Noord-Amerika
|
Opmerking: certificaten van externe inspecties / speciale certificeringen voor het bestemmingsland (SONCAP / PVOC / SASO / BIS / ESMA) kunnen worden geregeld volgens klantvereisten (ondersteund door gangbare instanties zoals SGS / TUV / BV / CTI).
Ontwerp van de fysieke structuur van de Chisen OPzV2-150 (de buisvormige positieve plaat is de kern; de cycluslevensduur is 1.5-2x hoger dan bij accu's met vlakke platen):
|
Onderdeel
|
Materiaal / specificatie
|
Beschrijving
|
|
Positief rooster
|
Drukgegoten buisvormig rooster, Pb-Ca legering
|
Glasvezelbuis omhult het positieve actieve materiaal (PbO2)
|
|
Negatief rooster
|
Radiaal negatief rooster, Pb-Ca legering
|
Verbetert de benutting van het actieve materiaal
|
|
Separator
|
Geïmporteerde PVC composietseparator
|
Lage weerstand / hoge porositeit / verouderingsbestendig
|
|
Elektrolyt
|
Hoogzuivere nano-gel-elektrolyt
|
SiO2 fumed gel + H2SO4
|
|
Behuizing
|
Hoogwaardig ABS-kunststof
|
UL94 V-0 vlamvertragende klasse
|
|
Deksel
|
Hoogwaardige ABS-hars
|
Afgedicht / vlamvertragend
|
|
Poolafdichting
|
Drievoudige afdichtingsstructuur
|
Epoxy + rubberen ring + anti-lekring
|
|
Veiligheidsklep
|
Geïntegreerde explosieveilige / zuurfilter
|
Automatische drukregeling (0.1-0.2 MPa)
|
OPzV ondoorzichtige behuizing: inspectie ter plaatse via poolspanning + infrarode temperatuurmeting (deksel hoeft niet te worden geopend)
Chisen OPzV-serie — 18 modellen van 100Ah tot 3000Ah (buisvormige gel-ventielgeregeld / Tubular GEL VRLA). Alle voldoen aan de normen IEC 60896-21/22 + DIN 40472 + GB/T 19638.1-2014. Modellen binnen dezelfde serie kunnen flexibel in serie worden gemengd om verschillende spanningssystemen te vormen (48V = 24 cellen / 110V = 54 cellen / 220V = 108 cellen / 380V = 190 cellen).
|
Kenmerk
|
OPzV (Tubular GEL VRLA)
|
OPzS (Tubular Flooded)
|
|
Elektrolyt
|
Nano-silicagel (vast, niet-vloeiend)
|
Verdund zwavelzuur 1.24 g/cm3 (vloeibaar)
|
|
Positieve plaat
|
Drukgegoten buisvormig (Pb-Ca legering)
|
Drukgegoten buisvormig (Pb-Sb lage antimoonlegering)
|
|
Toepasselijke DIN-norm
|
DIN 40472:2015 (buisvormig ventielgeregeld)
|
DIN 40736-1:1985 (buisvormig flooded)
|
|
Behuizing
|
ABS vlamvertragend UL94 V-0 (ondoorzichtig)
|
SAN transparant kunststof (vloeistofniveau zichtbaar)
|
|
Kortsluitstroom (100Ah)
|
1700 A
|
1500 A
|
|
Interne weerstand (20°C)
|
0.0011 Ohm (1.1 mΩ)
|
0.001 Ohm (1.0 mΩ)
|
|
Max. laadstroom
|
30 A (0.30C10)
|
20 A (0.20C10)
|
|
Zelfontladingssnelheid (20°C volledig geladen)
|
2%/maand
|
3%/maand
|
|
Floatspanning (25°C)
|
2.25-2.27V/cel
|
2.24V/cel
|
|
Egalisatiespanning (25°C)
|
2.30-2.35V/cel
|
2.35-2.40V/cel
|
II. Omgevingsadaptatie (4 rijen):
|
Parameterdimensie
|
OPzV GEL ventielgeregeld
|
OPzS flooded
|
|
Bedrijfstemperatuur (ontladen)
|
-40°C ~ 65°C (gel is bestand tegen hoge temperaturen)
|
-40°C ~ 60°C
|
|
Bedrijfstemperatuur (laden)
|
-30°C ~ 65°C
|
-30°C ~ 55°C
|
|
Capaciteit - temperatuur (40°C)
|
ongeveer 105%
|
108%
|
|
Capaciteit - temperatuur (-20°C)
|
ongeveer 55%
|
ongeveer 65% (geschat)
|
III. Levensduur en cycli (4 rijen):
|
Parameterdimensie
|
OPzV GEL ventielgeregeld
|
OPzS flooded
|
|
Zweeflaadlevensduur (25°C)
|
20+ jaar
|
20+ jaar (vereist periodiek bijvullen)
|
|
Zweeflaadlevensduur (30°C)
|
ongeveer 10 jaar
|
8-10 jaar
|
|
Cycluslevensduur (DOD 80%)
|
≥ 1500 cycli
|
1500-2500 cycli
|
|
Cycluslevensduur (DOD 50%)
|
2200+ cycli
|
2500-4000 cycli
|
IV. Onderhoud en installatie (4 rijen):
|
Parameterdimensie
|
OPzV GEL ventielgeregeld
|
OPzS flooded
|
|
Water bijvullen
|
Onderhoudsvrij (geen bijvullen nodig)
|
Elke 3-6 maanden bijvullen (gedestilleerd water)
|
|
Zuurnevel-emissie
|
Minimaal (ventielgeregeld verzegeld + zuurfilter)
|
Meer (flooded + filter-ontluchting)
|
|
Installatieoriëntatie
|
Verticaal / horizontaal / opzij (niet omgekeerd)
|
Moet verticaal (elektrolyt zou lekken)
|
|
Inspectie ter plaatse
|
Niet mogelijk (ondoorzichtige behuizing)
|
Mogelijk (transparante behuizing om vloeistofniveau / platen te controleren)
|
V. Commercieel en besluitvorming (4 rijen):
|
Parameterdimensie
|
OPzV GEL ventielgeregeld
|
OPzS flooded
|
|
Aanschafkosten (relatief)
|
Hoger (+15-25% t.o.v. OPzS)
|
Lager (volwassen technologie)
|
|
Onderhoudskosten (20 jaar)
|
Zeer laag (onderhoudsvrij)
|
Gemiddeld (arbeid + gedestilleerd water)
|
|
TCO (20 jaar)
|
Gemiddeld (hogere aanschaf + laag onderhoud)
|
Laag (lagere aanschaf + gemiddeld onderhoud)
|
|
Recyclingswaarde
|
Hoog (lood recyclebaar)
|
Hoog (lood recyclebaar)
|
VI. Conclusie selectiebeslissing (als u om X geeft → kies Y):
|
Zorgpunt / toepassingsscenario
|
Aanbevolen keuze
|
Reden
|
|
Onbemande / afgelegen / eiland- / grensbasissstations
|
OPzV
|
Onderhoudsvrij + verticale/horizontale/zijdelingse installatie + ventielgeregelde afdichting (40% besparing op O&M)
|
|
Tropische / woestijn- / extreme hoge-temperatuurruimten (>45°C aanhoudend)
|
OPzV
|
Gel weerstaat hoge temperaturen (laden -30~65°C t.o.v. OPzS -30~55°C)
|
|
Deep-cycle toepassingen (PV dagelijks 1 cyclus bij 80% DOD)
|
OPzS
|
50% hogere cycluslevensduur (2500 vs 1500 cycli)
|
|
Grote UPS-datacenters (>500 kVA hoge ontlaadsnelheid)
|
OPzS
|
Lange deep-cycle levensduur (1500-2500 cycli) + grote capaciteit (2000+ Ah) verlaagt het aantal cellen in serie
|
|
Mobiele apparatuur / schuine installatie / voertuigaccu's
|
OPzV
|
Verticale/horizontale/zijdelingse installatie (ventielgeregeld, geen lekkage)
|
|
Transparante inspectie / onderhoud ter plaatse (bemande ruimten met regelmatige controle)
|
OPzS
|
SAN transparante behuizing + filter-ontluchting (zichtbaar onderhoud + filtratie van zuurnevel)
|
Vergelijking van de drie typen loodzuuraccu's Chisen OPzV / OPzS / AGM in grootschalige industriële energieopslag- en back-upstroomscenario's, met selectieaanbevelingen:
Selectietabel (als uw toepassing X is → aanbevolen Y): datacenter-UPS / 5G-basissstation / PV-energieopslag / onbemand / afgelegen inzet → OPzV (buisplaat gel, ventielgeregeld, onderhoudsvrij + verticale/horizontale/zijdelingse installatie). Grote datacenter-UPS (>500 kVA) / spoorwegsignalering / noodverlichting / hoofdcontrole aan boord van schepen / bemande ruimten → OPzS (flooded type met langere levensduur + lagere kosten + hogere kortsluitstroom). Autostart / e-bikes / motorfietsen / kleine UPS / korte back-up (<30 min) → AGM vlakke plaat (laagste kosten).
|
Vergelijkingspunt
|
OPzV (buisplaat gel, ventielgeregeld)
|
OPzS (buisplaat flooded)
|
AGM (vlakke plaat, ventielgeregeld)
|
|
Structuur positieve plaat
|
Buisplaat
|
Buisplaat
|
Vlakke plaat
|
|
Elektrolyt
|
Nano-gel (GEL)
|
Verdund zwavelzuur (flooded)
|
AGM glasvezel
|
|
Ventielgeregeld
|
Ja (verzegeld)
|
Nee (open + ontluchting)
|
Ja (verzegeld)
|
|
Onderhoudsvrij
|
Onderhoudsvrij
|
Vereist bijvullen (3-6 maanden)
|
Onderhoudsvrij
|
|
Cycluslevensduur (80% DOD)
|
≥ 1500 cycli
|
1500-2500 cycli
|
500-1000 cycli
|
|
Capaciteit bij hoge ontlaadsnelheid
|
Sterk (1500-1700A)
|
Gemiddeld (1500-1600A)
|
Gemiddeld (800-1500A)
|
|
Installatieoriëntatie
|
Verticaal/horizontaal/opzij
|
Moet verticaal
|
Verticaal/horizontaal/opzij
|
|
Typische toepassingen
|
UPS / basissstation / PV / onbemand
|
Grote UPS / spoorweg / schip / nood
|
Autostart / kleine UPS / e-bikes
|
|
Relatieve prijs
|
Gemiddeld
|
Laag
|
Laag
|
|
Milieunaleving
|
RoHS / REACH / WEEE
|
RoHS / REACH / WEEE
|
RoHS / REACH / WEEE
|
Accucapaciteit (Ah) = belastingsvermogen (W) × back-upduur (h) ÷ busspanning (V) ÷ omvormerrendement ÷ temperatuurcoëfficiënt
Waarbij: omvormerrendement UPS 0.85 / DC-belasting 1.0; temperatuurcoëfficiënt 25°C = 1.0 / 35°C = 0.85 / 45°C = 0.70 (derating bij hoge temperatuur); 20-30% marge aanbevolen.
Voorbeeld 1: telecom-basissstation 48V-systeem, 4-8h back-up en daarna omschakeling naar generator. Belasting 1 kW, back-up 4h, bus 48V, rendement 0.85, temperatuur 25°C. Capaciteit = 1000 × 4 ÷ 48 ÷ 0.85 ÷ 1.0 ≈ 98Ah. Aanbevolen: OPzV2-150 (24 cellen in serie voor 48V), 2% marge.
Voorbeeld 2: PV-netgekoppelde/off-grid opslag 5kW-systeem, 4h back-up. Belasting 5 kW, back-up 4h, bus 48V, rendement 0.85, temperatuur 25°C. Capaciteit = 5000 × 4 ÷ 48 ÷ 0.85 ÷ 1.0 ≈ 490Ah. Aanbevolen: OPzV2-500 (24 cellen in serie voor 48V), 2% marge.
Voorbeeld 3: 110V DC-paneel, 10h back-up. Belasting 0.5 kW, back-up 10h, bus 110V, rendement 1.0 (DC-belasting), temperatuur 25°C. Capaciteit = 500 × 10 ÷ 110 ÷ 1.0 ÷ 1.0 ≈ 45Ah. Aanbevolen: OPzV2-150 (54 cellen in serie voor 108V), 100% marge.
Voorbeeld 4: 220V driefasige DC-industriestroom, 30 min vollast back-up. Belasting 100 kW, back-up 0.5h, bus 220V, rendement 1.0, temperatuur 25°C. Capaciteit = 100000 × 0.5 ÷ 220 ÷ 1.0 ÷ 1.0 ≈ 227Ah. Aanbevolen: OPzV2-250 (108 cellen in serie voor 220V), 10% marge.
Meer serieconfiguraties (48V = 24 cellen / 110V = 54 cellen / 220V = 108 cellen / 380V = 190 cellen) worden beschreven in §7 toepassingsscenario's.
Configuratieparameters voor toepassing van zonne-/windsystemen (CHISEN spec-blad p1 gemeten):
|
Parameter
|
Setpoint
|
Beschrijving
|
|
Uitschakeling bij overspanning
|
2.45 ± 0.01V/cel @25°C
|
Uitschakeling bij overspanning (lading voltooid / zonne-energieregelaar koppelt accu los)
|
|
Regel-/egaliseerspanning
|
2.40 ± 0.01V/cel @25°C
|
Egaliseerspanning (periodiek balanceren, elke 30-60 dagen)
|
|
Herkoppelspanning array
|
2.25 ± 0.005V/cel @25°C
|
Herkoppelspanning zonnepaneelarray (opnieuw aansluiten na herstel van zweeflading)
|
|
Zweeflaadspanning-instelling
|
2.27 ± 0.005V/cel @25°C
|
Zweeflaadspanning (stabiele toestand van PV-stand-alone stroomvoorziening)
|
|
Laagspanningsalarm
|
1.95 ± 0.005V/cel @25°C
|
Laagspanningsalarm (belasting staat op het punt te worden losgekoppeld)
|
|
Loskoppeling bij lage spanning
|
1.90 ± 0.005V/cel @25°C
|
Loskoppeling bij lage spanning (belasting losgekoppeld om de accu tegen diepontlading te beschermen)
|
|
Herkoppelspanning belasting
|
2.09 ± 0.01V/cel @25°C
|
Herkoppelspanning belasting (opnieuw aansluiten na herstel van diepontlading)
|
|
Temperatuurcompensatiecoëfficiënt
|
-3 ~ -5 mV/°C/cel
|
Temperatuurcompensatiecoëfficiënt (zweeflading -3.3mV, egalisatie -5mV)
|
Gratis technische dimensionering: stuur "systeemspanning + belastingsvermogen + back-upduur + bedrijfstemperatuur" naar sales@chisen.cn, ontvang binnen 24 uur een volledig Excel-dimensioneringsblad + offerte.
Stap 1 Bevestig systeemspanning + aantal cellen in serie: telecom-basissstation / PV / UPS / spoorweg / medisch / maritiem → 24 cellen in serie (48V-systeem) / 54 cellen (108V, compatibel met 110V DC-panelen) / 108 cellen (216V, compatibel met 220V industriestroom) / 190 cellen (380V driefasige DC-datacenter-UPS).
Stap 2 Kies capaciteit: bereken met de formule "accucapaciteit = belastingsvermogen × back-upduur ÷ busspanning ÷ omvormerrendement ÷ temperatuurcoëfficiënt" → kies de dichtstbijzijnde standaardcapaciteit (100 / 200 / 300 / 500 / 1000 / 1500 / 2000 / 3000 Ah), reserveer 20-30% marge.
Stap 3 Controleer cycluslevensduur + accutype: zweeflaad back-up (basissstation / UPS) → OPzV (onderhoudsvrij 20+ jaar); deep-cycle (PV dagelijkse cyclus) → OPzV of OPzS (buisplaat ≥1500 cycli); hoge stroom (datacenter-UPS > 500 kVA) → OPzS (kortsluitstroom 1500A+).
Stap 4 Controleer afmetingen + gewicht: OPzV2-150 afmetingen 103×206×390mm / gewicht 13.2kg (incl. elektrolyt), OPzS2-100 afmetingen 103×206×409mm / gewicht 12.6kg (incl. elektrolyt); reserveer ≥ 50mm warmteafvoerruimte voor accukasten / -rekken.
Stap 5 Kies after-sales + certificeringen: aanbesteding / douaneafhandeling vereist de overeenkomstige nationale normen (zie §4); CHISEN aanbevolen (20+ jaar merk + exportervaring in 60+ landen + ondersteuning bij certificeringen voor het bestemmingsland op aanvraag).
Chisen OPzV2-150 cycluslevensduur ≥ 1500 cycli (80% DOD, standaard testomstandigheden IEC 60896-21, 25°C). Het buisplatenontwerp van de positieve plaat is het kernvoordeel — bij dezelfde capaciteit is de cycluslevensduur 1.5-2x die van accu's met vlakke platen.
Vergelijking cycluslevensduur buisplaat vs vlakke positieve plaat (DIN 40472 + gemeten):
|
Ontladingsdiepte (DOD)
|
Buisplaat (Chisen OPzV/OPzS)
|
Vlakke plaat (AGM)
|
Levensduurverschil
|
|
80% DOD (deep-cycle)
|
1500-2500 cycli
|
500-1000 cycli
|
×1.5-2.5
|
|
50% DOD (middelzware cyclus)
|
2200-3500 cycli
|
750-1500 cycli
|
×2-3
|
|
30% DOD (oppervlakkige cyclus)
|
3500-6500 cycli
|
1500-3000 cycli
|
×2-3
|
|
Zweeflaad stand-by (geen cycli)
|
20+ jaar (25°C)
|
10-15 jaar (25°C)
|
×1.5-2
|
|
Toepassingsscenario
|
Ontladingsdiepte
|
Aantal cycli
|
Gebruiksjaren
|
|
Telecom-basissstation 4-8h back-up en daarna omschakeling naar generator
|
50% DOD
|
2200+ cycli
|
6-7 jaar
|
|
PV-netgekoppelde/off-grid opslag (dagelijkse deep-cycle)
|
80% DOD
|
1500+ cycli
|
4+ jaar
|
|
UPS hoge ontlaadsnelheid pulsontlading (back-up)
|
30% DOD
|
3500+ cycli
|
10+ jaar
|
|
Zweeflaad stand-by (basissstation / nucleaire EPS)
|
0% DOD
|
—
|
20+ jaar (25°C)
|
Werkingsprincipe van de buisvormige positieve plaat:
De glasvezelbuis omhult het positieve actieve materiaal (PbO2) volledig, voorkomt afvallen en vervorming van actief materiaal en verlengt de deep-cycle levensduur. Dit is het kernontwerppunt van de DIN 40472-norm.
Nauwkeurige curve cycluslevensduur vs DOD van Chisen OPzV (gemeten op CHISEN spec-blad, 25°C, 2.23V/cel zweeflading, testomstandigheden IEC 60896-21):
|
Ontladingsdiepte
|
Cycluslevensduur
|
Toepassingsscenario
|
Overeenkomstige jaren (1 cyclus per dag)
|
|
20% DOD
|
5500 cycli
|
UPS-pulsontlading / frequent omschakelen telecom-basissstation
|
15+ jaar
|
|
30% DOD
|
4000 cycli
|
Oppervlakkige cyclus nood / gedeeltelijke back-up
|
11+ jaar
|
|
50% DOD
|
2500 cycli
|
Middelzware cycli / zonne-energie off-grid
|
7+ jaar
|
|
80% DOD
|
≥ 1500 cycli (nominaal)
|
Deep-cycle (OPzV nominaal / spec gemeten 1300 cycli)
|
3.5+ jaar
|
|
100% DOD
|
800 cycli
|
Volledige ontlading (noodsituatie)
|
2+ jaar
|
v25 toevoeging: gecombineerde demonstratie van cycluslevensduur en TCO-levenscycluskosten (typisch 48V 150Ah back-upsysteem, totale eigendomskosten over 20 jaar):
|
Kostenpost
|
OPzV
|
OPzS
|
AGM vlakke plaat ventielgeregeld
|
|
|
Buisplaat gel ventielgeregeld (Chisen)
|
Buisplaat flooded (Chisen)
|
|
|
Initiële aanschafkosten (incl. installatie)
|
Gemiddeld (buisplaat gel)
|
Lager (buisplaat flooded / volwassen proces)
|
Laagst (vlakke plaat ventielgeregeld)
|
|
Ontwerp levensduur
|
20+ jaar (25°C zweeflading)
|
20-25 jaar (25°C zweeflading, met regelmatig onderhoud)
|
8-12 jaar (25°C zweeflading)
|
|
Vervangingen nodig in 20 jaar
|
0 keer (eenmalig kopen, levenslang gebruiken)
|
0 keer (geen vervanging in 20 jaar bij goed onderhoud)
|
1-2 keer (rond jaar 8 / jaar 16)
|
|
Jaarlijkse onderhoudskosten
|
Zeer laag (onderhoudsvrij, alleen reinigen)
|
Gemiddeld (bijvullen + reinigen elke 3-6 maanden)
|
Gemiddeld (spanningsbewaking + reinigen)
|
|
Totale eigendomskosten over 20 jaar (TCO)
|
Gemiddeld (gemiddelde aanschaf + laag onderhoud)
|
Lager (lage aanschaf + gemiddeld onderhoud)
|
Hoog (lage aanschaf + korte levensduur die meerdere vervangingen vereist)
|
Belangrijkste B2B-conclusie: buisaccu's kosten in aanschaf circa 1.5-2x meer dan AGM-accu's met vlakke platen, maar gaan 2x+ langer mee, en de TCO over 20 jaar is 30-40% lager dan bij AGM.
De standaard druppelspanning van Chisen OPzV2-150 is 2.25-2.27V/cell (25°C, egaliseren met onafhankelijke -5mV/°C-compensatie) en vereist een temperatuurcompensatie van -3.3mV/°C/cell voor de druppelspanning.
Formule voor temperatuurcompensatie van de druppelspanning (IEC 60896-21:2004):
V_float (werkelijke temperatuur) = 2.27V + (-3.3mV/°C) × (werkelijke temperatuur - 25°C)
|
Omgevingstemperatuur
|
Berekeningsformule
|
Gecompenseerde druppelspanning
|
|
25°C (referentie)
|
2.27V (geen compensatie)
|
2.25-2.27V
|
|
15°C
|
2.27 + (-3.3mV × -10)
|
2.30V
|
|
35°C
|
2.27 + (-3.3mV × 10)
|
2.24V
|
|
45°C
|
2.27 + (-3.3mV × 20)
|
2.20V
|
|
55°C
|
2.27 + (-3.3mV × 30)
|
2.17V
|
Egaliseerspanning (onafhankelijke compensatie): 2.30-2.35V/cell (@25°C) met een compensatie van -5mV/°C/cell. Doel: het herladen van achterblijvende cellen / eenmaal per maand, na het egaliseren terugschakelen naar druppellading.
Nauwkeurigheidseis voor de druppelspanning: ±1% (±25mV); overschrijding van dit bereik verkort de levensduur van de accu aanzienlijk.
Druppellaadstroom: < 5mA/Ah (Chisen-specificatie), d.w.z. de druppellaadstroom van een 150Ah-accu is < 500mA.
Bedrijfstemperatuur van Chisen OPzV2-150 per toepassing (classificatie volgens het specificatieblad): ontladen -40°C ~ 65°C (gel-elektrolyt heeft een betere temperatuurbestendigheid dan natte accu's), laden -30°C ~ 65°C (de hoge-temperatuurgrens voldoet voor toepassingen in tropische gebieden), opslag -25°C ~ 45°C (strengste opslagconditie). Optimale bedrijfstemperatuur 25°C (definitiepunt van de nominale capaciteit).
Effect van temperatuur op de capaciteit (gemeten uit de capaciteit-temperatuurcurve van het OPzV-specificatieblad, 10HR-capaciteit):
|
Omgevingstemperatuur
|
Capaciteit (10HR)
|
Toepassingsaanbeveling
|
|
50°C
|
ongeveer 107%
|
Hoge-temperatuurgrens, levensduur aanzienlijk verkort (levensduur halveert per 10°C boven 30°C)
|
|
40°C
|
ongeveer 105%
|
Werking bij hoge temperatuur, geforceerde ventilatie vereist (levensduur circa 5 jaar)
|
|
25°C
|
100%
|
Referentie voor nominale capaciteit (ontwerplevensduur 20 jaar)
|
|
0°C
|
ongeveer 80%
|
Werking bij lage temperatuur, lichte capaciteitsvermindering
|
|
-20°C
|
ongeveer 55%
|
Werking bij extreme lage temperatuur, aanzienlijk capaciteitsverlies (niet geschikt voor ontlading met hoge stroom)
|
Effect van temperatuur op de levensduur bij druppellading (gemeten uit de temperatuur-levensduurcurve van het specificatieblad):
|
Bedrijfstemperatuur
|
Levensduur bij druppellading
|
Toepasselijk scenario
|
|
20°C
|
ongeveer 22 jaar
|
Ideale serverruimte / ondergronds telecomstation / geklimatiseerd basisstation
|
|
25°C
|
20 jaar
|
Nominale levensduur (definitiepunt van het specificatieblad)
|
|
30°C
|
ongeveer 10 jaar
|
Buitenkast (zonder airconditioning); temperatuurcompensatie + derating overwegen
|
|
40°C
|
ongeveer 5 jaar
|
Woestijn-/hoogvlakte-serverruimte (geforceerde ventilatie + zonwering)
|
|
50°C
|
ongeveer 2 jaar
|
Extreme omstandigheden (niet aanbevolen, levensduur accu < 3 jaar)
|
Eisen voor gebruik op grote hoogte (GB/T 19638): ≤ 3000m normaal gebruik zonder speciale behandeling; > 3000m, capaciteit gederateerd met 8% per 1000m hoogteverschil; extreem grote hoogte (> 5000m) vereist speciale aanpassing (afdichting voor lage druk + versterkte behuizing).
Eis voor temperatuurgecompenseerde druppelspanning: 25°C = 2.25-2.27V/cell / -3.3mV/°C/cell. De laadfasen gebruiken bovendien een compensatie van -5mV/°C.
De zelfontladingssnelheid van Chisen OPzV2-150 is 2%/maand (gemeten waarde uit het CHISEN-specificatieblad, volledig opgeladen opgeslagen bij 20°C — let op: de industrie gebruikt doorgaans 25°C als referentie, het specificatieblad gebruikt 20°C).
Karakteristieke zelfontladingscurve per opslagtemperatuur (gemeten uit de zelfontladingskarakteristieken van het CHISEN-specificatieblad):
|
Opslagtemperatuur
|
Na 6 maanden
|
Na 12 maanden
|
Na 18 maanden
|
Na 24 maanden
|
|
|
resterende capaciteit
|
resterende capaciteit
|
resterende capaciteit
|
resterende capaciteit
|
|
10°C
|
ongeveer 92%
|
ongeveer 85%
|
ongeveer 80%
|
ongeveer 75%
|
|
20°C
|
ongeveer 88%
|
ongeveer 78%
|
ongeveer 70%
|
ongeveer 60%
|
|
30°C
|
ongeveer 70%
|
ongeveer 50%
|
herladen vereist
|
herladen vereist
|
|
40°C
|
ongeveer 55%
|
herladen vereist
|
herladen vereist
|
herladen vereist
|
Bewaarbare duur per opslagtemperatuur (zonder herladen): bij 20°C kan 1 jaar worden opgeslagen (OPzV) / 9-12 maanden (OPzS) met 65-75% resterende capaciteit; bij 25°C 1 jaar (OPzV) / 9-12 maanden (OPzS); bij 35°C slechts 6-9 maanden voordat herladen nodig is, resterend 60-70%; bij 45°C slechts 3 maanden voordat herladen nodig is, resterend 55-65%; bij 15°C 18-24 maanden zonder herladen, resterend 65%+; bij extreme kou kan bij -20°C 24+ maanden zonder herladen worden opgeslagen.
Opslagaanbevelingen: volledig opgeladen opslaan in een droge, geventileerde omgeving bij -25°C ~ 45°C; vermijd direct zonlicht, organische oplosmiddelen en corrosieve gassen. Voer elke 3-6 maanden een boostlading uit (constante spanning 2.27V/cell (OPzV) / 2.24V/cell (OPzS) gedurende 24 uur). Accu's die langer dan 12 maanden zijn opgeslagen, moeten vóór heringebruikname een capaciteitstest ondergaan.
Aanbevolen maximale laadstroom van Chisen OPzV2-150: 30A (maximaal toegestaan, gemeten volgens specificatie).
Aanbevelingstabel voor laadparameters (IEC 60896 + GB/T 19638):
|
Laadfase
|
Spanning (25°C)
|
Stroomlimiet
|
Toepassingsscenario
|
|
Druppellading
|
2.25-2.27V/cell (OPzV) / 2.24V/cell (OPzS)
|
< 5mA/Ah (≈0.5A)
|
Back-upvoeding / standby bij druppellading
|
|
Egaliseren
|
2.30-2.35V/cell (OPzV) / 2.35-2.40V/cell (OPzS)
|
≤ 0.25C10 A
|
Eenmaal per maand / herladen van achterblijvende cellen
|
|
Cycluslading
|
2.35-2.40V/cell
|
≤ 0.20C10 A
|
PV-energieopslag / diepe cyclus
|
|
Boost (zonne-energie)
|
2.35V±0.005V/cell
|
≤ 0.20C10 A
|
Opslag van zonne-/windenergie (noodlading)
|
Temperatuurcompensatie bij het laden: de laadspanning volgt de druppelspanning, met een compensatie van -3.3mV/°C/cell (druppellading / egaliseren met onafhankelijke -5mV/°C/cell-compensatie).
Beoordeling van laadbeëindiging: de accu wordt als volledig opgeladen beschouwd wanneer de laadstroom onder 0.5% C10 zakt.
|
Ontlaadstroom I(A)
|
Eindspanning Vpc
|
Toepassingsscenario
|
|
I < 0.05C
|
≥ 1.90Vpc
|
Langdurige ontlading met zeer kleine stroom (back-upbewaking)
|
|
0.05C ≤ I < 0.08C
|
≥ 1.85Vpc
|
Back-up met druppellading bij kleine stroom
|
|
0.08C ≤ I < 0.2C
|
≥ 1.80Vpc
|
Standaardontlading van 10HR
|
|
0.2C ≤ I < 0.6C
|
≥ 1.75Vpc
|
Ontlading met middelhoge stroom van 5HR
|
|
0.6C ≤ I < 1.0C
|
≥ 1.70Vpc
|
Ontlading met hoge stroom van 1HR
|
|
1.0C ≤ I < 2.0C
|
≥ 1.60Vpc
|
Ontlading met hoogvermogenpulsen
|
Chisen OPzV2-150 ondersteunt OEM / ODM alles-in-één maatwerkservices. Alle aanpassingen hebben geen invloed op de prestaties volgens de standaardspecificatie.
Kleuraanpassing van de behuizing
Aangepaste ABS-behuizing volgens de Pantone-kleurcode van de klant (standaard grijs-wit + rood/blauw/groen/geel/oranje + door de klant gespecificeerde kleur)
Zijdezeefdruk van het LOGO
Het LOGO van de klant wordt op de behuizing gedrukt (geen taallimiet, elke taal kan worden aangepast)
Lasermarkering
Lasermarkering aan de zijkant van het accudeksel (model / serienummer / productiedatum / klantcode / barcode)
Verpakking in kleurdoos / neutrale doos
Standaard kleurdoos + neutrale buitenverpakking, aanpasbaar logo / kleur / barcode / anti-namaaklabel
Aanpassing van het etiket
Het accuetiket wordt opgemaakt volgens de eisen van de klant (geen taallimiet, elke taal kan worden aangepast)
Vervanging van de poolklemmen
Φ16-M6 / Φ20-M8 / Φ24-M10 drie opties (standaard Φ20-M8)
Upgrade van de poolafdichting
Standaard + driedubbele afdichtingsstructuur + explosieveilige zuurfilter (OPzS met optionele zuurbestendige ontluchting)
Testrapporten van derden
Optionele SGS / TUV / BV-inspectie vóór verzending + volledig IEC 60896-testrapport
MOQ- en levertijdgegevens: monsterbestelling vanaf 1 eenheid (informeer per e-mail); kleine serie 24 eenheden (24V-systeem 12 cellen + 12 reserve) / 48 eenheden (48V-systeem 24 cellen + 24 reserve); grote serie 200+ eenheden (meerdere spanningscombinaties met volledige OEM-maatwerk). Specifieke levertijd + garantiedetails: zie de contactgegevens aan het einde.
Chisen OPzV2-150 FAQ (25 items). Elk item behandelt de meest gestelde veelvoorkomende vragen van industriële veldingenieurs, over technische parameters, dimensionering, bestelling, verzending en after-sales.
Instelling van de druppelspanning van OPzV2-150?
Standaard druppelspanning 2.25-2.27V/cell @25°C; temperatuurcompensatie van -3.3mV/°C/cell moet worden toegepast (IEC 60896-21).
OPzV2-150 levensduur bij cycli?
≥ 1500 cycli (80% DOD, 25°C), float-standby levensduur 20+ jaar. Het buisvormige positieve plaatontwerp is het kernvoordeel (1.5-2x hoger dan vlakke plaat AGM).
OPzV2-150 bedrijfstemperatuurbereik?
-40~65°C ontladen / -30~65°C laden / -25~45°C opslag (optimaal 25°C). OPzV-gel ventielgeregeld heeft een betere temperatuurbestendigheid dan het overstroomde type.
OPzV2-150 zelfontlading?
2%/maand (gemeten volgens het CHISEN-datasheet, volledig geladen opgeslagen bij 20°C), kan 1 jaar worden opgeslagen zonder opnieuw te laden.
OPzV2-150 batterijtype?
Buisvormige GEL VRLA-batterij (ventielgeregelde loodaccu), buisvormige positieve plaatstructuur, gel-elektrolyt, ventielgeregeld gesloten.
Verschil tussen OPzV2-150 en OPzS2-100?
OPzV is ventielgeregeld gesloten GEL, onderhoudsvrij; OPzS is een overstroomd open type dat periodiek bijvullen vereist (verticaal verdient de voorkeur). OPzV heeft een hogere kortsluitstroom (1700A vs 1500A), OPzS heeft een iets lagere inwendige weerstand (0.001 vs 0.0011 Ohm), OPzS is goedkoper (volwassen proces).
OPzV2-150 inwendige weerstand?
Ongeveer 1.1 mΩ volledig geladen (25°C), kortsluitstroom ongeveer 1700A.
OPzV2-150 laadmethode?
Aanbevolen constante spanning constante stroom (CC-CV), float 2.25-2.27V / egaliseren 2.30-2.35V / cyclus 2.35-2.40V. Maximaal laadstroom 30A.
OPzV2-150 opslagcondities?
-25°C ~ 45°C droge, geventileerde omgeving; binnen 6 maanden opslag is geen herlading nodig. Bij opslag > 6 maanden wordt een volledige lading aanbevolen (2.25-2.27V/cel × 24h).
Welke nationale normen zijn van toepassing op OPzV2-150?
Zie §4 voor de lijst van toepasselijke normen (7+ internationale / regionale / industriële normen).
OPzV2-150 gewicht?
13.0kg (28.7 lbs), incl. elektrolyt (gemeten volgens CHISEN-datasheet); excl. verpakking / excl. aansluitingen.
OPzV2-150 afmetingen?
Lengte 103mm × breedte 206mm × hoogte 390mm (gemeten volgens CHISEN-datasheet, incl. aansluitingen).
OPzV2-150 aansluitkoppel?
10-12 N·m (Φ20-M8 boutaansluiting).
OPzV2-150 kortsluitstroom?
Ongeveer 1700A (25°C volledig geladen), voldoet aan de kortsluitbeveiligingseisen van grote UPS-systemen.
OPzV2-150 float-ontwerplevensduur?
20+ jaar (25°C floatspanning 2.25-2.27V, temperatuurcompensatie -3.3mV/°C).
Hoe kiezen tussen OPzV2-150 en AGM vlakke plaat?
De buisvormige positieve plaat gaat langer mee (1500+ cycli vs 500-1000 cycli), geschikt voor langetermijnprojecten / kritieke back-up; AGM vlakke plaat is goedkoper, geschikt voor korte termijn / budgetgevoelig. Zie hoofdstuk §11 TCO.
OPzV2-150 installatieoriëntatie?
Kan verticaal / horizontaal / op de zijkant worden geïnstalleerd (niet omgekeerd), geschikt voor krappe kastruimtes. Het ventielgeregelde gesloten OPzV-ontwerp heeft geen risico op elektrolytlekkage.
Heeft OPzV2-150 bijvullen met water nodig?
Nee. OPzV ventielgeregeld gesloten + gel-elektrolyt vereist gedurende de gehele levensduur geen bijvulling.
Wordt de capaciteit van OPzV2-150 beïnvloed door temperatuur?
40°C = 105% / 25°C = 100% / 0°C = 80% / -20°C = 55% capaciteit (10HR ontlaadsnelheid, volgens de capaciteit-vs-temperatuurcurve van het CHISEN-datasheet).
Welke documenten zijn nodig voor het exporteren van OPzV2-150?
Standaarddocumenten: paklijst + handelsfactuur + CO-certificaat van oorsprong + MSDS + UN2794 transportbeoordeling. Speciale certificeringen van het bestemmingsland (SONCAP / PVOC / SASO / BIS / ESMA) kunnen op verzoek worden ondersteund.
OPzV2-150 MOQ?
Monster 1 eenheid / 24V-systeem 12 cellen / 48V-systeem 24 cellen / 110V-systeem 54 cellen / 220V-systeem 108 cellen. Bulk 200+ eenheden profiteren van groothandelsprijzen.
OPzV2-150 levertijd?
E-mail sales@chisen.cn voor een offerte (levertijd beoordeeld op basis van hoeveelheid + bestemmingsland + verwachte leverdatum).
OPzV2-150 garantie?
24 maanden basale garantie (vanaf installatie en inbedrijfstelling). Verlengbaar tot 36 maanden, bespreekbaar bij aanbesteding.
Ondersteunt OPzV2-150 OEM-maatwerk?
Ja, OEM/ODM one-stop maatwerk: containerkleur, LOGO-zeefdruk, lasermarkering, gekleurde doosverpakking, etiketmaatwerk, vervanging van aansluitingen. MOQ 50-100 eenheden.
Is verzending inbegrepen in de OPzV2-150-prijs?
EXW-fabrieksprijs; zeevracht wordt geoffreerd per bestemmingshaven (FOB/CIF/DDP optioneel). Neem contact op via sales@chisen.cn voor een offerte.
Chisen OPzV2-150 aanbevelingen voor dagelijks gebruik + onderhoud (praktische gids voor ingenieurs). Door deze specificaties te volgen kan de levensduur van de batterij aanzienlijk worden verlengd tot 20+ jaar:
1. Keuze van de lader: gebruik een industriële slimme lader (met puls-ontzwavelingsfunctie, passend bij 12V/24V/48V systeemspanning); float 2.25-2.27V/cel (25°C) + temperatuurcompensatie -3.3mV/°C/cel; egaliseren 2.30-2.35V/cel (eenmaal per maand, < 24h); max laadstroom 30A (gemeten waarde volgens PDF-datasheet, gebruiken met stroombegrenzing) om hoogstroomimpact op de platen te voorkomen.
2. Installatieomgeving: batterijkast / rekinstallatie, van de grond ≥ 100mm (vochtbescherming), van de muur ≥ 50mm (warmteafvoer); bedrijfstemperatuur -40°C ~ 65°C (ontladen) / -30°C ~ 65°C (laden); geforceerde ventilatiekoeling vereist boven 45°C; hoogte > 3000m, capaciteit gederateerd met 8% per 1000m (GB/T 19638); uit de buurt houden van warmtebronnen + direct zonlicht + corrosieve gassen.
3. Routine-inspectie (wekelijks / maandelijks voor afgelegen locaties): controleer het aansluitkoppel 10-12 N·m, geen loszitten / oxidatie / oververhitting (infraroodtemperatuurmeting); containerinspectie op uitzetting / lekkage / scheuren (OPzV ventielgeregeld gesloten, normaal geen lekkage); celspanningsafwijking < ±0.05V (schakel naar egalisatiestatus indien overschreden); verschil containertemperatuur vs omgeving < 5°C (controleer aansluitingen / laden indien overschreden).
4. Specificaties voor langdurige opslag: volledig geladen opslaan bij -25°C ~ 45°C in een droge, geventileerde omgeving (vermijd direct zonlicht); boostlading elke 3-6 maanden (constante spanning 2.25-2.27V/cel × 24h); zelfontlading 2%/maand (25°C), capaciteitstest vereist vóór hergebruik indien langer dan 1 jaar niet geladen; batterijen die langer dan 2 jaar zijn opgeslagen, worden aanbevolen voor gedereerd gebruik.
5. Probleemoplossing: capaciteitsdaling > 20% (t.o.v. nominaal) — egalisatielading 24h om te repareren, vervangen indien niet effectief; abnormale floatspanning (> 2.4V of < 2.2V/cel) — controleer lader + temperatuurcompensatie; uitzetting / lekkage / geur — stop onmiddellijk met gebruik, neem contact op met CHISEN after-sales; kortsluiting / omgekeerde aansluiting — controleer zekering + polariteitsmarkering (rood positief, zwart negatief).
6. Activering van nieuw gebruikte / langdurig ongebruikte batterijen: nieuwe fabrieksbatterijen kunnen bij ontvangst worden geïnstalleerd en in gebruik genomen (VRLA ventielgeregeld gesloten, geen elektrolytbijvulstap); batterijen langer dan 6 maanden ongebruikt: eerst ontladen met kleine stroom 0.05C tot 1.80V/cel, daarna laden volgens de normale laadcurve; seriebanken (48V / 110V / 220V) vereisen "cel-matching egalisatie" vóór inbedrijfstelling om een celspanningsafwijking < 0.05V te garanderen.
7. Veiligheidsmaatregelen: vermijd dat metalen gereedschappen gelijktijdig zowel de positieve als de negatieve aansluiting raken (kortsluitstroom 1700A is dodelijk); geen open vuur in laadruimtes (het laden van loodaccu's produceert waterstof, explosiegevaar bij open vuur); draag een veiligheidsbril + zuurbestendige handschoenen (elektrolyt bevat verdund zwavelzuur; spoel de ogen 15 minuten met schoon water en zoek medische hulp bij spatten); voer afgedankte batterijen af volgens de UN2794-procedures voor gevaarlijke stoffen (niet demonteren of elektrolyt morsen).
CHISEN fabriek + wereldwijd servicesysteem (waarom Chisen kiezen).
1. Fabrieksomvang: CHISEN-merk opgericht in 2002, 20+ jaar gespecialiseerd in buisvormige batterijen; 200+ modellen complete productlijn die alle spanningsniveaus bestrijkt: 2V / 6V / 8V / 12V, capaciteit 4Ah-3000Ah; mainstream modellen op voorraad 100,000+ eenheden (onmiddellijke verzending).
2. Wereldwijd servicenetwerk: exportervaring naar 60+ landen (China / Zuidoost-Azië / Europa / Afrika / Midden-Oosten / Latijns-Amerika / Centraal-Azië / Oceanië); industriële projecten in telecommunicatie / energie / datacenters / PV / spoorwegen; 7×24 meertalige technische ondersteuning (Engels / Chinees / Spaans / Frans / Arabisch / Russisch / Vietnamees); 12u e-mailreactie / 24u complete offerte / 48u voorstel voor complexe projecten.
3. Kwaliteitscontrole: certificeringen aangevraagd volgens klantvereisten (certificeringsitems bepaald door de klant); 100% fabrieksinspectie vóór verzending (capaciteitstest + inwendige weerstandstest + spanningstest + uiterlijke inspectie); SPC statistische procescontrole op kernprocessen (platenpasta aanbrengen / groepsassemblage / formatie / sealen); samenwerking met SGS / TUV / BV / CTI inspectie door derden vóór verzending volgens klantvereisten.
4. Exportondersteuning: eerstelijns douanedocumenten (handelsfactuur / paklijst / CO-certificaat van oorsprong / MSDS / UN2794 transportbeoordeling / volledig IEC 60896-testrapport); meertalige technische documentatie (EN / CN / ES / FR / AR / RU); ondersteuning bij speciale certificeringen van het bestemmingsland op verzoek: SONCAP (Nigeria) / PVOC (Kenia) / SASO (Saudi-Arabië) / BIS (India) / ESMA (VAE).
5. Beleid voor langdurige samenwerking: toegewijde technische contactpersoon voor langetermijnklanten; OEM strategische partners kunnen verkoopleads + trainingsondersteuning delen.
6. Duurzaamheidsengagement: loodaccu's zijn recyclebaar; certificeringen aangevraagd volgens klantvereisten (certificeringsitems bepaald door de klant); EU RoHS / REACH / WEEE-naleving (ongelimiteerde export naar Europa).
[CHISEN Battery] 20+ jaar gespecialiseerd in de export van buisvormige batterijen / gevalideerd door klanten in 60+ landen.
Contactmogelijkheden:
1. E-mailaanvraag: sales@chisen.cn (complete offerte + dimensioneringsvoorstel binnen 24u)
2. Telefoon / WhatsApp: +86 131 6622 6999
3. Website: https://www.chisen.cn