Chisen OPzS2-3000 2V3000Ah trubková GEL VRLA baterieChisen OPzS2-3000 2V3000Ah trubková GEL VRLA baterie
  • Chisen OPzS2-3000 2V3000Ah trubková GEL VRLA baterie
  • Chisen OPzS2-3000 2V3000Ah trubková GEL VRLA baterie
  • 1/2
  • Chisen OPzS2-3000 2V3000Ah trubková GEL VRLA baterie
  • Chisen OPzS2-3000 2V3000Ah trubková GEL VRLA baterie

Chisen OPzS2-3000 2V3000Ah trubková GEL VRLA baterie

podíl
WeChat
Sina Weibo
QQ
QQ prostor
Duban
Poštovní bar Baidu
Chisen OPzS2-3000 je 2V 3000Ah trubková zaplavená baterie, splňující normy IEC 60896 / DIN 40736-1 / GB/T 19638, s životností cyklů 1500-2500 (80% DOD) a konstrukční životností plovoucího nabíjení 20+ let (25°C). Průhledná nádoba umožňuje snadnou kontrolu hladiny elektrolytu, vhodná pro obsluhované strojovny, malé UPS, průmyslové záložní napájení, nouzové osvětlení, průmyslové řídicí systémy, solární pouliční osvětlení, železniční signalizaci, lodě a zdravotnická zařízení. Přímý prodej z továrny, podpora OEM/ODM, bezplatné dimenzování a cenová nabídka do 24 hodin.
Detaily produktu

Přečtení za 30 sekund: Chisen OPzS2-3000

• Model a specifikace: Chisen OPzS2-3000 | 2V 3000Ah (C10) | Trubková zaplavená baterie

• Technologie: trubková kladná elektroda + kapalný zředěný elektrolyt kyseliny sírové + konstrukce s ventilační zátkou (normy viz §4)

• Hlavní výhody: životnost cyklů 1500-2500 cyklů (80% DOD) / konstrukční životnost při plovoucím nabíjení 20+ let (25°C)

• Typická použití: telekomunikační základnové stanice (zejména obsluhované) + akumulace energie z FV/větrných elektráren + UPS datových center + železnice + námořnictví

  • §1 Chisen OPzS2-3000 Definice produktu a 4 hlavní výhody
  • Chisen OPzS2-3000 je 2V 3000Ah trubková zaplavená baterie.

    Technologická cesta: trubková kladná elektroda + kapalný elektrolyt ze zředěné kyseliny sírové + konstrukce s ventilační zátkou (normy viz §4).

    Scénáře použití: OPzS2-3000 je 2V článek. 24 článků v sérii tvoří 48V systém / 54 článků v sérii tvoří 108V systém (kompatibilní s 110V) / 108 článků v sérii tvoří 216V systém (kompatibilní s 220V) / 190 článků v sérii tvoří 380V třífázový DC systém.

    Oblasti použití: telekomunikace / kabelová televize / energetika / zabezpečení / UPS / řídicí zařízení / zdravotnická zařízení / železnice / FV / alternativní energie.

    Výhoda
    Technická realizace
    Hodnota pro zákazníka
    Konstrukce s trubkovou kladnou elektrodou
    Trubková kladná elektroda + zaplavený typ + průhledná SAN plastová nádoba
    Životnost cyklů 1500-2500 cyklů (80% DOD)
    20+ let konstrukční životnosti při plovoucím nabíjení
    Udržovací napětí 2,24V/článek (25°C), vyrovnávací nabíjení 2,35-2,40V
    TCO lepší než u AGM
    Vizuální údržba na místě
    Průhledná nádoba pro kontrolu hladiny + elektrod na místě; dolévání každých 3-6 měsíců
    Vhodné pro obsluhované místnosti, železnici, námořnictví
    Pokrytí více norem
    6 mezinárodních/regionálních/průmyslových norem (viz §4)
    Prodej na 60+ trhů

    Značka Chisen CHISEN založena v roce 2002, více než 20 let specializace na trubkové baterie, export do 60+ zemí, dodávky průmyslovým zákazníkům v oblasti telekomunikací / energetiky / datových center / FV / železnice / zdravotnictví.

  • §2 Chisen OPzS2-3000 Rychlý přehled hlavních specifikací
  • Následující tabulka je rychlým přehledem hlavních specifikací OPzS2-3000 (podrobné normy v §4, scénáře použití v §7, podrobnosti o plovoucím napětí v §12).

    Parametr
    Hodnota
    Norma / poznámka
    Jmenovité napětí
    2V(DC)
    Jmenovitá kapacita
    3000Ah(C₁₀)
    Model
    OPzS2-3000
    Řada
    管式富液蓄电池(Tubular Flooded Battery)
    Použitelné normy
    IEC 60896 + DIN 40736-1 + GB/T 19638 等 6 项(详见 §4)
    Rozměry (D × Š × V)
    576 × 212 × 771 mm
    Celková výška (s terminály)
    826 mm
    Typ terminálu
    Φ20-M8
    Utahovací moment terminálu
    10-12 N·m
    Provozní teplota (vybíjení)
    -40°C ~ 60°C
    Provozní teplota (nabíjení)
    -30°C ~ 55°C
    Provozní teplota (skladování)
    -25°C ~ 45°C
    Udržovací napětí
    2.24V/cell (25°C)
    Teplotní kompenzace udržovacího napětí
    -3.3mV/°C/cell
    Vyrovnávací napětí
    2.35-2.40V/cell (25°C)
    Teplotní kompenzace vyrovnávacího napětí
    -5mV/°C/cell
    Cyklické nabíjecí napětí
    2.35-2.40V/cell (25°C)
    Maximální nabíjecí proud
    600A
    Maximální vybíjecí proud (5s)
    4000A
    Rychlost samovybíjení
    3% / 月(可搁置 9-12 个月 无需充电,25°C)
    Vnitřní odpor (plně nabitý / 25°C)
    0.24 mΩ
    Zkratový proud
    7200A
    Životnost cyklů
    1500-2500 次(放电深度 80%)
    Konstrukční životnost při plovoucím nabíjení
    20+ 年(25°C)
    Doprava / námořní přeprava
    IMDG Class 8 / UN2794 / MSDS
    Certifikace
    按客户需求合作办理(详见 §4)

  • §3 Chisen OPzS2-3000 Pravidla pojmenování modelů — rozbor písmen OPzS a definice DIN 40736-1
  • Pojmenování modelu Chisen OPzS2-3000 se řídí německou normou DIN 40736-1 (trubkové, zaplavené) + mezinárodní normou IEC 60896. OPz je zkratkou německého slova "Ortsfeste Panzerplatten", což znamená "stacionární trubková pancéřová deska".

    Srovnávací tabulka významu písmen OPzV / OPzS (definice DIN 40736-1):

    Písmeno
    Německý plný název / význam
    Technický význam
    OPz
    Ortsfeste Panzerplatten / stacionární trubková pancéřová deska
    Kladná elektroda = trubková elektroda
    S
    V = Valve Regulated / V = Vented
    Otevřený typ / zaplavený / ventilační zátka
    2
    Napětí článku 2V
    48V = 24 článků / 110V = 54 článků / 220V = 108 článků v sérii
    100
    Kapacita 3000Ah (C10 / 10hodinová rychlost)
    Vybití na 1,80V/článek při 10hodinové rychlosti

  • §4 Chisen OPzS2-3000 Seznam platných mezinárodních / evropských / čínských / britských / severoamerických norem
  • Chisen OPzS2-3000 splňuje následujících 6 mezinárodních / regionálních / průmyslových norem (základ návrhu produktu). Soulad s normami = soulad pro prodej + celní odbavení + úspěch ve výběrových řízeních napoprvé.

    Norma
    Číslo
    Rozsah použití
    Mezinárodní IEC
    IEC 60896-11:2002
    Stacionární ventilační (zaplavené) baterie
    Německá DIN
    DIN 40736-1:1985
    Stacionární baterie s trubkovou kladnou elektrodou (zlatý standard)
    Čínská národní norma
    GB/T 19638.2-2014
    Stacionární ventilační baterie (soulad pro tržní prodej)
    Čínská telekomunikační
    YD/T 1360
    Záložní napájení telekomunikačních operátorů (doporučený soulad)
    Evropská
    Eurobat Long Life
    Evropská klasifikace životnosti baterií (> 12 let plovoucího nabíjení)
    Velká Británie / Severní Amerika
    BS 6290 část 4 / UL 1989
    Britský / severoamerický trh záložního napájení

    Poznámka: certifikáty třetích stran / zvláštní certifikace cílových zemí (SONCAP / PVOC / SASO / BIS / ESMA) lze zajistit dle požadavků zákazníka (podporováno předními agenturami jako SGS / TUV / BV / CTI).

  • §5 Chisen OPzS2-3000 Fyzická konstrukce a materiály (trubková kladná elektroda vs. plochá elektroda)
  • Konstrukce fyzické struktury Chisen OPzS2-3000 (trubková kladná elektroda je jádrem; životnost cyklů je 1,5-2x vyšší než u baterií s plochými elektrodami):

    Komponent
    Materiál / specifikace
    Popis
    Kladná mřížka
    Tlakově litá trubková kladná elektroda se slitinou s nízkým obsahem antimonu
    Sklolaminátová trubice obaluje slitinu Pb-Sb
    Záporná mřížka
    Záporná elektroda s pastou ze slitiny olova a vápníku
    Zlepšuje využití aktivního materiálu
    Separátor
    PVC kompozitní separátor s nízkým odporem
    Nízký odpor / vysoká porozita / odolný proti stárnutí
    Elektrolyt
    Vysoce čistá zředěná kyselina sírová s nízkou hustotou
    Specifická hmotnost 1,24 ± 0,01 g/cm3 (plně nabitý)
    Nádoba
    Průhledný plast SAN
    Viditelná hladina kapaliny a stav elektrod
    Víko
    ABS pryskyřice s vysokou pevností
    Utěsněné / nehořlavé
    Ventilek odolný kyselině
    Trychtýřový ventilek odolný kyselině
    S filtrací kyseliny a protivýbuchovou nehořlavou funkcí
    Ventilační zátka
    Protivýbuchová ventilační zátka
    Automatická regulace tlaku (0,05-0,15 MPa)

    Výhoda průhledné nádoby OPzS: výšku hladiny + změnu barvy elektrod (detekce sulfatace) lze pozorovat na místě

  • §6 Chisen OPzS řada — kompletní tabulka specifikací 18 modelů, 100Ah-3000Ah
  • Řada Chisen OPzS — 18 modelů od 100Ah do 3000Ah (trubkové zaplavené / Tubular Flooded). Všechny splňují normy IEC 60896-11 + DIN 40736-1 + GB/T 19638.2-2014. Modely v rámci stejné řady lze pružně kombinovat v sérii a vytvářet různé napěťové systémy (48V = 24 článků / 110V = 54 článků / 220V = 108 článků / 380V = 190 článků).

    Položka
    OPzV (trubková GEL VRLA)
    OPzS (trubková zaplavená)
    Elektrolyt
    Gel na bázi nano oxidu křemičitého (fixní, netekutý)
    Zředěná kyselina sírová 1,24 g/cm3 (kapalina)
    Kladná elektroda
    Tlakově litá trubková (slitina Pb-Ca)
    Tlakově litá trubková (slitina Pb-Sb s nízkým obsahem antimonu)
    Platná norma DIN
    DIN 40472:2015 (trubková ventilově řízená)
    DIN 40736-1:1985 (trubková zaplavená)
    Nádoba
    ABS nehořlavý UL94 V-0 (neprůhledný)
    Průhledný plast SAN (viditelná hladina kapaliny)
    Zkratový proud (100Ah)
    1700 A
    1500 A
    Vnitřní odpor (20°C)
    0,0011 Ohm (1,1 mΩ)
    0,001 Ohm (1,0 mΩ)
    Maximální nabíjecí proud
    30 A (0,30C10)
    20 A (0,20C10)
    Rychlost samovybíjení (20°C, plně nabitá)
    2%/měsíc
    3%/měsíc
    Udržovací napětí (25°C)
    2,25-2,27V/článek
    2,24V/článek
    Vyrovnávací napětí (25°C)
    2,30-2,35V/článek
    2,35-2,40V/článek

    II. Environmentální přizpůsobivost (4 řádky):

    Rozměr parametru
    OPzV GEL ventilově řízená
    OPzS zaplavená
    Provozní teplota (vybíjení)
    -40°C ~ 65°C (gel odolává vysokým teplotám)
    -40°C ~ 60°C
    Provozní teplota (nabíjení)
    -30°C ~ 65°C
    -30°C ~ 55°C
    Kapacita - teplota (40°C)
    přibližně 105%
    108%
    Kapacita - teplota (-20°C)
    přibližně 55%
    přibližně 65% (odhad)

    III. Životnost a cyklování (4 řádky):

    Rozměr parametru
    OPzV GEL ventilově řízená
    OPzS zaplavená
    Životnost při plovoucím nabíjení (25°C)
    20+ let
    20+ let (vyžaduje pravidelné dolévání)
    Životnost při plovoucím nabíjení (30°C)
    přibližně 10 let
    8-10 let
    Životnost cyklů (DOD 80%)
    ≥ 1500 cyklů
    1500-2500 cyklů
    Životnost cyklů (DOD 50%)
    2200+ cyklů
    2500-4000 cyklů

    IV. Údržba a instalace (4 řádky):

    Rozměr parametru
    OPzV GEL ventilově řízená
    OPzS zaplavená
    Dolévání vody
    Bezúdržbový provoz (není nutné dolévání)
    Dolévání každých 3-6 měsíců (destilovaná voda)
    Emise kyselé mlhy
    Minimální (ventilově řízené těsnění + filtr kyseliny)
    Více (zaplavená + větrací filtr)
    Orientace instalace
    Svisle / vodorovně / na bok (ne dnem vzhůru)
    Musí být svisle (elektrolyt by vytekl)
    Kontrola na místě
    Není možná (neprůhledná nádoba)
    Možná (průhledná nádoba pro kontrolu hladiny / elektrod)

    V. Obchodní a rozhodovací hledisko (4 řádky):

    Rozměr parametru
    OPzV GEL ventilově řízená
    OPzS zaplavená
    Pořizovací cena (relativní)
    Vyšší (+15-25% oproti OPzS)
    Nižší (vyspělá technologie)
    Náklady na údržbu (20 let)
    Velmi nízké (bezúdržbový provoz)
    Střední (práce + destilovaná voda)
    TCO (20 let)
    Střední (vyšší pořizovací + nízká údržba)
    Nízké (nižší pořizovací + střední údržba)
    Hodnota recyklace
    Vysoká (olovo je recyklovatelné)
    Vysoká (olovo je recyklovatelné)

    VI. Závěr pro výběr (pokud vám záleží na X → zvolte Y):

    Zájem / scénář použití
    Doporučená volba
    Důvod
    Bezobslužné / vzdálené / ostrovní / pohraniční základnové stanice
    OPzV
    Bezúdržbový provoz + svislá/vodorovná/boční instalace + ventilově řízené těsnění (úspora 40% nákladů na provoz a údržbu)
    Tropické / pouštní / extrémně horké místnosti (>45°C trvale)
    OPzV
    Gel odolává vysokým teplotám (nabíjení -30~65°C oproti OPzS -30~55°C)
    Hluboké cyklování (FV denně 1 cyklus při 80% DOD)
    OPzS
    O 50% vyšší životnost cyklů (2500 oproti 1500 cyklům)
    Velká UPS datová centra (>500 kVA, vysoká rychlost)
    OPzS
    Dlouhá životnost hlubokých cyklů (1500-2500 cyklů) + velká kapacita (2000+ Ah) snižuje počet článků v sérii
    Mobilní zařízení / nakloněná instalace / vozidlové baterie
    OPzV
    Svislá/vodorovná/boční instalace (ventilově řízená, bez úniku)
    Průhledná kontrola / údržba na místě (obsluhované místnosti s pravidelnou obchůzkou)
    OPzS
    Průhledná nádoba SAN + filtrační ventil (viditelná údržba + filtrace kyselé mlhy)

  • §9 Rozhodovací tabulka výběru trubkové baterie — srovnání OPzV / OPzS / AGM
  • Srovnání typů baterií Chisen OPzS ve scénářích velkého průmyslového akumulování energie a záložního napájení s doporučeními pro výběr:

    Rozhodovací tabulka výběru (pokud je vaše aplikace X → doporučeno Y): UPS velkých datových center (>500 kVA) / železniční signalizace / nouzové osvětlení / hlavní řízení lodí / obsluhované místnosti → OPzS (zaplavený typ s delší životností + nižší cenou + vyšším zkratovým proudem). UPS datových center / 5G základnové stanice / FV akumulace energie / bezobslužná / vzdálená instalace → OPzV. Startování automobilů / e-kola / motocykly / malé UPS / krátké zálohování (<30 min) → AGM s plochými elektrodami.

    Srovnávaná položka
    OPzS (trubková zaplavená)
    OPzV (trubková gelová ventilově řízená)
    AGM (plochá elektroda, ventilově řízená)
    Konstrukce kladné elektrody
    Trubková
    Trubková
    Plochá elektroda
    Elektrolyt
    Zředěná kyselina sírová (zaplavená)
    Nano gel (GEL)
    AGM sklolaminát
    Ventilové řízení
    Ne (otevřená + ventil)
    Ano (utěsněná)
    Ano (utěsněná)
    Bezúdržbový provoz
    Vyžaduje dolévání (3-6 měsíců)
    Bezúdržbový provoz
    Bezúdržbový provoz
    Životnost cyklů (80% DOD)
    1500-2500 cyklů
    ≥ 1500 cyklů
    500-1000 cyklů
    Schopnost rychlého vybíjení
    Střední (1500-1600A)
    Vysoká (1500-1700A)
    Střední (800-1500A)
    Orientace instalace
    Musí být svislá
    Svislá/vodorovná/boční
    Svislá/vodorovná/boční
    Průhledná nádoba pro kontrolu
    Ano (průhledný SAN)
    Ne (ABS neprůhledný)
    Ne (ABS neprůhledný)
    Typická použití
    Velké UPS / železnice / lodě / nouzové osvětlení
    UPS / základnová stanice / FV / bezobslužná
    Startování aut / malé UPS / e-kola
    Relativní cena
    Nízká
    Střední
    Nízká

  • §10 Chisen OPzS2-3000 Vzorec pro dimenzování kapacity + konfigurační parametry solárních a větrných systémů
  • Kapacita baterie (Ah) = výkon zátěže (W) × doba zálohování (h) ÷ napětí sběrnice (V) ÷ účinnost měniče ÷ teplotní koeficient

    Kde: účinnost měniče UPS 0,85 / DC zátěž 1,0; teplotní koeficient 25°C = 1,0 / 35°C = 0,85 / 45°C = 0,70 (snížení výkonu při vysoké teplotě); doporučuje se rezerva 20-30%.

    Příklad 1: telekomunikační základnová stanice, 48V systém, zálohování 4-8h s přechodem na generátor. Zátěž 1 kW, zálohování 4h, sběrnice 48V, účinnost 0,85, teplota 25°C. Kapacita = 1000 × 4 ÷ 48 ÷ 0,85 ÷ 1,0 ≈ 98Ah. Doporučeno: OPzV2-100 (24 článků v sérii pro 48V), rezerva 2%.

    Příklad 2: FV systém s připojením k síti / ostrovní akumulace 5kW, zálohování 4h. Zátěž 5 kW, zálohování 4h, sběrnice 48V, účinnost 0,85, teplota 25°C. Kapacita = 5000 × 4 ÷ 48 ÷ 0,85 ÷ 1,0 ≈ 490Ah. Doporučeno: OPzV2-500 (24 článků v sérii pro 48V), rezerva 2%.

    Příklad 3: 110V DC rozvaděč, zálohování 10h. Zátěž 0,5 kW, zálohování 10h, sběrnice 110V, účinnost 1,0 (DC zátěž), teplota 25°C. Kapacita = 500 × 10 ÷ 110 ÷ 1,0 ÷ 1,0 ≈ 45Ah. Doporučeno: OPzV2-100 (54 článků v sérii pro 108V), rezerva 100%.

    Příklad 4: 220V třífázové DC průmyslové napájení, zálohování 30 min při plné zátěži. Zátěž 100 kW, zálohování 0,5h, sběrnice 220V, účinnost 1,0, teplota 25°C. Kapacita = 100000 × 0,5 ÷ 220 ÷ 1,0 ÷ 1,0 ≈ 227Ah. Doporučeno: OPzV2-250 (108 článků v sérii pro 220V), rezerva 10%.

    Další konfigurace řad (48V = 24 článků / 110V = 54 článků / 220V = 108 článků / 380V = 190 článků) jsou podrobně popsány ve scénářích použití v §7.

    Konfigurační parametry aplikací solárních / větrných systémů (měřeno na str. 1 technického listu CHISEN):

    Parametr
    Nastavená hodnota
    Popis
    Odpojení při přepětí
    2,45 ± 0,01V/článek @25°C
    Odpojení při přepětí (dokončení nabíjení / solární regulátor odpojí baterii)
    Regulační/vyrovnávací napětí
    2,40 ± 0,01V/článek @25°C
    Vyrovnávací napětí (periodické vyrovnávání, každých 30-60 dní)
    Znovupřipojovací napětí pole
    2,25 ± 0,005V/článek @25°C
    Znovupřipojovací napětí solárního pole (znovupřipojení po zotavení z plovoucího nabíjení)
    Nastavení udržovacího napětí
    2,27 ± 0,005V/článek @25°C
    Udržovací napětí (ustálený stav ostrovního FV napájení)
    Nízkonapěťový alarm
    1,95 ± 0,005V/článek @25°C
    Nízkonapěťový alarm (zátěž se připravuje k odpojení)
    Nízkonapěťové odpojení
    1,90 ± 0,005V/článek @25°C
    Nízkonapěťové odpojení (zátěž odpojena na ochranu baterie před nadměrným vybitím)
    Znovupřipojovací napětí zátěže
    2,09 ± 0,01V/článek @25°C
    Znovupřipojovací napětí zátěže (znovupřipojení po zotavení z nadměrného vybití)
    Koeficient teplotní kompenzace
    -3 ~ -5 mV/°C/článek
    Koeficient teplotní kompenzace (plovoucí -3,3mV, vyrovnávací -5mV)

    Bezplatné inženýrské dimenzování: zašlete "napětí systému + výkon zátěže + dobu zálohování + provozní teplotu" na sales@chisen.cn a do 24 hodin obdržíte kompletní Excel tabulku dimenzování + cenovou nabídku.

    Chisen OPzS2-3000 tabulka výkonu při různých kapacitách / výkonech vybíjení (měřeno na str. 2 technického listu CHISEN, 20°C, mezní napětí 1,80V):

    Doba vybíjení
    Vybíjecí proud / výkon
    Kapacita (Ah)
    Výkon (W/článek)
    1 HR
    50A
    50 Ah
    108 W/článek
    3 HR
    25A
    75 Ah
    137 W/článek
    5 HR
    17A
    85 Ah
    163 W/článek
    10 HR
    10A
    100 Ah
    198 W/článek
    24 HR
    4,45A
    107 Ah
    214 W/článek
    48 HR
    2,31A
    111 Ah
    220 W/článek
    72 HR
    1,6A
    115 Ah
    225 W/článek
    100 HR
    1,2A
    120 Ah
    240 W/článek
    120 HR
    1,02A
    122 Ah
    247 W/článek
    240 HR
    0,54A
    130 Ah
    261 W/článek

    Krok 1 Potvrďte napětí systému + počet článků v sérii: telekomunikační základnová stanice / FV / UPS / železnice / zdravotnictví / námořnictví → 24 článků v sérii (48V systém) / 54 článků (108V, kompatibilní s 110V DC rozvaděči) / 108 článků (216V, kompatibilní s 220V průmyslovým napájením) / 190 článků (380V třífázové DC UPS datového centra).

    Krok 2 Vyberte kapacitu: vypočítejte vzorcem "kapacita baterie = výkon zátěže × doba zálohování ÷ napětí sběrnice ÷ účinnost měniče ÷ teplotní koeficient" → vyberte nejbližší standardní kapacitu (100 / 200 / 300 / 500 / 1000 / 1500 / 2000 / 3000 Ah), ponechte rezervu 20-30%.

    Krok 3 Zkontrolujte životnost cyklů + typ baterie: plovoucí záloha (základnová stanice / UPS) → OPzV (bezúdržbový provoz 20+ let); hluboké cyklování (FV denní cyklus) → OPzV nebo OPzS (trubková ≥1500 cyklů); vysoký proud (UPS datového centra > 500 kVA) → OPzS (zkratový proud 1500A+).

    Krok 4 Zkontrolujte rozměry + hmotnost: OPzV2-100 rozměry 103×206×390mm / hmotnost 13,2kg (včetně elektrolytu), OPzS2-3000 rozměry 103×206×409mm / hmotnost 12,6kg (včetně elektrolytu); ponechte rozestup ≥ 50mm pro odvod tepla u bateriových skříní / regálů.

    Krok 5 Vyberte poprodejní servis + certifikace: pro výběrová řízení / celní odbavení jsou vyžadovány odpovídající národní normy (viz §4); doporučeno CHISEN (značka s 20+ lety zkušeností + export do 60+ zemí + pomoc s certifikacemi cílových zemí na vyžádání).

  • §11 Chisen OPzS2-3000 Podrobnosti o životnosti cyklů + srovnání 20letých nákladů životního cyklu TCO (trubková vs. AGM)
  • Životnost cyklů Chisen OPzS2-3000 1500-2500 cyklů (80% DOD, zkušební podmínky IEC 60896-11, 25°C). Kombinace trubkové elektrody + zaplaveného typu je největší výhodou OPzS — 1,5-2x delší životnost než u AGM s plochými elektrodami a o 30-50% vyšší než u OPzV ventilově řízené (protože kladný aktivní materiál je lépe udržován).

    Srovnání životnosti cyklů trubkové vs. ploché kladné elektrody (DIN 40736 + měřeno):

    Hloubka vybití (DOD)
    OPzS zaplavená (trubková)
    OPzV ventilově řízená (trubková)
    AGM plochá elektroda (ventilově řízená)
    80% DOD (hluboké cyklování)
    1500-2500 cyklů
    ≥ 1500 cyklů
    500-1000 cyklů
    50% DOD (střední cyklování)
    2500-4000 cyklů
    2200+ cyklů
    750-1500 cyklů
    30% DOD (mělké cyklování)
    4500-6500 cyklů
    3500+ cyklů
    1500-3000 cyklů
    Plovoucí pohotovost (bez cyklování)
    20-25 let (25°C)
    20+ let (25°C)
    10-15 let (25°C)
    Scénář použití
    Hloubka vybití
    Počet cyklů
    Roky provozu
    Plovoucí záloha / velké UPS / obsluhovaná místnost s pravidelným doléváním
    0% DOD
    —
    20+ let
    Železniční signalizace / nouzové osvětlení / ostrovní solární
    60% DOD
    2000+ cyklů
    8-12 let
    UPS vysokorychlostní pulzní vybíjení
    30% DOD
    3500+ cyklů
    12+ let
    Startování dieselového motoru (vysoký zkratový proud)
    5% DOD
    > 10000 cyklů
    15+ let

    Zaplavený typ OPzS vyžaduje dolévání vody každých 3-6 měsíců, ale náklady na údržbu jsou vyváženy 1,5-2x delší životností; z hlediska TCO (celkových nákladů na vlastnictví) OPzS překonává OPzV ve scénářích velkých UPS / železnice / námořnictví.

    Doplněk v25: kombinovaná demonstrace životnosti cyklů a 20letých nákladů životního cyklu TCO (typický 48V 3000Ah záložní systém, celkové náklady na vlastnictví za 20 let):

    Položka nákladů
    OPzV
    OPzS
    AGM plochá elektroda, ventilově řízená
    Trubková gelová ventilově řízená (Chisen)
    Trubková zaplavená (Chisen)
    Počáteční pořizovací náklady (včetně instalace)
    Střední (trubková gelová)
    Nižší (trubková zaplavená / vyspělý proces)
    Nejnižší (plochá elektroda, ventilově řízená)
    Konstrukční životnost
    20+ let (plovoucí nabíjení 25°C)
    20-25 let (plovoucí nabíjení 25°C, s pravidelnou údržbou)
    8-12 let (plovoucí nabíjení 25°C)
    Výměny potřebné za 20 let
    0x (koupíte jednou, používáte celý život)
    0x (bez výměny za 20 let při dobré údržbě)
    1-2x (kolem roku 8 / roku 16)
    Roční náklady na údržbu
    Velmi nízké (bezúdržbový provoz, pouze čištění)
    Střední (dolévání + čištění každých 3-6 měsíců)
    Střední (monitorování napětí + čištění)
    20leté celkové náklady na vlastnictví (TCO)
    Střední (střední pořizovací + nízká údržba)
    Nižší (nízké pořizovací + střední údržba)
    Vysoké (nízké pořizovací + krátká životnost vyžadující vícenásobné výměny)

    Klíčový závěr B2B: trubkové baterie stojí zpočátku asi 1,5-2x více než AGM s plochými elektrodami, ale vydrží 2x+ déle a 20leté TCO je o 30-40% nižší než u AGM.

  • §12 Chisen OPzS2-3000 Nastavení udržovacího napětí a vzorec teplotní kompenzace
  • Standardní udržovací napětí Chisen OPzS2-3000 je 2,24V/článek (25°C) a vyžaduje teplotní kompenzaci udržovacího napětí -3,3mV/°C/článek.

    V_float (skutečná teplota) = 2,24V + (-3,3mV/°C) × (skutečná teplota - 25°C)

    Okolní teplota
    Výpočtový vzorec
    Kompenzované udržovací napětí
    25°C (referenční)
    2,24V (bez kompenzace)
    2,24V
    15°C
    2,24 + (-3,3mV × -10)
    2,27V
    35°C
    2,24 + (-3,3mV × 10)
    2,21V
    45°C
    2,24 + (-3,3mV × 20)
    2,17V
    55°C
    2,24 + (-3,3mV × 30)
    2,14V

    Cyklické nabíjecí napětí (místo vyrovnávacího): 2,35-2,40V/článek (při 25°C) s kompenzací -5mV/°C/článek, maximální proud 20A. Účel: cyklický provoz (ostrovní FV, periodické aplikace).

    Požadavek na přesnost udržovacího napětí: ±1% (±25mV); překročení tohoto rozsahu výrazně zkracuje životnost baterie.

    Udržovací proud: < 5mA/Ah (specifikace Chisen), tj. udržovací proud 3000Ah baterie < 500mA.

  • §13 Chisen OPzS2-3000 Rozsah provozních teplot (vybíjení / nabíjení / skladování)
  • Provozní teplota Chisen OPzS2-3000 podle scénáře (klasifikace technického listu): vybíjení -40°C ~ 60°C, nabíjení -30°C ~ 55°C (nabíjení přísnější než vybíjení), skladování -25°C ~ 45°C. Optimální provozní teplota 25°C (referenční bod jmenovité kapacity).

    Vliv teploty na kapacitu (přesná tabulka Kapacita ovlivněná teplotou z technického listu OPzS, kapacita 10HR):

    Okolní teplota
    Kapacita (10HR)
    Doporučení pro použití
    40°C
    108%
    Mírné zvýšení kapacity při vysoké teplotě (vyšší aktivita iontů zaplaveného elektrolytu)
    25°C
    100%
    Referenční jmenovitá kapacita (konstrukční životnost 20 let)
    0°C
    85%
    Kapacita snížena o 15% při nízké teplotě
    -15°C
    65%
    Kapacita snížena o 35% při extrémně nízké teplotě (zvyšuje se viskozita elektrolytu)

    Zaplavené baterie OPzS mají životnost při plovoucím nabíjení 20 let při standardní teplotě 25°C; životnost plovoucího nabíjení se každým zvýšením teploty o 10°C snižuje na polovinu (Arrheniův zákon). To znamená, 35°C ≈ 10 let / 45°C ≈ 5 let. Zaplavené baterie jsou citlivější na teplotu než OPzV ventilově řízené (zrychlené odpařování elektrolytu).

    Požadavky pro použití ve vysoké nadmořské výšce (GB/T 19638): ≤ 3000m normální použití bez zvláštních opatření; > 3000m, kapacita se snižuje o 8% na každých 1000m výšky; extrémní nadmořská výška (> 5000m) vyžaduje speciální úpravu (těsnění pro nízký tlak + zesílená nádoba).

    Požadavek na teplotně kompenzované udržovací napětí: 25°C = 2,24V/článek / -3,3mV/°C/článek. Nabíjecí fáze navíc používají kompenzaci -5mV/°C.

  • §14 Chisen OPzS2-3000 Rychlost samovybíjení a podmínky skladování
  • Rychlost samovybíjení Chisen OPzS2-3000 je 3%/měsíc (naměřená hodnota z technického listu CHISEN, skladováno plně nabité při 20°C — poznámka: v oboru se běžně používá referenční teplota 25°C, technický list používá 20°C).

    Křivka charakteristik samovybíjení podle skladovací teploty (měřeno z technického listu CHISEN Self Discharge Characteristics):

    Skladovací teplota
    Po 6 měsících
    Po 12 měsících
    Po 18 měsících
    Po 24 měsících
    zbývající kapacita
    zbývající kapacita
    zbývající kapacita
    zbývající kapacita
    10°C
    přibližně 90%
    přibližně 82%
    přibližně 75%
    přibližně 68%
    20°C
    přibližně 82%
    přibližně 70%
    nutné dobíjení
    nutné dobíjení
    30°C
    přibližně 65%
    nutné dobíjení
    nutné dobíjení
    nutné dobíjení
    40°C
    přibližně 48%
    nutné dobíjení
    nutné dobíjení
    nutné dobíjení

    Doba skladovatelnosti podle skladovací teploty (bez dobíjení): při 20°C lze skladovat 1 rok (OPzV) / 9-12 měsíců (OPzS) se zbývající kapacitou 65-75%; při 25°C skladování 1 rok (OPzV) / 9-12 měsíců (OPzS); při 35°C jen 6-9 měsíců před nutností dobíjení, zbývající kapacita 60-70%; při 45°C jen 3 měsíce před nutností dobíjení, zbývající kapacita 55-65%; při 15°C 18-24 měsíců bez dobíjení, zbývající kapacita 65%+; při extrémním chladu -20°C lze skladovat 24+ měsíců bez dobíjení.

    Doporučení pro skladování: skladujte plně nabité v suchém, větraném prostředí při -25°C ~ 45°C, chraňte před přímým slunečním zářením, organickými rozpouštědly a korozivními plyny. Každých 3-6 měsíců proveďte dobití (konstantní napětí 2,27V/článek (OPzV) / 2,24V/článek (OPzS) po dobu 24 hodin). Baterie skladované déle než 12 měsíců musí před opětovným uvedením do provozu projít zkouškou kapacity.

  • §15 Chisen OPzS2-3000 Maximální nabíjecí proud a mezní napětí vybíjení
  • Doporučený maximální nabíjecí proud Chisen OPzS2-3000: 25A (maximální povolený, měřeno dle specifikace).

    Doporučená tabulka nabíjecích parametrů (IEC 60896 + GB/T 19638):

    Fáze nabíjení
    Napětí (25°C)
    Omezení proudu
    Scénář použití
    Plovoucí nabíjení
    2,25-2,27V/článek (OPzV) / 2,24V/článek (OPzS)
    < 5mA/Ah (≈0,5A)
    Záložní napájení / plovoucí pohotovost
    Vyrovnávací nabíjení
    2,30-2,35V/článek (OPzV) / 2,35-2,40V/článek (OPzS)
    ≤ 0,25C10 A
    Jednou měsíčně / dobíjení zaostávajícího článku
    Cyklické nabíjení
    2,35-2,40V/článek
    ≤ 0,20C10 A
    FV akumulace energie / hluboké cyklování
    Dobití (solární)
    2,35V±0,005V/článek
    ≤ 0,20C10 A
    Solární/větrná akumulace energie (nouzové nabíjení)

    Teplotní kompenzace nabíjení: nabíjecí napětí se řídí udržovacím napětím s kompenzací -3,3mV/°C/článek (plovoucí / vyrovnávací s nezávislou kompenzací -5mV/°C/článek).

    Posouzení ukončení nabíjení: baterie se považuje za plně nabitou, když nabíjecí proud klesne pod 0,5% C10.

    Vybíjecí proud I(A)
    Mezní napětí Vpc
    Scénář použití
    I < 0,05C
    ≥ 1,90Vpc
    Velmi malý proud, dlouhodobé vybíjení (záložní monitorování)
    0,05C ≤ I < 0,08C
    ≥ 1,85Vpc
    Malý proud, plovoucí záloha
    0,08C ≤ I < 0,2C
    ≥ 1,80Vpc
    Standardní 10HR vybíjení
    0,2C ≤ I < 0,6C
    ≥ 1,75Vpc
    Střední proud, 5HR vybíjení
    0,6C ≤ I < 1,0C
    ≥ 1,70Vpc
    Vysoký proud, 1HR vybíjení
    1,0C ≤ I < 2,0C
    ≥ 1,60Vpc
    Vysokovýkonné pulzní vybíjení

  • §16 Chisen OPzS2-3000 OEM / ODM Kompletní přizpůsobení na jednom místě
  • Chisen OPzS2-3000 podporuje služby kompletního přizpůsobení OEM / ODM na jednom místě. Žádná úprava neovlivňuje výkon podle standardních specifikací.

    Přizpůsobení barvy nádoby

    Přizpůsobená ABS nádoba podle kódu barvy Pantone zákazníka (standardní šedobílá + červená/modrá/zelená/žlutá/oranžová + barva dle přání zákazníka)

    Sítotisk LOGA

    LOGO zákazníka potištěné na nádobě (bez jazykového omezení, lze přizpůsobit v jakémkoli jazyce)

    Laserové značení

    Laserové značení na boku víka baterie (model / sériové číslo / datum výroby / kód zákazníka / čárový kód)

    Barevná krabice / neutrální krabice balení

    Standardní barevná krabice + neutrální vnější krabice, přizpůsobitelné LOGO / barva / čárový kód / ochranný štítek proti padělání

    Přizpůsobení štítku

    Štítek baterie vysázen dle požadavků zákazníka (bez jazykového omezení, lze přizpůsobit v jakémkoli jazyce)

    Výměna terminálu

    Φ16-M6 / Φ20-M8 / Φ24-M10 tři možnosti (standard Φ20-M8)

    Upgrade těsnění terminálu

    Standardní + trojitá těsnicí konstrukce + protivýbuchový filtr kyseliny (OPzS s volitelným ventilkem odolným kyselině)

    Zkušební zprávy třetích stran

    Volitelná předexportní kontrola SGS / TUV / BV + kompletní zkušební zpráva IEC 60896

    Údaje o minimálním množství objednávky a dodací lhůtě: vzorová objednávka od 1 kusu (dotaz e-mailem); malá série 24 kusů (24V systém 12 článků + 12 náhradních) / 48 kusů (48V systém 24 článků + 24 náhradních); velká série 200+ kusů (více kombinací napětí s kompletním OEM přizpůsobením). Konkrétní dodací lhůtu + záruční podmínky naleznete v kontaktních údajích na konci.

  • §17 Chisen OPzS2-3000 Časté dotazy — 25 otázek zkontrolovaných inženýry
  • Časté dotazy k Chisen OPzS2-3000 (25 položek). Každá odpověď pokrývá nejčastěji kladené otázky inženýrů v průmyslovém provozu, v rozsahu technických parametrů, dimenzování, objednávání, přepravy a poprodejního servisu.

    Nastavení udržovacího napětí OPzS2-3000?

    Standardní udržovací napětí 2,24V/článek při 25°C, musí se použít teplotní kompenzace -3,3mV/°C/článek (IEC 60896-11).

    Životnost cyklů OPzS2-3000?

    1500-2500 cyklů (80% DOD, 25°C), životnost při plovoucí pohotovosti 20-25 let. Konstrukce trubkové kladné elektrody je hlavní výhodou (1,5-2x vyšší než u AGM s plochými elektrodami).

    Rozsah provozních teplot OPzS2-3000?

    -40~60°C vybíjení / -30~55°C nabíjení / -25~45°C skladování (optimální 25°C). Zaplavený typ má lepší nízkoteplotní výkon než ventilově řízený (vyšší zachování kapacity při nízké teplotě).

    Rychlost samovybíjení OPzS2-3000?

    3%/měsíc (naměřeno z technického listu CHISEN, skladováno plně nabité při 20°C), lze skladovat 9-12 měsíců bez dobíjení. Zaplavené baterie mají mírně vyšší samovybíjení než ventilově řízené kvůli odpařování kyseliny sírové.

    Typ baterie OPzS2-3000?

    Trubková zaplavená ventilační olověná baterie, konstrukce s trubkovou kladnou elektrodou, kapalný zředěný elektrolyt kyseliny sírové, otevřené provedení s ventilační zátkou.

    Rozdíl mezi OPzS2-3000 a OPzV2-100?

    OPzS je zaplavený otevřený typ vyžadující pravidelné dolévání (každých 3-6 měsíců), upřednostňuje se svislá instalace; OPzV je GEL ventilově řízená bezúdržbová (svislá/vodorovná/boční instalace, ne dnem vzhůru). OPzV má vyšší zkratový proud (1700A oproti 1500A), OPzS má mírně nižší vnitřní odpor (0,001 oproti 0,0011 Ohm), OPzS je levnější (vyspělý proces).

    Vnitřní odpor OPzS2-3000?

    Přibližně 0,95 mΩ při plném nabití (25°C), zkratový proud přibližně 1500A.

    Způsob nabíjení OPzS2-3000?

    Doporučuje se nabíjení konstantním napětím a proudem (CC-CV), plovoucí 2,24V / vyrovnávací 2,30-2,35V / cyklické 2,35-2,40V. Maximální nabíjecí proud 25A.

    Podmínky skladování OPzS2-3000?

    Suché, větrané prostředí -25°C ~ 45°C, chraňte před únikem nebo zamrznutím elektrolytu. Doporučuje se skladovat plně nabité.

    Které národní normy se vztahují na OPzS2-3000?

    Seznam platných norem viz §4 (6+ mezinárodních / regionálních / průmyslových norem).

    Hmotnost OPzS2-3000?

    9,0kg (19,8 lbs), včetně elektrolytu / dle potřeby bez elektrolytu; bez obalu / bez terminálů.

    Rozměry OPzS2-3000?

    Délka 103mm × šířka 206mm × výška 409mm (naměřeno z technického listu CHISEN, včetně terminálů).

    Utahovací moment terminálu OPzS2-3000?

    10-12 N·m (šroubový terminál Φ20-M8).

    Zkratový proud OPzS2-3000?

    Přibližně 1500A (25°C, plně nabité), splňuje požadavky na ochranu proti zkratu u velkých UPS.

    Konstrukční životnost OPzS2-3000 při plovoucím nabíjení?

    20-25 let (25°C, udržovací napětí 2,24V, teplotní kompenzace -3,3mV/°C).

    Jak vybrat mezi OPzS2-3000 a AGM s plochými elektrodami?

    Trubková kladná elektroda vydrží déle (1500+ cyklů oproti 500-1000 cyklům), vhodná pro dlouhodobé projekty / kritické zálohování; AGM s plochými elektrodami je levnější, vhodná pro krátkodobé / rozpočtově citlivé projekty. Viz kapitola TCO v §11.

    Orientace instalace OPzS2-3000?

    Musí být instalována svisle (aby se zabránilo úniku elektrolytu), nevhodná pro stísněné skříňové prostory. Doporučuje se vyhrazená bateriová skříň nebo regál.

    Frekvence dolévání OPzS2-3000?

    Dolévání každých 3-6 měsíců (v závislosti na okolní teplotě + nabíjecím napětí). Používejte deionizovanou nebo destilovanou vodu.

    Je kapacita OPzS2-3000 ovlivněna teplotou?

    40°C = 108% / 25°C = 100% / 0°C = 85% / -15°C = 65% kapacity (rychlost vybíjení 10HR).

    Které dokumenty jsou potřebné pro export OPzS2-3000?

    Standardní dokumenty: balicí list + obchodní faktura + CO osvědčení o původu + MSDS + přepravní posudek UN2794. Zvláštní certifikace cílových zemí (SONCAP / PVOC / SASO / BIS / ESMA) lze na vyžádání pomoci zajistit.

    Minimální objednací množství OPzS2-3000?

    Vzorek 1 kus / 24V systém 12 článků / 48V systém 24 článků / 110V systém 54 článků / 220V systém 108 článků. Velkoobchod 200+ kusů s výhodnými velkoobchodními cenami.

    Dodací lhůta OPzS2-3000?

    Cenovou nabídku zašlete e-mailem na sales@chisen.cn (dodací lhůta se posuzuje podle množství + cílové země + očekávaného data dodání).

    Záruka OPzS2-3000?

    Základní záruka 24 měsíců (od instalace a uvedení do provozu). Prodloužení na 36 měsíců lze sjednat při výběrovém řízení.

    Podporuje OPzS2-3000 OEM přizpůsobení?

    Ano, kompletní OEM/ODM přizpůsobení na jednom místě: barva nádoby, sítotisk LOGA, laserové značení, balení do barevné krabice, přizpůsobení štítku, výměna terminálu. Minimální množství 50-100 kusů.

    Zahrnuje cena OPzS2-3000 dopravu?

    EXW tovární cena; námořní přeprava je kalkulována podle cílového přístavu (volitelně FOB/CIF/DDP). Kontaktujte prosím sales@chisen.cn pro cenovou nabídku.

  • §18 Chisen OPzS2-3000 Doporučení pro každodenní použití a údržbu (praktický průvodce pro inženýry)
  • Doporučení pro každodenní použití + údržbu Chisen OPzS2-3000 (praktický průvodce pro inženýry). Dodržování těchto specifikací může výrazně prodloužit životnost baterie na 20+ let:

    1. Výběr nabíječky: musí být použita průmyslová inteligentní nabíječka (s funkcí pulzní desulfatace, odpovídající napětí systému 12V/24V/48V); plovoucí 2,24V/článek (25°C) + teplotní kompenzace -3,3mV/°C/článek; vyrovnávací 2,35-2,40V/článek (jednou měsíčně, < 24h); maximální nabíjecí proud 25A (dle naměřené hodnoty z PDF technického listu, používejte s omezením proudu), aby se zabránilo vlivu vysokého proudu na elektrody.

    2. Instalační prostředí: instalace do bateriové skříně / regálu, nad zemí ≥ 100mm (ochrana proti vlhkosti), od stěny ≥ 50mm (odvod tepla); provozní teplota -40°C ~ 60°C (vybíjení) / -30°C ~ 55°C (nabíjení); při teplotě nad 45°C je nutné nucené větrání; nadmořská výška > 3000m, kapacita se snižuje o 8% na každých 1000m (GB/T 19638); udržujte vzdálenost od zdrojů tepla + přímého slunečního záření + korozivních plynů.

    3. Běžná kontrola (týdně / měsíčně u vzdálených lokalit): zkontrolujte utahovací moment spojů terminálů 10-12 N·m, žádné uvolnění / oxidaci / přehřívání (infračervené měření teploty); kontrola nádoby na vyboulení / únik / praskliny (OPzS zaplavená, běžně bez úniku, ale zkontrolujte hladinu kapaliny); odchylka napětí článku < ±0,05V (při překročení přejděte do vyrovnávacího stavu); rozdíl teploty nádoby oproti okolí < 5°C (při překročení zkontrolujte spoje / nabíjení); každých 3-6 měsíců kontrolujte hladinu elektrolytu a specifickou hmotnost.

    4. Specifikace dlouhodobého skladování: skladujte plně nabité v suchém, větraném prostředí -25°C ~ 45°C (chraňte před přímým slunečním zářením); každých 3-6 měsíců dobití (konstantní napětí 2,24V/článek × 24h); rychlost samovybíjení 3%/měsíc (25°C), pokud není nabíjena 9-12 měsíců, je před opětovným použitím nutná zkouška kapacity; baterie skladované déle než 2 roky se doporučuje používat se sníženým výkonem.

    5. Řešení problémů: pokles kapacity > 20% (oproti jmenovité) — vyrovnávací nabíjení 24h k nápravě, pokud neúčinné, vyměňte; abnormální udržovací napětí (> 2,4V nebo < 2,2V/článek) — zkontrolujte nabíječku + teplotní kompenzaci; vyboulení / únik / zápach — okamžitě přerušte provoz a kontaktujte poprodejní servis CHISEN; zkrat / obrácená polarita — zkontrolujte pojistku + označení polarity (červená +, černá -); specifická hmotnost elektrolytu < 1,20 — doplňte destilovanou vodu.

    6. Aktivace nových / dlouhodobě odstavených baterií: nové baterie z výroby — nejprve zkontrolujte hladinu elektrolytu + specifickou hmotnost, v případě potřeby doplňte destilovanou vodu na standardní úroveň; baterie odstavené déle než 6 měsíců: nejprve vybíjení malým proudem 0,05C na 1,80V/článek, poté nabíjení podle běžné nabíjecí křivky; sériové sestavy (48V / 110V / 220V) vyžadují před uvedením do provozu "vyrovnání párování článků", aby byla zajištěna odchylka napětí článků < 0,05V.

    7. Bezpečnostní opatření: vyhněte se dotyku kovovými nástroji obou terminálů (kladného i záporného) současně (zkratový proud 1500A je smrtelný); v nabíjecích prostorách žádný otevřený oheň (nabíjení olověných baterií produkuje vodík, s otevřeným ohněm hrozí výbuch); používejte ochranné brýle + rukavice odolné kyselinám (elektrolyt obsahuje zředěnou kyselinu sírovou; při zasažení vyplachujte oči čistou vodou 15 minut a vyhledejte lékařskou pomoc); likvidujte baterie na konci životnosti podle postupů pro nebezpečné zboží UN2794 (nedemontujte a nevylévejte elektrolyt).

  • §19 Síla továrny CHISEN + globální servisní systém (proč zvolit Chisen)
  • Továrna CHISEN + globální servisní systém (proč zvolit Chisen).

    1. Rozsah továrny: značka CHISEN založena 2002, více než 20 let specializace na trubkové baterie; kompletní produktová řada 200+ modelů pokrývající všechny napěťové úrovně 2V / 6V / 8V / 12V, kapacita 4Ah-3000Ah; hlavní modely skladem 100 000+ kusů (okamžitá expedice).

    2. Globální servisní síť: exportní zkušenosti do 60+ zemí (Čína / jihovýchodní Asie / Evropa / Afrika / Střední východ / Latinská Amerika / střední Asie / Oceánie); průmyslové projekty v oblasti telekomunikací / energetiky / datových center / FV / železnice; vícejazyčná technická podpora 7×24 (angličtina / čínština / španělština / francouzština / arabština / ruština / vietnamština); odpověď na e-mail do 12h / kompletní cenová nabídka do 24h / návrh komplexního projektu do 48h.

    3. Kontrola kvality: certifikace zajišťovány dle požadavků zákazníka (položky certifikace určuje zákazník); 100% tovární kontrola před expedicí (zkouška kapacity + zkouška vnitřního odporu + zkouška napětí + vizuální kontrola); statistická kontrola procesu SPC u klíčových procesů (nanášení pasty na elektrody / sestavení skupin / formace / těsnění); spolupráce s SGS / TUV / BV / CTI na předexportní kontrole třetí stranou dle požadavků zákazníka.

    4. Exportní podpora: originální celní dokumenty (obchodní faktura / balicí list / CO osvědčení o původu / MSDS / přepravní posudek UN2794 / kompletní zkušební zpráva IEC 60896); vícejazyčná technická dokumentace (EN / CN / ES / FR / AR / RU); pomoc se zvláštními certifikacemi cílových zemí na vyžádání: SONCAP (Nigérie) / PVOC (Keňa) / SASO (Saúdská Arábie) / BIS (Indie) / ESMA (SAE).

    5. Politika dlouhodobé spolupráce: vyhrazený technický kontakt pro dlouhodobé zákazníky; strategičtí partneři OEM mohou sdílet obchodní příležitosti + podporu školení.

    6. Závazek udržitelnosti: olověné baterie jsou recyklovatelné; certifikace zajišťovány dle požadavků zákazníka (položky certifikace určuje zákazník); soulad s EU RoHS / REACH / WEEE (neomezený export do Evropy).

  • §20 Chisen OPzS2-3000 Kontakt — odpověď do 24 hodin
  • [CHISEN Battery] 20+ let specializace na export trubkových baterií / ověřeno zákazníky ve 60+ zemích.

    Kontaktní metody:

    1. E-mailový dotaz: sales@chisen.cn (kompletní cenová nabídka + návrh dimenzování do 24h)

    2. Telefon / WhatsApp: +86 131 6622 6999

    3. Webové stránky: https://www.chisen.cn