Přečtení za 30 sekund: Chisen OPzV2-1000
• Model a specifikace: Chisen OPzV2-1000 | 2V 1000Ah (C10) | Trubková GEL VRLA baterie
• Technologie: trubková kladná elektroda + nano-gelový elektrolyt + ventilově řízené těsnění (normy viz §4)
• Hlavní výhody: životnost cyklů ≥ 1500 cyklů (80% DOD) / konstrukční životnost při plovoucím nabíjení 20+ let (25°C)
• Typická použití: telekomunikační základnové stanice (zejména bezobslužné) + akumulace energie z FV/větrných elektráren + plovoucí nabíjení v extrémních prostředích + venkovní skříně
Chisen OPzV2-1000 je 2V 1000Ah trubková gelová baterie s ventilovým řízením.
Technologická cesta: trubková kladná elektroda + nano-gelový elektrolyt + ventilově řízená utěsněná konstrukce (normy viz §4).
Scénáře použití: OPzV2-1000 je 2V článek. 24 článků v sérii tvoří 48V systém / 54 článků v sérii tvoří 108V systém (kompatibilní s 110V) / 108 článků v sérii tvoří 216V systém (kompatibilní s 220V) / 190 článků v sérii tvoří 380V třífázový DC systém.
Oblasti použití: telekomunikace / obnovitelné zdroje energie / extrémní prostředí (vhodné pro cyklické použití).
|
Výhoda
|
Technická realizace
|
Hodnota pro zákazníka
|
|
Konstrukce s trubkovou kladnou elektrodou
|
Trubková kladná elektroda + nano-gelový elektrolyt + ventilově řízené utěsněné provedení
|
Životnost cyklů 1500+ cyklů (80% DOD)
|
|
20+ let konstrukční životnosti při plovoucím nabíjení
|
Plovoucí napětí 2,25-2,27V/článek při 25°C (s teplotní kompenzací -3,3mV/°C)
|
Roční míra poruchovosti < 0,5%
|
|
Bezúdržbový provoz + bezpečnost
|
Ventilově řízená utěsněná konstrukce, není nutné dolévat vodu; integrovaný pojistný ventil s protivýbuchovou úpravou a filtrem kyseliny
|
Vhodné pro bezobslužná místa (základnové stanice, ostrovy, pohraniční stanoviště)
|
|
Pokrytí více norem
|
7 mezinárodních/regionálních/průmyslových norem (viz §4)
|
Prodej na 60+ trhů
|
Značka Chisen CHISEN založena v roce 2002, více než 20 let specializace na trubkové baterie, export do 60+ zemí, dodávky průmyslovým zákazníkům v oblasti telekomunikací / energetiky / datových center / FV / železnice / zdravotnictví.
Následující tabulka je rychlým přehledem hlavních specifikací OPzV2-1000 (podrobné normy v §4, scénáře použití v §7, podrobnosti o plovoucím napětí v §12).
|
Parametr
|
Hodnota
|
Norma / poznámka
|
|
Jmenovité napětí
|
2V(DC)
|
|
|
Jmenovitá kapacita
|
1000Ah(C₁₀)
|
|
|
Model
|
OPzV2-1000
|
|
|
Řada
|
管式胶体阀控蓄电池(Tubula r GEL VRLA Battery)
|
|
|
Použitelné normy
|
IEC 60896 + DIN 40472 + GB/T 19638 等 7 项(详见 §4)
|
|
|
Rozměry (D × Š × V)
|
233 × 210 × 646 mm
|
|
|
Celková výška (s terminály)
|
681 mm
|
|
|
Hmotnost baterie (s elektrolytem)
|
71.0kg(156.6 lbs,规格书 实测)
|
|
|
Typ terminálu
|
Φ20-M8
|
|
|
Utahovací moment terminálu
|
10-12 N·m
|
|
|
Provozní teplota (vybíjení)
|
-40°C ~ 65°C
|
|
|
Provozní teplota (nabíjení)
|
-30°C ~ 65°C
|
|
|
Provozní teplota (skladování)
|
-25°C ~ 45°C
|
|
|
Udržovací napětí
|
2.25-2.27V/cell (25°C)
|
|
|
Teplotní kompenzace udržovacího napětí
|
-3.3mV/°C/cell
|
|
|
Vyrovnávací napětí
|
2.30-2.35V/cell (25°C)
|
|
|
Teplotní kompenzace vyrovnávacího napětí
|
-5mV/°C/cell
|
|
|
Cyklické nabíjecí napětí
|
2.35-2.40V/cell (25°C)
|
|
|
Maximální nabíjecí proud
|
250A
|
|
|
Maximální vybíjecí proud (5s)
|
2500A
|
|
|
Rychlost samovybíjení
|
2% / 月(可搁置 1 年无需充电,25°C)
|
|
|
Vnitřní odpor (plně nabitý / 25°C)
|
0.5 mΩ
|
|
|
Zkratový proud
|
5400A
|
|
|
Životnost cyklů
|
≥ 1500 次(放电深度 80%)
|
|
|
Konstrukční životnost při plovoucím nabíjení
|
20+ 年(25°C)
|
|
|
Doprava / námořní přeprava
|
IMDG Class 8 / UN2794 / MSDS
|
|
|
Certifikace
|
按客户需求合作办理(详见 §4)
|
|
Pojmenování modelu Chisen OPzV2-1000 se řídí německou normou DIN 40472 (trubkové, ventilově řízené, gelové) + mezinárodní normou IEC 60896. OPz je zkratkou německého slova "Ortsfeste Panzerplatten", což znamená "stacionární trubková pancéřová deska".
Srovnávací tabulka významu písmen OPzV / OPzS (definice DIN 40472):
|
Písmeno
|
Německý plný název / význam
|
Technický význam
|
|
OPz
|
Ortsfeste Panzerplatten / stacionární trubková pancéřová deska
|
Kladná elektroda = trubková elektroda
|
|
V
|
V = Valve Regulated / V = Vented
|
Ventilově řízené těsnění / GEL
|
|
2
|
Napětí článku 2V
|
48V = 24 článků / 110V = 54 článků / 220V = 108 článků v sérii
|
|
100
|
Kapacita 1000Ah (C10 / 10hodinová rychlost)
|
Vybití na 1,80V/článek při 10hodinové rychlosti
|
Chisen OPzV2-1000 splňuje následujících 7 mezinárodních / regionálních / průmyslových norem (základ návrhu produktu). Soulad s normami = soulad pro prodej + celní odbavení + úspěch ve výběrových řízeních napoprvé.
|
Norma
|
Číslo
|
Rozsah použití
|
|
Mezinárodní IEC
|
IEC 60896-21/22:2004
|
Stacionární ventilově řízené baterie - zkušební metody + rozměry / terminály / označení
|
|
Mezinárodní IEC
|
IEC 61427
|
FV akumulační baterie (tvrdý požadavek pro výběrová řízení solárních projektů)
|
|
Německá DIN
|
DIN 40472:2015
|
Trubkové ventilově řízené baterie (zlatý standard)
|
|
Čínská národní norma
|
GB/T 19638.1-2014
|
Stacionární ventilově řízené baterie (soulad pro tržní prodej)
|
|
Čínská telekomunikační
|
YD/T 1360
|
Záložní napájení telekomunikačních operátorů (povinné pro výběrová řízení)
|
|
Evropská
|
Eurobat Long Life
|
Evropská klasifikace životnosti baterií (> 12 let plovoucího nabíjení)
|
|
Velká Británie / Severní Amerika
|
BS 6290 část 4 / UL 1989
|
Britský / severoamerický trh záložního napájení
|
Poznámka: certifikáty třetích stran / zvláštní certifikace cílových zemí (SONCAP / PVOC / SASO / BIS / ESMA) lze zajistit dle požadavků zákazníka (podporováno předními agenturami jako SGS / TUV / BV / CTI).
Konstrukce fyzické struktury Chisen OPzV2-1000 (trubková kladná elektroda je jádrem; životnost cyklů je 1,5-2x vyšší než u baterií s plochými elektrodami):
|
Komponent
|
Materiál / specifikace
|
Popis
|
|
Kladná mřížka
|
Tlakově litá trubková mřížka, slitina Pb-Ca
|
Sklolaminátová trubice obaluje kladný aktivní materiál (PbO2)
|
|
Záporná mřížka
|
Radiální záporná mřížka, slitina Pb-Ca
|
Zlepšuje využití aktivního materiálu
|
|
Separátor
|
Importovaný PVC kompozitní separátor
|
Nízký odpor / vysoká porozita / odolný proti stárnutí
|
|
Elektrolyt
|
Vysoce čistý nano-gelový elektrolyt
|
SiO2 fumed gel + H2SO4
|
|
Nádoba
|
ABS plast s vysokou pevností
|
Třída hořlavosti UL94 V-0
|
|
Víko
|
ABS pryskyřice s vysokou pevností
|
Utěsněné / nehořlavé
|
|
Utěsnění terminálu
|
Trojitá těsnicí konstrukce
|
Epoxid + pryžový kroužek + kroužek proti úniku
|
|
Pojistný ventil
|
Integrovaný protivýbuchový / filtr kyseliny
|
Automatická regulace tlaku (0,1-0,2 MPa)
|
Neprůhledná nádoba OPzV: kontrola na místě pomocí napětí na terminálech + infračervené měření teploty (není nutné otevírat víko)
Řada Chisen OPzV — 18 modelů od 100Ah do 3000Ah (trubkové gelové, ventilově řízené / Tubular GEL VRLA). Všechny splňují normy IEC 60896-21/22 + DIN 40472 + GB/T 19638.1-2014. Modely v rámci stejné řady lze pružně kombinovat v sérii a vytvářet různé napěťové systémy (48V = 24 článků / 110V = 54 článků / 220V = 108 článků / 380V = 190 článků).
|
Položka
|
OPzV (trubková GEL VRLA)
|
OPzS (trubková zaplavená)
|
|
Elektrolyt
|
Gel na bázi nano oxidu křemičitého (fixní, netekutý)
|
Zředěná kyselina sírová 1,24 g/cm3 (kapalina)
|
|
Kladná elektroda
|
Tlakově litá trubková (slitina Pb-Ca)
|
Tlakově litá trubková (slitina Pb-Sb s nízkým obsahem antimonu)
|
|
Platná norma DIN
|
DIN 40472:2015 (trubková ventilově řízená)
|
DIN 40736-1:1985 (trubková zaplavená)
|
|
Nádoba
|
ABS nehořlavý UL94 V-0 (neprůhledný)
|
Průhledný plast SAN (viditelná hladina kapaliny)
|
|
Zkratový proud (100Ah)
|
1700 A
|
1500 A
|
|
Vnitřní odpor (20°C)
|
0,0011 Ohm (1,1 mΩ)
|
0,001 Ohm (1,0 mΩ)
|
|
Maximální nabíjecí proud
|
30 A (0,30C10)
|
20 A (0,20C10)
|
|
Rychlost samovybíjení (20°C, plně nabitá)
|
2%/měsíc
|
3%/měsíc
|
|
Udržovací napětí (25°C)
|
2,25-2,27V/článek
|
2,24V/článek
|
|
Vyrovnávací napětí (25°C)
|
2,30-2,35V/článek
|
2,35-2,40V/článek
|
II. Environmentální přizpůsobivost (4 řádky):
|
Rozměr parametru
|
OPzV GEL ventilově řízená
|
OPzS zaplavená
|
|
Provozní teplota (vybíjení)
|
-40°C ~ 65°C (gel odolává vysokým teplotám)
|
-40°C ~ 60°C
|
|
Provozní teplota (nabíjení)
|
-30°C ~ 65°C
|
-30°C ~ 55°C
|
|
Kapacita - teplota (40°C)
|
přibližně 105%
|
108%
|
|
Kapacita - teplota (-20°C)
|
přibližně 55%
|
přibližně 65% (odhad)
|
III. Životnost a cyklování (4 řádky):
|
Rozměr parametru
|
OPzV GEL ventilově řízená
|
OPzS zaplavená
|
|
Životnost při plovoucím nabíjení (25°C)
|
20+ let
|
20+ let (vyžaduje pravidelné dolévání)
|
|
Životnost při plovoucím nabíjení (30°C)
|
přibližně 10 let
|
8-10 let
|
|
Životnost cyklů (DOD 80%)
|
≥ 1500 cyklů
|
1500-2500 cyklů
|
|
Životnost cyklů (DOD 50%)
|
2200+ cyklů
|
2500-4000 cyklů
|
IV. Údržba a instalace (4 řádky):
|
Rozměr parametru
|
OPzV GEL ventilově řízená
|
OPzS zaplavená
|
|
Dolévání vody
|
Bezúdržbový provoz (není nutné dolévání)
|
Dolévání každých 3-6 měsíců (destilovaná voda)
|
|
Emise kyselé mlhy
|
Minimální (ventilově řízené těsnění + filtr kyseliny)
|
Více (zaplavená + větrací filtr)
|
|
Orientace instalace
|
Svisle / vodorovně / na bok (ne dnem vzhůru)
|
Musí být svisle (elektrolyt by vytekl)
|
|
Kontrola na místě
|
Není možná (neprůhledná nádoba)
|
Možná (průhledná nádoba pro kontrolu hladiny / elektrod)
|
V. Obchodní a rozhodovací hledisko (4 řádky):
|
Rozměr parametru
|
OPzV GEL ventilově řízená
|
OPzS zaplavená
|
|
Pořizovací cena (relativní)
|
Vyšší (+15-25% oproti OPzS)
|
Nižší (vyspělá technologie)
|
|
Náklady na údržbu (20 let)
|
Velmi nízké (bezúdržbový provoz)
|
Střední (práce + destilovaná voda)
|
|
TCO (20 let)
|
Střední (vyšší pořizovací + nízká údržba)
|
Nízké (nižší pořizovací + střední údržba)
|
|
Hodnota recyklace
|
Vysoká (olovo je recyklovatelné)
|
Vysoká (olovo je recyklovatelné)
|
VI. Závěr pro výběr (pokud vám záleží na X → zvolte Y):
|
Zájem / scénář použití
|
Doporučená volba
|
Důvod
|
|
Bezobslužné / vzdálené / ostrovní / pohraniční základnové stanice
|
OPzV
|
Bezúdržbový provoz + svislá/vodorovná/boční instalace + ventilově řízené těsnění (úspora 40% nákladů na provoz a údržbu)
|
|
Tropické / pouštní / extrémně horké místnosti (>45°C trvale)
|
OPzV
|
Gel odolává vysokým teplotám (nabíjení -30~65°C oproti OPzS -30~55°C)
|
|
Hluboké cyklování (FV denně 1 cyklus při 80% DOD)
|
OPzS
|
O 50% vyšší životnost cyklů (2500 oproti 1500 cyklům)
|
|
Velká UPS datová centra (>500 kVA, vysoká rychlost)
|
OPzS
|
Dlouhá životnost hlubokých cyklů (1500-2500 cyklů) + velká kapacita (2000+ Ah) snižuje počet článků v sérii
|
|
Mobilní zařízení / nakloněná instalace / vozidlové baterie
|
OPzV
|
Svislá/vodorovná/boční instalace (ventilově řízená, bez úniku)
|
|
Průhledná kontrola / údržba na místě (obsluhované místnosti s pravidelnou obchůzkou)
|
OPzS
|
Průhledná nádoba SAN + filtrační ventil (viditelná údržba + filtrace kyselé mlhy)
|
Srovnání tří typů olověných baterií Chisen OPzV / OPzS / AGM ve scénářích velkého průmyslového akumulování energie a záložního napájení s doporučeními pro výběr:
Rozhodovací tabulka výběru (pokud je vaše aplikace X → doporučeno Y): UPS datových center / 5G základnové stanice / FV akumulace energie / bezobslužná / vzdálená instalace → OPzV (trubková gelová ventilově řízená, bezúdržbový provoz + svislá/vodorovná/boční instalace). UPS velkých datových center (>500 kVA) / železniční signalizace / nouzové osvětlení / hlavní řízení lodí / obsluhované místnosti → OPzS (zaplavený typ s delší životností + nižší cenou + vyšším zkratovým proudem). Startování automobilů / e-kola / motocykly / malé UPS / krátké zálohování (<30 min) → AGM s plochými elektrodami (nejnižší cena).
|
Srovnávaná položka
|
OPzV (trubková gelová ventilově řízená)
|
OPzS (trubková zaplavená)
|
AGM (plochá elektroda, ventilově řízená)
|
|
Konstrukce kladné elektrody
|
Trubková
|
Trubková
|
Plochá elektroda
|
|
Elektrolyt
|
Nano gel (GEL)
|
Zředěná kyselina sírová (zaplavená)
|
AGM sklolaminát
|
|
Ventilové řízení
|
Ano (utěsněná)
|
Ne (otevřená + ventil)
|
Ano (utěsněná)
|
|
Bezúdržbový provoz
|
Bezúdržbový provoz
|
Vyžaduje dolévání (3-6 měsíců)
|
Bezúdržbový provoz
|
|
Životnost cyklů (80% DOD)
|
≥ 1500 cyklů
|
1500-2500 cyklů
|
500-1000 cyklů
|
|
Schopnost rychlého vybíjení
|
Vysoká (1500-1700A)
|
Střední (1500-1600A)
|
Střední (800-1500A)
|
|
Orientace instalace
|
Svislá/vodorovná/boční
|
Musí být svislá
|
Svislá/vodorovná/boční
|
|
Typická použití
|
UPS / základnová stanice / FV / bezobslužná
|
Velké UPS / železnice / lodě / nouzové
|
Startování aut / malé UPS / e-kola
|
|
Relativní cena
|
Střední
|
Nízká
|
Nízká
|
|
Environmentální soulad
|
RoHS / REACH / WEEE
|
RoHS / REACH / WEEE
|
RoHS / REACH / WEEE
|
Kapacita baterie (Ah) = výkon zátěže (W) × doba zálohování (h) ÷ napětí sběrnice (V) ÷ účinnost měniče ÷ teplotní koeficient
Kde: účinnost měniče UPS 0,85 / DC zátěž 1,0; teplotní koeficient 25°C = 1,0 / 35°C = 0,85 / 45°C = 0,70 (snížení výkonu při vysoké teplotě); doporučuje se rezerva 20-30%.
Příklad 1: telekomunikační základnová stanice, 48V systém, zálohování 4-8h s přechodem na generátor. Zátěž 1 kW, zálohování 4h, sběrnice 48V, účinnost 0,85, teplota 25°C. Kapacita = 1000 × 4 ÷ 48 ÷ 0,85 ÷ 1,0 ≈ 98Ah. Doporučeno: OPzV2-1000 (24 článků v sérii pro 48V), rezerva 2%.
Příklad 2: FV systém s připojením k síti / ostrovní akumulace 5kW, zálohování 4h. Zátěž 5 kW, zálohování 4h, sběrnice 48V, účinnost 0,85, teplota 25°C. Kapacita = 5000 × 4 ÷ 48 ÷ 0,85 ÷ 1,0 ≈ 490Ah. Doporučeno: OPzV2-500 (24 článků v sérii pro 48V), rezerva 2%.
Příklad 3: 110V DC rozvaděč, zálohování 10h. Zátěž 0,5 kW, zálohování 10h, sběrnice 110V, účinnost 1,0 (DC zátěž), teplota 25°C. Kapacita = 500 × 10 ÷ 110 ÷ 1,0 ÷ 1,0 ≈ 45Ah. Doporučeno: OPzV2-1000 (54 článků v sérii pro 108V), rezerva 100%.
Příklad 4: 220V třífázové DC průmyslové napájení, zálohování 30 min při plné zátěži. Zátěž 100 kW, zálohování 0,5h, sběrnice 220V, účinnost 1,0, teplota 25°C. Kapacita = 100000 × 0,5 ÷ 220 ÷ 1,0 ÷ 1,0 ≈ 227Ah. Doporučeno: OPzV2-250 (108 článků v sérii pro 220V), rezerva 10%.
Další konfigurace řad (48V = 24 článků / 110V = 54 článků / 220V = 108 článků / 380V = 190 článků) jsou podrobně popsány ve scénářích použití v §7.
Konfigurační parametry aplikací solárních / větrných systémů (měřeno na str. 1 technického listu CHISEN):
|
Parametr
|
Nastavená hodnota
|
Popis
|
|
Odpojení při přepětí
|
2,45 ± 0,01V/článek @25°C
|
Odpojení při přepětí (dokončení nabíjení / solární regulátor odpojí baterii)
|
|
Regulační/vyrovnávací napětí
|
2,40 ± 0,01V/článek @25°C
|
Vyrovnávací napětí (periodické vyrovnávání, každých 30-60 dní)
|
|
Znovupřipojovací napětí pole
|
2,25 ± 0,005V/článek @25°C
|
Znovupřipojovací napětí solárního pole (znovupřipojení po zotavení z plovoucího nabíjení)
|
|
Nastavení udržovacího napětí
|
2,27 ± 0,005V/článek @25°C
|
Udržovací napětí (ustálený stav ostrovního FV napájení)
|
|
Nízkonapěťový alarm
|
1,95 ± 0,005V/článek @25°C
|
Nízkonapěťový alarm (zátěž se připravuje k odpojení)
|
|
Nízkonapěťové odpojení
|
1,90 ± 0,005V/článek @25°C
|
Nízkonapěťové odpojení (zátěž odpojena na ochranu baterie před nadměrným vybitím)
|
|
Znovupřipojovací napětí zátěže
|
2,09 ± 0,01V/článek @25°C
|
Znovupřipojovací napětí zátěže (znovupřipojení po zotavení z nadměrného vybití)
|
|
Koeficient teplotní kompenzace
|
-3 ~ -5 mV/°C/článek
|
Koeficient teplotní kompenzace (plovoucí -3,3mV, vyrovnávací -5mV)
|
Bezplatné inženýrské dimenzování: zašlete "napětí systému + výkon zátěže + dobu zálohování + provozní teplotu" na sales@chisen.cn a do 24 hodin obdržíte kompletní Excel tabulku dimenzování + cenovou nabídku.
Krok 1 Potvrďte napětí systému + počet článků v sérii: telekomunikační základnová stanice / FV / UPS / železnice / zdravotnictví / námořnictví → 24 článků v sérii (48V systém) / 54 článků (108V, kompatibilní s 110V DC rozvaděči) / 108 článků (216V, kompatibilní s 220V průmyslovým napájením) / 190 článků (380V třífázové DC UPS datového centra).
Krok 2 Vyberte kapacitu: vypočítejte vzorcem "kapacita baterie = výkon zátěže × doba zálohování ÷ napětí sběrnice ÷ účinnost měniče ÷ teplotní koeficient" → vyberte nejbližší standardní kapacitu (100 / 200 / 300 / 500 / 1000 / 1500 / 2000 / 3000 Ah), ponechte rezervu 20-30%.
Krok 3 Zkontrolujte životnost cyklů + typ baterie: plovoucí záloha (základnová stanice / UPS) → OPzV (bezúdržbový provoz 20+ let); hluboké cyklování (FV denní cyklus) → OPzV nebo OPzS (trubková ≥1500 cyklů); vysoký proud (UPS datového centra > 500 kVA) → OPzS (zkratový proud 1500A+).
Krok 4 Zkontrolujte rozměry + hmotnost: OPzV2-1000 rozměry 103×206×390mm / hmotnost 13,2kg (včetně elektrolytu), OPzS2-100 rozměry 103×206×409mm / hmotnost 12,6kg (včetně elektrolytu); ponechte rozestup ≥ 50mm pro odvod tepla u bateriových skříní / regálů.
Krok 5 Vyberte poprodejní servis + certifikace: pro výběrová řízení / celní odbavení jsou vyžadovány odpovídající národní normy (viz §4); doporučeno CHISEN (značka s 20+ lety zkušeností + export do 60+ zemí + pomoc s certifikacemi cílových zemí na vyžádání).
Životnost cyklů Chisen OPzV2-1000 ≥ 1500 cyklů (80% DOD, zkušební podmínky IEC 60896-21, 25°C). Konstrukce trubkové kladné elektrody je hlavní výhodou — při stejné kapacitě je životnost cyklů 1,5-2x vyšší než u baterií s plochými elektrodami.
Srovnání životnosti cyklů trubkové vs. ploché kladné elektrody (DIN 40472 + měřeno):
|
Hloubka vybití (DOD)
|
Trubková (Chisen OPzV/OPzS)
|
Plochá elektroda (AGM)
|
Rozdíl životnosti
|
|
80% DOD (hluboké cyklování)
|
1500-2500 cyklů
|
500-1000 cyklů
|
×1,5-2,5
|
|
50% DOD (střední cyklování)
|
2200-3500 cyklů
|
750-1500 cyklů
|
×2-3
|
|
30% DOD (mělké cyklování)
|
3500-6500 cyklů
|
1500-3000 cyklů
|
×2-3
|
|
Plovoucí pohotovost (bez cyklování)
|
20+ let (25°C)
|
10-15 let (25°C)
|
×1,5-2
|
|
Scénář použití
|
Hloubka vybití
|
Počet cyklů
|
Roky provozu
|
|
Telekomunikační základnová stanice, zálohování 4-8h s přechodem na generátor
|
50% DOD
|
2200+ cyklů
|
6-7 let
|
|
FV systém s připojením k síti / ostrovní akumulace (denní hluboké cyklování)
|
80% DOD
|
1500+ cyklů
|
4+ roky
|
|
UPS vysokorychlostní pulzní vybíjení (záloha)
|
30% DOD
|
3500+ cyklů
|
10+ let
|
|
Plovoucí pohotovost (základnová stanice / jaderná EPS)
|
0% DOD
|
—
|
20+ let (25°C)
|
Princip činnosti trubkové kladné elektrody:
Sklolaminátová trubice plně obaluje kladný aktivní materiál (PbO2), zabraňuje odpadávání a deformaci aktivního materiálu a prodlužuje životnost hlubokých cyklů. To je klíčový konstrukční bod normy DIN 40472.
Přesná křivka životnosti cyklů vs. DOD pro Chisen OPzV (měřeno z technického listu CHISEN, 25°C, plovoucí nabíjení 2,23V/článek, zkušební podmínky IEC 60896-21):
|
Hloubka vybití
|
Životnost cyklů
|
Scénář použití
|
Odpovídající roky (1 cyklus denně)
|
|
20% DOD
|
5500 cyklů
|
Pulzní vybíjení UPS / časté přepínání telekomunikačních základnových stanic
|
15+ let
|
|
30% DOD
|
4000 cyklů
|
Mělké cyklování nouzové / částečné zálohování
|
11+ let
|
|
50% DOD
|
2500 cyklů
|
Střední cyklování / ostrovní solární
|
7+ let
|
|
80% DOD
|
≥ 1500 cyklů (jmenovitě)
|
Hluboké cyklování (jmenovitě OPzV / naměřeno dle specifikace 1300 cyklů)
|
3,5+ let
|
|
100% DOD
|
800 cyklů
|
Plné vybití (nouzový stav)
|
2+ roky
|
Doplněk v25: kombinovaná demonstrace životnosti cyklů a 20letých nákladů životního cyklu TCO (typický 48V 1000Ah záložní systém, celkové náklady na vlastnictví za 20 let):
|
Položka nákladů
|
OPzV
|
OPzS
|
AGM plochá elektroda, ventilově řízená
|
|
|
Trubková gelová ventilově řízená (Chisen)
|
Trubková zaplavená (Chisen)
|
|
|
Počáteční pořizovací náklady (včetně instalace)
|
Střední (trubková gelová)
|
Nižší (trubková zaplavená / vyspělý proces)
|
Nejnižší (plochá elektroda, ventilově řízená)
|
|
Konstrukční životnost
|
20+ let (plovoucí nabíjení 25°C)
|
20-25 let (plovoucí nabíjení 25°C, s pravidelnou údržbou)
|
8-12 let (plovoucí nabíjení 25°C)
|
|
Výměny potřebné za 20 let
|
0x (koupíte jednou, používáte celý život)
|
0x (bez výměny za 20 let při dobré údržbě)
|
1-2x (kolem roku 8 / roku 16)
|
|
Roční náklady na údržbu
|
Velmi nízké (bezúdržbový provoz, pouze čištění)
|
Střední (dolévání + čištění každých 3-6 měsíců)
|
Střední (monitorování napětí + čištění)
|
|
20leté celkové náklady na vlastnictví (TCO)
|
Střední (střední pořizovací + nízká údržba)
|
Nižší (nízké pořizovací + střední údržba)
|
Vysoké (nízké pořizovací + krátká životnost vyžadující vícenásobné výměny)
|
Klíčový závěr B2B: trubkové baterie stojí zpočátku asi 1,5-2x více než AGM s plochými elektrodami, ale vydrží 2x+ déle a 20leté TCO je o 30-40% nižší než u AGM.
Standardní udržovací napětí Chisen OPzV2-1000 je 2,25-2,27V/článek (25°C, vyrovnávací nabíjení s nezávislou kompenzací -5mV/°C) a vyžaduje teplotní kompenzaci udržovacího napětí -3,3mV/°C/článek.
Vzorec teplotní kompenzace udržovacího napětí (IEC 60896-21:2004):
V_float (skutečná teplota) = 2,27V + (-3,3mV/°C) × (skutečná teplota - 25°C)
|
Okolní teplota
|
Výpočtový vzorec
|
Kompenzované udržovací napětí
|
|
25°C (referenční)
|
2,27V (bez kompenzace)
|
2,25-2,27V
|
|
15°C
|
2,27 + (-3,3mV × -10)
|
2,30V
|
|
35°C
|
2,27 + (-3,3mV × 10)
|
2,24V
|
|
45°C
|
2,27 + (-3,3mV × 20)
|
2,20V
|
|
55°C
|
2,27 + (-3,3mV × 30)
|
2,17V
|
Vyrovnávací napětí (nezávislá kompenzace): 2,30-2,35V/článek (při 25°C) s kompenzací -5mV/°C/článek. Účel: dobíjení zaostávajících článků / jednou měsíčně, po vyrovnání přepnout zpět na plovoucí nabíjení.
Požadavek na přesnost udržovacího napětí: ±1% (±25mV); překročení tohoto rozsahu výrazně zkracuje životnost baterie.
Udržovací proud: < 5mA/Ah (specifikace Chisen), tj. udržovací proud 1000Ah baterie < 500mA.
Provozní teplota Chisen OPzV2-1000 podle scénáře (klasifikace technického listu): vybíjení -40°C ~ 65°C (gelový elektrolyt má lepší teplotní odolnost než zaplavený), nabíjení -30°C ~ 65°C (horní teplotní limit vyhovuje tropickým aplikacím), skladování -25°C ~ 45°C (nejpřísnější podmínky skladování). Optimální provozní teplota 25°C (referenční bod jmenovité kapacity).
Vliv teploty na kapacitu (křivka Kapacita vs. teplota měřená z technického listu OPzV, kapacita 10HR):
|
Okolní teplota
|
Kapacita (10HR)
|
Doporučení pro použití
|
|
50°C
|
přibližně 107%
|
Horní teplotní limit, životnost výrazně klesá (životnost se každých 10°C nad 30°C snižuje na polovinu)
|
|
40°C
|
přibližně 105%
|
Provoz při vysoké teplotě, nutné nucené větrání (životnost asi 5 let)
|
|
25°C
|
100%
|
Referenční jmenovitá kapacita (konstrukční životnost 20 let)
|
|
0°C
|
přibližně 80%
|
Provoz při nízké teplotě, mírný pokles kapacity
|
|
-20°C
|
přibližně 55%
|
Provoz při extrémně nízké teplotě, výrazná ztráta kapacity (nevhodné pro vybíjení vysokým proudem)
|
Vliv teploty na životnost při plovoucím nabíjení (křivka Teplota vs. životnost plovoucího nabíjení měřená z technického listu):
|
Provozní teplota
|
Životnost plovoucího nabíjení
|
Použitelný scénář
|
|
20°C
|
přibližně 22 let
|
Ideální serverovna / podzemní telekomunikační stanice / klimatizovaná základnová stanice
|
|
25°C
|
20 let
|
Jmenovitá životnost (referenční bod technického listu)
|
|
30°C
|
přibližně 10 let
|
Venkovní skříň (bez klimatizace), zvažte teplotní kompenzaci + snížení výkonu
|
|
40°C
|
přibližně 5 let
|
Pouštní / náhorní serverovna (nucené větrání + zastínění)
|
|
50°C
|
přibližně 2 roky
|
Extrémní podmínky (nedoporučuje se, životnost baterie < 3 roky)
|
Požadavky pro použití ve vysoké nadmořské výšce (GB/T 19638): ≤ 3000m normální použití bez zvláštních opatření; > 3000m, kapacita se snižuje o 8% na každých 1000m výšky; extrémní nadmořská výška (> 5000m) vyžaduje speciální úpravu (těsnění pro nízký tlak + zesílená nádoba).
Požadavek na teplotně kompenzované udržovací napětí: 25°C = 2,25-2,27V/článek / -3,3mV/°C/článek. Nabíjecí fáze navíc používají kompenzaci -5mV/°C.
Rychlost samovybíjení Chisen OPzV2-1000 je 2%/měsíc (naměřená hodnota z technického listu CHISEN, skladováno plně nabité při 20°C — poznámka: v oboru se běžně používá referenční teplota 25°C, technický list používá 20°C).
Křivka charakteristik samovybíjení podle skladovací teploty (měřeno z technického listu CHISEN Self Discharge Characteristics):
|
Skladovací teplota
|
Po 6 měsících
|
Po 12 měsících
|
Po 18 měsících
|
Po 24 měsících
|
|
|
zbývající kapacita
|
zbývající kapacita
|
zbývající kapacita
|
zbývající kapacita
|
|
10°C
|
přibližně 92%
|
přibližně 85%
|
přibližně 80%
|
přibližně 75%
|
|
20°C
|
přibližně 88%
|
přibližně 78%
|
přibližně 70%
|
přibližně 60%
|
|
30°C
|
přibližně 70%
|
přibližně 50%
|
nutné dobíjení
|
nutné dobíjení
|
|
40°C
|
přibližně 55%
|
nutné dobíjení
|
nutné dobíjení
|
nutné dobíjení
|
Doba skladovatelnosti podle skladovací teploty (bez dobíjení): při 20°C lze skladovat 1 rok (OPzV) / 9-12 měsíců (OPzS) se zbývající kapacitou 65-75%; při 25°C skladování 1 rok (OPzV) / 9-12 měsíců (OPzS); při 35°C jen 6-9 měsíců před nutností dobíjení, zbývající kapacita 60-70%; při 45°C jen 3 měsíce před nutností dobíjení, zbývající kapacita 55-65%; při 15°C 18-24 měsíců bez dobíjení, zbývající kapacita 65%+; při extrémním chladu -20°C lze skladovat 24+ měsíců bez dobíjení.
Doporučení pro skladování: skladujte plně nabité v suchém, větraném prostředí při -25°C ~ 45°C, chraňte před přímým slunečním zářením, organickými rozpouštědly a korozivními plyny. Každých 3-6 měsíců proveďte dobití (konstantní napětí 2,27V/článek (OPzV) / 2,24V/článek (OPzS) po dobu 24 hodin). Baterie skladované déle než 12 měsíců musí před opětovným uvedením do provozu projít zkouškou kapacity.
Doporučený maximální nabíjecí proud Chisen OPzV2-1000: 30A (maximální povolený, měřeno dle specifikace).
Doporučená tabulka nabíjecích parametrů (IEC 60896 + GB/T 19638):
|
Fáze nabíjení
|
Napětí (25°C)
|
Omezení proudu
|
Scénář použití
|
|
Plovoucí nabíjení
|
2,25-2,27V/článek (OPzV) / 2,24V/článek (OPzS)
|
< 5mA/Ah (≈0,5A)
|
Záložní napájení / plovoucí pohotovost
|
|
Vyrovnávací nabíjení
|
2,30-2,35V/článek (OPzV) / 2,35-2,40V/článek (OPzS)
|
≤ 0,25C10 A
|
Jednou měsíčně / dobíjení zaostávajícího článku
|
|
Cyklické nabíjení
|
2,35-2,40V/článek
|
≤ 0,20C10 A
|
FV akumulace energie / hluboké cyklování
|
|
Dobití (solární)
|
2,35V±0,005V/článek
|
≤ 0,20C10 A
|
Solární/větrná akumulace energie (nouzové nabíjení)
|
Teplotní kompenzace nabíjení: nabíjecí napětí se řídí udržovacím napětím s kompenzací -3,3mV/°C/článek (plovoucí / vyrovnávací s nezávislou kompenzací -5mV/°C/článek).
Posouzení ukončení nabíjení: baterie se považuje za plně nabitou, když nabíjecí proud klesne pod 0,5% C10.
|
Vybíjecí proud I(A)
|
Mezní napětí Vpc
|
Scénář použití
|
|
I < 0,05C
|
≥ 1,90Vpc
|
Velmi malý proud, dlouhodobé vybíjení (záložní monitorování)
|
|
0,05C ≤ I < 0,08C
|
≥ 1,85Vpc
|
Malý proud, plovoucí záloha
|
|
0,08C ≤ I < 0,2C
|
≥ 1,80Vpc
|
Standardní 10HR vybíjení
|
|
0,2C ≤ I < 0,6C
|
≥ 1,75Vpc
|
Střední proud, 5HR vybíjení
|
|
0,6C ≤ I < 1,0C
|
≥ 1,70Vpc
|
Vysoký proud, 1HR vybíjení
|
|
1,0C ≤ I < 2,0C
|
≥ 1,60Vpc
|
Vysokovýkonné pulzní vybíjení
|
Chisen OPzV2-1000 podporuje služby kompletního přizpůsobení OEM / ODM na jednom místě. Žádná úprava neovlivňuje výkon podle standardních specifikací.
Přizpůsobení barvy nádoby
Přizpůsobená ABS nádoba podle kódu barvy Pantone zákazníka (standardní šedobílá + červená/modrá/zelená/žlutá/oranžová + barva dle přání zákazníka)
Sítotisk LOGA
LOGO zákazníka potištěné na nádobě (bez jazykového omezení, lze přizpůsobit v jakémkoli jazyce)
Laserové značení
Laserové značení na boku víka baterie (model / sériové číslo / datum výroby / kód zákazníka / čárový kód)
Barevná krabice / neutrální krabice balení
Standardní barevná krabice + neutrální vnější krabice, přizpůsobitelné LOGO / barva / čárový kód / ochranný štítek proti padělání
Přizpůsobení štítku
Štítek baterie vysázen dle požadavků zákazníka (bez jazykového omezení, lze přizpůsobit v jakémkoli jazyce)
Výměna terminálu
Φ16-M6 / Φ20-M8 / Φ24-M10 tři možnosti (standard Φ20-M8)
Upgrade těsnění terminálu
Standardní + trojitá těsnicí konstrukce + protivýbuchový filtr kyseliny (OPzS s volitelným ventilkem odolným kyselině)
Zkušební zprávy třetích stran
Volitelná předexportní kontrola SGS / TUV / BV + kompletní zkušební zpráva IEC 60896
Údaje o minimálním množství objednávky a dodací lhůtě: vzorová objednávka od 1 kusu (dotaz e-mailem); malá série 24 kusů (24V systém 12 článků + 12 náhradních) / 48 kusů (48V systém 24 článků + 24 náhradních); velká série 200+ kusů (více kombinací napětí s kompletním OEM přizpůsobením). Konkrétní dodací lhůtu + záruční podmínky naleznete v kontaktních údajích na konci.
Časté dotazy k Chisen OPzV2-1000 (25 položek). Každá odpověď pokrývá nejčastěji kladené otázky inženýrů v průmyslovém provozu, v rozsahu technických parametrů, dimenzování, objednávání, přepravy a poprodejního servisu.
Nastavení udržovacího napětí OPzV2-1000?
Standardní udržovací napětí 2,25-2,27V/článek při 25°C, musí se použít teplotní kompenzace -3,3mV/°C/článek (IEC 60896-21).
Životnost cyklů OPzV2-1000?
≥ 1500 cyklů (80% DOD, 25°C), životnost při plovoucí pohotovosti 20+ let. Konstrukce trubkové kladné elektrody je hlavní výhodou (1,5-2x vyšší než u AGM s plochými elektrodami).
Rozsah provozních teplot OPzV2-1000?
-40~65°C vybíjení / -30~65°C nabíjení / -25~45°C skladování (optimální 25°C). OPzV gelová ventilově řízená má lepší teplotní odolnost než zaplavená.
Rychlost samovybíjení OPzV2-1000?
2%/měsíc (naměřeno z technického listu CHISEN, skladováno plně nabité při 20°C), lze skladovat 1 rok bez dobíjení.
Typ baterie OPzV2-1000?
Trubková GEL VRLA (ventilově řízená olověná) baterie, konstrukce s trubkovou kladnou elektrodou, gelový elektrolyt, ventilově řízené těsnění.
Rozdíl mezi OPzV2-1000 a OPzS2-100?
OPzV je ventilově řízená utěsněná GEL, bezúdržbový provoz; OPzS je zaplavený otevřený typ vyžadující pravidelné dolévání (upřednostňuje se svislá instalace). OPzV má vyšší zkratový proud (1700A oproti 1500A), OPzS má mírně nižší vnitřní odpor (0,001 oproti 0,0011 Ohm), OPzS je levnější (vyspělý proces).
Vnitřní odpor OPzV2-1000?
Přibližně 1,1 mΩ při plném nabití (25°C), zkratový proud přibližně 1700A.
Způsob nabíjení OPzV2-1000?
Doporučuje se nabíjení konstantním napětím a proudem (CC-CV), plovoucí 2,25-2,27V / vyrovnávací 2,30-2,35V / cyklické 2,35-2,40V. Maximální nabíjecí proud 30A.
Podmínky skladování OPzV2-1000?
Suché, větrané prostředí -25°C ~ 45°C; při skladování do 6 měsíců není nutné dobíjení. Při skladování déle než 6 měsíců se doporučuje plné nabití (2,25-2,27V/článek × 24h).
Které národní normy se vztahují na OPzV2-1000?
Seznam platných norem viz §4 (7+ mezinárodních / regionálních / průmyslových norem).
Hmotnost OPzV2-1000?
13,0kg (28,7 lbs), včetně elektrolytu (naměřeno z technického listu CHISEN); bez obalu / bez terminálů.
Rozměry OPzV2-1000?
Délka 103mm × šířka 206mm × výška 390mm (naměřeno z technického listu CHISEN, včetně terminálů).
Utahovací moment terminálu OPzV2-1000?
10-12 N·m (šroubový terminál Φ20-M8).
Zkratový proud OPzV2-1000?
Přibližně 1700A (25°C, plně nabité), splňuje požadavky na ochranu proti zkratu u velkých UPS.
Konstrukční životnost OPzV2-1000 při plovoucím nabíjení?
20+ let (25°C, udržovací napětí 2,25-2,27V, teplotní kompenzace -3,3mV/°C).
Jak vybrat mezi OPzV2-1000 a AGM s plochými elektrodami?
Trubková kladná elektroda vydrží déle (1500+ cyklů oproti 500-1000 cyklům), vhodná pro dlouhodobé projekty / kritické zálohování; AGM s plochými elektrodami je levnější, vhodná pro krátkodobé / rozpočtově citlivé projekty. Viz kapitola TCO v §11.
Orientace instalace OPzV2-1000?
Lze instalovat svisle/vodorovně/na bok (ne dnem vzhůru), vhodné pro stísněné skříňové prostory. Ventilově řízené utěsněné provedení OPzV nemá riziko úniku elektrolytu.
Vyžaduje OPzV2-1000 dolévání vody?
Ne. Ventilově řízené těsnění + gelový elektrolyt OPzV nevyžaduje po celou dobu životnosti žádné dolévání.
Je kapacita OPzV2-1000 ovlivněna teplotou?
40°C = 105% / 25°C = 100% / 0°C = 80% / -20°C = 55% kapacity (rychlost vybíjení 10HR, dle křivky Kapacita vs. teplota z technického listu CHISEN).
Které dokumenty jsou potřebné pro export OPzV2-1000?
Standardní dokumenty: balicí list + obchodní faktura + CO osvědčení o původu + MSDS + přepravní posudek UN2794. Zvláštní certifikace cílových zemí (SONCAP / PVOC / SASO / BIS / ESMA) lze na vyžádání pomoci zajistit.
Minimální objednací množství OPzV2-1000?
Vzorek 1 kus / 24V systém 12 článků / 48V systém 24 článků / 110V systém 54 článků / 220V systém 108 článků. Velkoobchod 200+ kusů s výhodnými velkoobchodními cenami.
Dodací lhůta OPzV2-1000?
Cenovou nabídku zašlete e-mailem na sales@chisen.cn (dodací lhůta se posuzuje podle množství + cílové země + očekávaného data dodání).
Záruka OPzV2-1000?
Základní záruka 24 měsíců (od instalace a uvedení do provozu). Prodloužení na 36 měsíců lze sjednat při výběrovém řízení.
Podporuje OPzV2-1000 OEM přizpůsobení?
Ano, kompletní OEM/ODM přizpůsobení na jednom místě: barva nádoby, sítotisk LOGA, laserové značení, balení do barevné krabice, přizpůsobení štítku, výměna terminálu. Minimální množství 50-100 kusů.
Zahrnuje cena OPzV2-1000 dopravu?
EXW tovární cena; námořní přeprava je kalkulována podle cílového přístavu (volitelně FOB/CIF/DDP). Kontaktujte prosím sales@chisen.cn pro cenovou nabídku.
Doporučení pro každodenní použití + údržbu Chisen OPzV2-1000 (praktický průvodce pro inženýry). Dodržování těchto specifikací může výrazně prodloužit životnost baterie na 20+ let:
1. Výběr nabíječky: musí být použita průmyslová inteligentní nabíječka (s funkcí pulzní desulfatace, odpovídající napětí systému 12V/24V/48V); plovoucí 2,25-2,27V/článek (25°C) + teplotní kompenzace -3,3mV/°C/článek; vyrovnávací 2,30-2,35V/článek (jednou měsíčně, < 24h); maximální nabíjecí proud 30A (dle naměřené hodnoty z PDF technického listu, používejte s omezením proudu), aby se zabránilo vlivu vysokého proudu na elektrody.
2. Instalační prostředí: instalace do bateriové skříně / regálu, nad zemí ≥ 100mm (ochrana proti vlhkosti), od stěny ≥ 50mm (odvod tepla); provozní teplota -40°C ~ 65°C (vybíjení) / -30°C ~ 65°C (nabíjení); při teplotě nad 45°C je nutné nucené větrání; nadmořská výška > 3000m, kapacita se snižuje o 8% na každých 1000m (GB/T 19638); udržujte vzdálenost od zdrojů tepla + přímého slunečního záření + korozivních plynů.
3. Běžná kontrola (týdně / měsíčně u vzdálených lokalit): zkontrolujte utahovací moment spojů terminálů 10-12 N·m, žádné uvolnění / oxidaci / přehřívání (infračervené měření teploty); kontrola nádoby na vyboulení / únik / praskliny (OPzV ventilově řízené těsnění, běžně bez úniku); odchylka napětí článku < ±0,05V (při překročení přejděte do vyrovnávacího stavu); rozdíl teploty nádoby oproti okolí < 5°C (při překročení zkontrolujte spoje / nabíjení).
4. Specifikace dlouhodobého skladování: skladujte plně nabité v suchém, větraném prostředí -25°C ~ 45°C (chraňte před přímým slunečním zářením); každých 3-6 měsíců dobití (konstantní napětí 2,25-2,27V/článek × 24h); rychlost samovybíjení 2%/měsíc (25°C), pokud není nabíjena déle než 1 rok, je před opětovným použitím nutná zkouška kapacity; baterie skladované déle než 2 roky se doporučuje používat se sníženým výkonem.
5. Řešení problémů: pokles kapacity > 20% (oproti jmenovité) — vyrovnávací nabíjení 24h k nápravě, pokud neúčinné, vyměňte; abnormální udržovací napětí (> 2,4V nebo < 2,2V/článek) — zkontrolujte nabíječku + teplotní kompenzaci; vyboulení / únik / zápach — okamžitě přerušte provoz a kontaktujte poprodejní servis CHISEN; zkrat / obrácená polarita — zkontrolujte pojistku + označení polarity (červená +, černá -).
6. Aktivace nových / dlouhodobě odstavených baterií: nové baterie z výroby lze po převzetí rovnou instalovat a provozovat (VRLA ventilově řízené těsnění, bez kroku dolévání elektrolytu); baterie odstavené déle než 6 měsíců: nejprve vybíjení malým proudem 0,05C na 1,80V/článek, poté nabíjení podle běžné nabíjecí křivky; sériové sestavy (48V / 110V / 220V) vyžadují před uvedením do provozu "vyrovnání párování článků", aby byla zajištěna odchylka napětí článků < 0,05V.
7. Bezpečnostní opatření: vyhněte se dotyku kovovými nástroji obou terminálů (kladného i záporného) současně (zkratový proud 1700A je smrtelný); v nabíjecích prostorách žádný otevřený oheň (nabíjení olověných baterií produkuje vodík, s otevřeným ohněm hrozí výbuch); používejte ochranné brýle + rukavice odolné kyselinám (elektrolyt obsahuje zředěnou kyselinu sírovou; při zasažení vyplachujte oči čistou vodou 15 minut a vyhledejte lékařskou pomoc); likvidujte baterie na konci životnosti podle postupů pro nebezpečné zboží UN2794 (nedemontujte a nevylévejte elektrolyt).
Továrna CHISEN + globální servisní systém (proč zvolit Chisen).
1. Rozsah továrny: značka CHISEN založena 2002, více než 20 let specializace na trubkové baterie; kompletní produktová řada 200+ modelů pokrývající všechny napěťové úrovně 2V / 6V / 8V / 12V, kapacita 4Ah-3000Ah; hlavní modely skladem 100 000+ kusů (okamžitá expedice).
2. Globální servisní síť: exportní zkušenosti do 60+ zemí (Čína / jihovýchodní Asie / Evropa / Afrika / Střední východ / Latinská Amerika / střední Asie / Oceánie); průmyslové projekty v oblasti telekomunikací / energetiky / datových center / FV / železnice; vícejazyčná technická podpora 7×24 (angličtina / čínština / španělština / francouzština / arabština / ruština / vietnamština); odpověď na e-mail do 12h / kompletní cenová nabídka do 24h / návrh komplexního projektu do 48h.
3. Kontrola kvality: certifikace zajišťovány dle požadavků zákazníka (položky certifikace určuje zákazník); 100% tovární kontrola před expedicí (zkouška kapacity + zkouška vnitřního odporu + zkouška napětí + vizuální kontrola); statistická kontrola procesu SPC u klíčových procesů (nanášení pasty na elektrody / sestavení skupin / formace / těsnění); spolupráce s SGS / TUV / BV / CTI na předexportní kontrole třetí stranou dle požadavků zákazníka.
4. Exportní podpora: originální celní dokumenty (obchodní faktura / balicí list / CO osvědčení o původu / MSDS / přepravní posudek UN2794 / kompletní zkušební zpráva IEC 60896); vícejazyčná technická dokumentace (EN / CN / ES / FR / AR / RU); pomoc se zvláštními certifikacemi cílových zemí na vyžádání: SONCAP (Nigérie) / PVOC (Keňa) / SASO (Saúdská Arábie) / BIS (Indie) / ESMA (SAE).
5. Politika dlouhodobé spolupráce: vyhrazený technický kontakt pro dlouhodobé zákazníky; strategičtí partneři OEM mohou sdílet obchodní příležitosti + podporu školení.
6. Závazek udržitelnosti: olověné baterie jsou recyklovatelné; certifikace zajišťovány dle požadavků zákazníka (položky certifikace určuje zákazník); soulad s EU RoHS / REACH / WEEE (neomezený export do Evropy).
[CHISEN Battery] 20+ let specializace na export trubkových baterií / ověřeno zákazníky ve 60+ zemích.
Kontaktní metody:
1. E-mailový dotaz: sales@chisen.cn (kompletní cenová nabídka + návrh dimenzování do 24h)
2. Telefon / WhatsApp: +86 131 6622 6999
3. Webové stránky: https://www.chisen.cn