Chisen OPzV2-300 2V300Ah trubková GEL VRLA baterie

podíl
WeChat
Sina Weibo
QQ
QQ prostor
Duban
Poštovní bar Baidu
Chisen OPzV2-300 je 2V 300Ah trubková gelová ventilově řízená (VRLA) baterie, splňující normy IEC 60896 / DIN 40472 / GB/T 19638, s životností cyklů ≥1500 (80% DOD) a konstrukční životností plovoucího nabíjení 20+ let (25°C). Ventilově řízené bezúdržbové provedení je vhodné pro telekomunikační základnové stanice, záložní napájení základnových stanic, baterie stanic 4G/5G, bezobslužná místa, vzdálené lokality a extrémní prostředí. Přímý prodej z továrny, podpora OEM/ODM, bezplatné dimenzování a cenová nabídka do 24 hodin.
Detaily produktu

Přečtení za 30 sekund: Chisen OPzV2-300

• Model a specifikace: Chisen OPzV2-300 | 2V 300Ah (C10) | Trubková GEL VRLA baterie

• Technologie: trubková kladná elektroda + nano-gelový elektrolyt + ventilově řízené těsnění (normy viz §4)

• Hlavní výhody: životnost cyklů ≥ 1500 cyklů (80% DOD) / konstrukční životnost při plovoucím nabíjení 20+ let (25°C)

• Typická použití: telekomunikační základnové stanice (zejména bezobslužné) + akumulace energie z FV/větrných elektráren + plovoucí nabíjení v extrémních prostředích + venkovní skříně

  • §1 Chisen OPzV2-300 Definice produktu a 4 hlavní výhody
  • Chisen OPzV2-300 je 2V 300Ah trubková gelová baterie s ventilovým řízením.

    Technologická cesta: trubková kladná elektroda + nano-gelový elektrolyt + ventilově řízená utěsněná konstrukce (normy viz §4).

    Scénáře použití: OPzV2-300 je 2V článek. 24 článků v sérii tvoří 48V systém / 54 článků v sérii tvoří 108V systém (kompatibilní s 110V) / 108 článků v sérii tvoří 216V systém (kompatibilní s 220V) / 190 článků v sérii tvoří 380V třífázový DC systém.

    Oblasti použití: telekomunikace / obnovitelné zdroje energie / extrémní prostředí (vhodné pro cyklické použití).

    Výhoda
    Technická realizace
    Hodnota pro zákazníka
    Konstrukce s trubkovou kladnou elektrodou
    Trubková kladná elektroda + nano-gelový elektrolyt + ventilově řízené utěsněné provedení
    Životnost cyklů 1500+ cyklů (80% DOD)
    20+ let konstrukční životnosti při plovoucím nabíjení
    Plovoucí napětí 2,25-2,27V/článek při 25°C (s teplotní kompenzací -3,3mV/°C)
    Roční míra poruchovosti < 0,5%
    Bezúdržbový provoz + bezpečnost
    Ventilově řízená utěsněná konstrukce, není nutné dolévat vodu; integrovaný pojistný ventil s protivýbuchovou úpravou a filtrem kyseliny
    Vhodné pro bezobslužná místa (základnové stanice, ostrovy, pohraniční stanoviště)
    Pokrytí více norem
    7 mezinárodních/regionálních/průmyslových norem (viz §4)
    Prodej na 60+ trhů

    Značka Chisen CHISEN založena v roce 2002, více než 20 let specializace na trubkové baterie, export do 60+ zemí, dodávky průmyslovým zákazníkům v oblasti telekomunikací / energetiky / datových center / FV / železnice / zdravotnictví.

  • §2 Chisen OPzV2-300 Rychlý přehled hlavních specifikací
  • Následující tabulka je rychlým přehledem hlavních specifikací OPzV2-300 (podrobné normy v §4, scénáře použití v §7, podrobnosti o plovoucím napětí v §12).

    Parametr
    Hodnota
    Norma / poznámka
    Jmenovité napětí
    2V(DC)
    Jmenovitá kapacita
    300Ah(C₁₀)
    Model
    OPzV2-300
    Řada
    管式胶体阀控蓄电池(Tubula r GEL VRLA Battery)
    Použitelné normy
    IEC 60896 + DIN 40472 + GB/T 19638 等 7 项(详见 §4)
    Rozměry (D × Š × V)
    145 × 206 × 354 mm
    Celková výška (s terminály)
    390 mm
    Hmotnost baterie (s elektrolytem)
    23.0kg(50.7 lbs,规格书实测)
    Typ terminálu
    Φ20-M8
    Utahovací moment terminálu
    10-12 N·m
    Provozní teplota (vybíjení)
    -40°C ~ 65°C
    Provozní teplota (nabíjení)
    -30°C ~ 65°C
    Provozní teplota (skladování)
    -25°C ~ 45°C
    Udržovací napětí
    2.25-2.27V/cell (25°C)
    Teplotní kompenzace udržovacího napětí
    -3.3mV/°C/cell
    Vyrovnávací napětí
    2.30-2.35V/cell (25°C)
    Teplotní kompenzace vyrovnávacího napětí
    -5mV/°C/cell
    Cyklické nabíjecí napětí
    2.35-2.40V/cell (25°C)
    Maximální nabíjecí proud
    60A
    Maximální vybíjecí proud (5s)
    1500A
    Rychlost samovybíjení
    2% / 月(可搁置 1 年无需充电,25°C)
    Vnitřní odpor (plně nabitý / 25°C)
    0.8 mΩ
    Zkratový proud
    2600A
    Životnost cyklů
    ≥ 1500 次(放电深度 80%)
    Konstrukční životnost při plovoucím nabíjení
    20+ 年(25°C)
    Doprava / námořní přeprava
    IMDG Class 8 / UN2794 / MSDS
    Certifikace
    按客户需求合作办理(详见 §4)

  • §3 Chisen OPzV2-300 Pravidla pojmenování modelů — rozbor písmen OPzV a definice DIN 40472
  • Pojmenování modelu Chisen OPzV2-300 se řídí německou normou DIN 40472 (trubkové, ventilově řízené, gelové) + mezinárodní normou IEC 60896. OPz je zkratkou německého slova "Ortsfeste Panzerplatten", což znamená "stacionární trubková pancéřová deska".

    Srovnávací tabulka významu písmen OPzV / OPzS (definice DIN 40472):

    Písmeno
    Německý plný název / význam
    Technický význam
    OPz
    Ortsfeste Panzerplatten / stacionární trubková pancéřová deska
    Kladná elektroda = trubková elektroda
    V
    V = Valve Regulated / V = Vented
    Ventilově řízené těsnění / GEL
    2
    Napětí článku 2V
    48V = 24 článků / 110V = 54 článků / 220V = 108 článků v sérii
    100
    Kapacita 300Ah (C10 / 10hodinová rychlost)
    Vybití na 1,80V/článek při 10hodinové rychlosti

  • §4 Chisen OPzV2-300 Seznam platných mezinárodních / evropských / čínských / britských / severoamerických norem
  • Chisen OPzV2-300 splňuje následujících 7 mezinárodních / regionálních / průmyslových norem (základ návrhu produktu). Soulad s normami = soulad pro prodej + celní odbavení + úspěch ve výběrových řízeních napoprvé.

    Norma
    Číslo
    Rozsah použití
    Mezinárodní IEC
    IEC 60896-21/22:2004
    Stacionární ventilově řízené baterie - zkušební metody + rozměry / terminály / označení
    Mezinárodní IEC
    IEC 61427
    FV akumulační baterie (tvrdý požadavek pro výběrová řízení solárních projektů)
    Německá DIN
    DIN 40472:2015
    Trubkové ventilově řízené baterie (zlatý standard)
    Čínská národní norma
    GB/T 19638.1-2014
    Stacionární ventilově řízené baterie (soulad pro tržní prodej)
    Čínská telekomunikační
    YD/T 1360
    Záložní napájení telekomunikačních operátorů (povinné pro výběrová řízení)
    Evropská
    Eurobat Long Life
    Evropská klasifikace životnosti baterií (> 12 let plovoucího nabíjení)
    Velká Británie / Severní Amerika
    BS 6290 část 4 / UL 1989
    Britský / severoamerický trh záložního napájení

    Poznámka: certifikáty třetích stran / zvláštní certifikace cílových zemí (SONCAP / PVOC / SASO / BIS / ESMA) lze zajistit dle požadavků zákazníka (podporováno předními agenturami jako SGS / TUV / BV / CTI).

  • §5 Chisen OPzV2-300 Fyzická konstrukce a materiály (trubková kladná elektroda vs. plochá elektroda)
  • Konstrukce fyzické struktury Chisen OPzV2-300 (trubková kladná elektroda je jádrem; životnost cyklů je 1,5-2x vyšší než u baterií s plochými elektrodami):

    Komponent
    Materiál / specifikace
    Popis
    Kladná mřížka
    Tlakově litá trubková mřížka, slitina Pb-Ca
    Sklolaminátová trubice obaluje kladný aktivní materiál (PbO2)
    Záporná mřížka
    Radiální záporná mřížka, slitina Pb-Ca
    Zlepšuje využití aktivního materiálu
    Separátor
    Importovaný PVC kompozitní separátor
    Nízký odpor / vysoká porozita / odolný proti stárnutí
    Elektrolyt
    Vysoce čistý nano-gelový elektrolyt
    SiO2 fumed gel + H2SO4
    Nádoba
    ABS plast s vysokou pevností
    Třída hořlavosti UL94 V-0
    Víko
    ABS pryskyřice s vysokou pevností
    Utěsněné / nehořlavé
    Utěsnění terminálu
    Trojitá těsnicí konstrukce
    Epoxid + pryžový kroužek + kroužek proti úniku
    Pojistný ventil
    Integrovaný protivýbuchový / filtr kyseliny
    Automatická regulace tlaku (0,1-0,2 MPa)

    Neprůhledná nádoba OPzV: kontrola na místě pomocí napětí na terminálech + infračervené měření teploty (není nutné otevírat víko)

  • §6 Chisen OPzV řada — kompletní tabulka specifikací 18 modelů, 100Ah-3000Ah
  • Řada Chisen OPzV — 18 modelů od 100Ah do 3000Ah (trubkové gelové, ventilově řízené / Tubular GEL VRLA). Všechny splňují normy IEC 60896-21/22 + DIN 40472 + GB/T 19638.1-2014. Modely v rámci stejné řady lze pružně kombinovat v sérii a vytvářet různé napěťové systémy (48V = 24 článků / 110V = 54 článků / 220V = 108 článků / 380V = 190 článků).

    Položka
    OPzV (trubková GEL VRLA)
    OPzS (trubková zaplavená)
    Elektrolyt
    Gel na bázi nano oxidu křemičitého (fixní, netekutý)
    Zředěná kyselina sírová 1,24 g/cm3 (kapalina)
    Kladná elektroda
    Tlakově litá trubková (slitina Pb-Ca)
    Tlakově litá trubková (slitina Pb-Sb s nízkým obsahem antimonu)
    Platná norma DIN
    DIN 40472:2015 (trubková ventilově řízená)
    DIN 40736-1:1985 (trubková zaplavená)
    Nádoba
    ABS nehořlavý UL94 V-0 (neprůhledný)
    Průhledný plast SAN (viditelná hladina kapaliny)
    Zkratový proud (100Ah)
    1700 A
    1500 A
    Vnitřní odpor (20°C)
    0,0011 Ohm (1,1 mΩ)
    0,001 Ohm (1,0 mΩ)
    Maximální nabíjecí proud
    30 A (0,30C10)
    20 A (0,20C10)
    Rychlost samovybíjení (20°C, plně nabitá)
    2%/měsíc
    3%/měsíc
    Udržovací napětí (25°C)
    2,25-2,27V/článek
    2,24V/článek
    Vyrovnávací napětí (25°C)
    2,30-2,35V/článek
    2,35-2,40V/článek

    II. Environmentální přizpůsobivost (4 řádky):

    Rozměr parametru
    OPzV GEL ventilově řízená
    OPzS zaplavená
    Provozní teplota (vybíjení)
    -40°C ~ 65°C (gel odolává vysokým teplotám)
    -40°C ~ 60°C
    Provozní teplota (nabíjení)
    -30°C ~ 65°C
    -30°C ~ 55°C
    Kapacita - teplota (40°C)
    přibližně 105%
    108%
    Kapacita - teplota (-20°C)
    přibližně 55%
    přibližně 65% (odhad)

    III. Životnost a cyklování (4 řádky):

    Rozměr parametru
    OPzV GEL ventilově řízená
    OPzS zaplavená
    Životnost při plovoucím nabíjení (25°C)
    20+ let
    20+ let (vyžaduje pravidelné dolévání)
    Životnost při plovoucím nabíjení (30°C)
    přibližně 10 let
    8-10 let
    Životnost cyklů (DOD 80%)
    ≥ 1500 cyklů
    1500-2500 cyklů
    Životnost cyklů (DOD 50%)
    2200+ cyklů
    2500-4000 cyklů

    IV. Údržba a instalace (4 řádky):

    Rozměr parametru
    OPzV GEL ventilově řízená
    OPzS zaplavená
    Dolévání vody
    Bezúdržbový provoz (není nutné dolévání)
    Dolévání každých 3-6 měsíců (destilovaná voda)
    Emise kyselé mlhy
    Minimální (ventilově řízené těsnění + filtr kyseliny)
    Více (zaplavená + větrací filtr)
    Orientace instalace
    Svisle / vodorovně / na bok (ne dnem vzhůru)
    Musí být svisle (elektrolyt by vytekl)
    Kontrola na místě
    Není možná (neprůhledná nádoba)
    Možná (průhledná nádoba pro kontrolu hladiny / elektrod)

    V. Obchodní a rozhodovací hledisko (4 řádky):

    Rozměr parametru
    OPzV GEL ventilově řízená
    OPzS zaplavená
    Pořizovací cena (relativní)
    Vyšší (+15-25% oproti OPzS)
    Nižší (vyspělá technologie)
    Náklady na údržbu (20 let)
    Velmi nízké (bezúdržbový provoz)
    Střední (práce + destilovaná voda)
    TCO (20 let)
    Střední (vyšší pořizovací + nízká údržba)
    Nízké (nižší pořizovací + střední údržba)
    Hodnota recyklace
    Vysoká (olovo je recyklovatelné)
    Vysoká (olovo je recyklovatelné)

    VI. Závěr pro výběr (pokud vám záleží na X → zvolte Y):

    Zájem / scénář použití
    Doporučená volba
    Důvod
    Bezobslužné / vzdálené / ostrovní / pohraniční základnové stanice
    OPzV
    Bezúdržbový provoz + svislá/vodorovná/boční instalace + ventilově řízené těsnění (úspora 40% nákladů na provoz a údržbu)
    Tropické / pouštní / extrémně horké místnosti (>45°C trvale)
    OPzV
    Gel odolává vysokým teplotám (nabíjení -30~65°C oproti OPzS -30~55°C)
    Hluboké cyklování (FV denně 1 cyklus při 80% DOD)
    OPzS
    O 50% vyšší životnost cyklů (2500 oproti 1500 cyklům)
    Velká UPS datová centra (>500 kVA, vysoká rychlost)
    OPzS
    Dlouhá životnost hlubokých cyklů (1500-2500 cyklů) + velká kapacita (2000+ Ah) snižuje počet článků v sérii
    Mobilní zařízení / nakloněná instalace / vozidlové baterie
    OPzV
    Svislá/vodorovná/boční instalace (ventilově řízená, bez úniku)
    Průhledná kontrola / údržba na místě (obsluhované místnosti s pravidelnou obchůzkou)
    OPzS
    Průhledná nádoba SAN + filtrační ventil (viditelná údržba + filtrace kyselé mlhy)

  • §9 Rozhodovací tabulka výběru trubkové baterie — srovnání OPzV / OPzS / AGM
  • Srovnání tří typů olověných baterií Chisen OPzV / OPzS / AGM ve scénářích velkého průmyslového akumulování energie a záložního napájení s doporučeními pro výběr:

    Rozhodovací tabulka výběru (pokud je vaše aplikace X → doporučeno Y): UPS datových center / 5G základnové stanice / FV akumulace energie / bezobslužná / vzdálená instalace → OPzV (trubková gelová ventilově řízená, bezúdržbový provoz + svislá/vodorovná/boční instalace). UPS velkých datových center (>500 kVA) / železniční signalizace / nouzové osvětlení / hlavní řízení lodí / obsluhované místnosti → OPzS (zaplavený typ s delší životností + nižší cenou + vyšším zkratovým proudem). Startování automobilů / e-kola / motocykly / malé UPS / krátké zálohování (<30 min) → AGM s plochými elektrodami (nejnižší cena).

    Srovnávaná položka
    OPzV (trubková gelová ventilově řízená)
    OPzS (trubková zaplavená)
    AGM (plochá elektroda, ventilově řízená)
    Konstrukce kladné elektrody
    Trubková
    Trubková
    Plochá elektroda
    Elektrolyt
    Nano gel (GEL)
    Zředěná kyselina sírová (zaplavená)
    AGM sklolaminát
    Ventilové řízení
    Ano (utěsněná)
    Ne (otevřená + ventil)
    Ano (utěsněná)
    Bezúdržbový provoz
    Bezúdržbový provoz
    Vyžaduje dolévání (3-6 měsíců)
    Bezúdržbový provoz
    Životnost cyklů (80% DOD)
    ≥ 1500 cyklů
    1500-2500 cyklů
    500-1000 cyklů
    Schopnost rychlého vybíjení
    Vysoká (1500-1700A)
    Střední (1500-1600A)
    Střední (800-1500A)
    Orientace instalace
    Svislá/vodorovná/boční
    Musí být svislá
    Svislá/vodorovná/boční
    Typická použití
    UPS / základnová stanice / FV / bezobslužná
    Velké UPS / železnice / lodě / nouzové
    Startování aut / malé UPS / e-kola
    Relativní cena
    Střední
    Nízká
    Nízká
    Environmentální soulad
    RoHS / REACH / WEEE
    RoHS / REACH / WEEE
    RoHS / REACH / WEEE

  • §10 Chisen OPzV2-300 Vzorec pro dimenzování kapacity + konfigurační parametry solárních a větrných systémů
  • Kapacita baterie (Ah) = výkon zátěže (W) × doba zálohování (h) ÷ napětí sběrnice (V) ÷ účinnost měniče ÷ teplotní koeficient

    Kde: účinnost měniče UPS 0,85 / DC zátěž 1,0; teplotní koeficient 25°C = 1,0 / 35°C = 0,85 / 45°C = 0,70 (snížení výkonu při vysoké teplotě); doporučuje se rezerva 20-30%.

    Příklad 1: telekomunikační základnová stanice, 48V systém, zálohování 4-8h s přechodem na generátor. Zátěž 1 kW, zálohování 4h, sběrnice 48V, účinnost 0,85, teplota 25°C. Kapacita = 1000 × 4 ÷ 48 ÷ 0,85 ÷ 1,0 ≈ 98Ah. Doporučeno: OPzV2-300 (24 článků v sérii pro 48V), rezerva 2%.

    Příklad 2: FV systém s připojením k síti / ostrovní akumulace 5kW, zálohování 4h. Zátěž 5 kW, zálohování 4h, sběrnice 48V, účinnost 0,85, teplota 25°C. Kapacita = 5000 × 4 ÷ 48 ÷ 0,85 ÷ 1,0 ≈ 490Ah. Doporučeno: OPzV2-500 (24 článků v sérii pro 48V), rezerva 2%.

    Příklad 3: 110V DC rozvaděč, zálohování 10h. Zátěž 0,5 kW, zálohování 10h, sběrnice 110V, účinnost 1,0 (DC zátěž), teplota 25°C. Kapacita = 500 × 10 ÷ 110 ÷ 1,0 ÷ 1,0 ≈ 45Ah. Doporučeno: OPzV2-300 (54 článků v sérii pro 108V), rezerva 100%.

    Příklad 4: 220V třífázové DC průmyslové napájení, zálohování 30 min při plné zátěži. Zátěž 100 kW, zálohování 0,5h, sběrnice 220V, účinnost 1,0, teplota 25°C. Kapacita = 100000 × 0,5 ÷ 220 ÷ 1,0 ÷ 1,0 ≈ 227Ah. Doporučeno: OPzV2-250 (108 článků v sérii pro 220V), rezerva 10%.

    Další konfigurace řad (48V = 24 článků / 110V = 54 článků / 220V = 108 článků / 380V = 190 článků) jsou podrobně popsány ve scénářích použití v §7.

    Konfigurační parametry aplikací solárních / větrných systémů (měřeno na str. 1 technického listu CHISEN):

    Parametr
    Nastavená hodnota
    Popis
    Odpojení při přepětí
    2,45 ± 0,01V/článek @25°C
    Odpojení při přepětí (dokončení nabíjení / solární regulátor odpojí baterii)
    Regulační/vyrovnávací napětí
    2,40 ± 0,01V/článek @25°C
    Vyrovnávací napětí (periodické vyrovnávání, každých 30-60 dní)
    Znovupřipojovací napětí pole
    2,25 ± 0,005V/článek @25°C
    Znovupřipojovací napětí solárního pole (znovupřipojení po zotavení z plovoucího nabíjení)
    Nastavení udržovacího napětí
    2,27 ± 0,005V/článek @25°C
    Udržovací napětí (ustálený stav ostrovního FV napájení)
    Nízkonapěťový alarm
    1,95 ± 0,005V/článek @25°C
    Nízkonapěťový alarm (zátěž se připravuje k odpojení)
    Nízkonapěťové odpojení
    1,90 ± 0,005V/článek @25°C
    Nízkonapěťové odpojení (zátěž odpojena na ochranu baterie před nadměrným vybitím)
    Znovupřipojovací napětí zátěže
    2,09 ± 0,01V/článek @25°C
    Znovupřipojovací napětí zátěže (znovupřipojení po zotavení z nadměrného vybití)
    Koeficient teplotní kompenzace
    -3 ~ -5 mV/°C/článek
    Koeficient teplotní kompenzace (plovoucí -3,3mV, vyrovnávací -5mV)

    Bezplatné inženýrské dimenzování: zašlete "napětí systému + výkon zátěže + dobu zálohování + provozní teplotu" na sales@chisen.cn a do 24 hodin obdržíte kompletní Excel tabulku dimenzování + cenovou nabídku.

    Krok 1 Potvrďte napětí systému + počet článků v sérii: telekomunikační základnová stanice / FV / UPS / železnice / zdravotnictví / námořnictví → 24 článků v sérii (48V systém) / 54 článků (108V, kompatibilní s 110V DC rozvaděči) / 108 článků (216V, kompatibilní s 220V průmyslovým napájením) / 190 článků (380V třífázové DC UPS datového centra).

    Krok 2 Vyberte kapacitu: vypočítejte vzorcem "kapacita baterie = výkon zátěže × doba zálohování ÷ napětí sběrnice ÷ účinnost měniče ÷ teplotní koeficient" → vyberte nejbližší standardní kapacitu (100 / 200 / 300 / 500 / 1000 / 1500 / 2000 / 3000 Ah), ponechte rezervu 20-30%.

    Krok 3 Zkontrolujte životnost cyklů + typ baterie: plovoucí záloha (základnová stanice / UPS) → OPzV (bezúdržbový provoz 20+ let); hluboké cyklování (FV denní cyklus) → OPzV nebo OPzS (trubková ≥1500 cyklů); vysoký proud (UPS datového centra > 500 kVA) → OPzS (zkratový proud 1500A+).

    Krok 4 Zkontrolujte rozměry + hmotnost: OPzV2-300 rozměry 103×206×390mm / hmotnost 13,2kg (včetně elektrolytu), OPzS2-100 rozměry 103×206×409mm / hmotnost 12,6kg (včetně elektrolytu); ponechte rozestup ≥ 50mm pro odvod tepla u bateriových skříní / regálů.

    Krok 5 Vyberte poprodejní servis + certifikace: pro výběrová řízení / celní odbavení jsou vyžadovány odpovídající národní normy (viz §4); doporučeno CHISEN (značka s 20+ lety zkušeností + export do 60+ zemí + pomoc s certifikacemi cílových zemí na vyžádání).

  • §11 Chisen OPzV2-300 Podrobnosti o životnosti cyklů + srovnání 20letých nákladů životního cyklu TCO (trubková vs. AGM)
  • Životnost cyklů Chisen OPzV2-300 ≥ 1500 cyklů (80% DOD, zkušební podmínky IEC 60896-21, 25°C). Konstrukce trubkové kladné elektrody je hlavní výhodou — při stejné kapacitě je životnost cyklů 1,5-2x vyšší než u baterií s plochými elektrodami.

    Srovnání životnosti cyklů trubkové vs. ploché kladné elektrody (DIN 40472 + měřeno):

    Hloubka vybití (DOD)
    Trubková (Chisen OPzV/OPzS)
    Plochá elektroda (AGM)
    Rozdíl životnosti
    80% DOD (hluboké cyklování)
    1500-2500 cyklů
    500-1000 cyklů
    ×1,5-2,5
    50% DOD (střední cyklování)
    2200-3500 cyklů
    750-1500 cyklů
    ×2-3
    30% DOD (mělké cyklování)
    3500-6500 cyklů
    1500-3000 cyklů
    ×2-3
    Plovoucí pohotovost (bez cyklování)
    20+ let (25°C)
    10-15 let (25°C)
    ×1,5-2
    Scénář použití
    Hloubka vybití
    Počet cyklů
    Roky provozu
    Telekomunikační základnová stanice, zálohování 4-8h s přechodem na generátor
    50% DOD
    2200+ cyklů
    6-7 let
    FV systém s připojením k síti / ostrovní akumulace (denní hluboké cyklování)
    80% DOD
    1500+ cyklů
    4+ roky
    UPS vysokorychlostní pulzní vybíjení (záloha)
    30% DOD
    3500+ cyklů
    10+ let
    Plovoucí pohotovost (základnová stanice / jaderná EPS)
    0% DOD
    —
    20+ let (25°C)

    Princip činnosti trubkové kladné elektrody:

    Sklolaminátová trubice plně obaluje kladný aktivní materiál (PbO2), zabraňuje odpadávání a deformaci aktivního materiálu a prodlužuje životnost hlubokých cyklů. To je klíčový konstrukční bod normy DIN 40472.

    Přesná křivka životnosti cyklů vs. DOD pro Chisen OPzV (měřeno z technického listu CHISEN, 25°C, plovoucí nabíjení 2,23V/článek, zkušební podmínky IEC 60896-21):

    Hloubka vybití
    Životnost cyklů
    Scénář použití
    Odpovídající roky (1 cyklus denně)
    20% DOD
    5500 cyklů
    Pulzní vybíjení UPS / časté přepínání telekomunikačních základnových stanic
    15+ let
    30% DOD
    4000 cyklů
    Mělké cyklování nouzové / částečné zálohování
    11+ let
    50% DOD
    2500 cyklů
    Střední cyklování / ostrovní solární
    7+ let
    80% DOD
    ≥ 1500 cyklů (jmenovitě)
    Hluboké cyklování (jmenovitě OPzV / naměřeno dle specifikace 1300 cyklů)
    3,5+ let
    100% DOD
    800 cyklů
    Plné vybití (nouzový stav)
    2+ roky

    Doplněk v25: kombinovaná demonstrace životnosti cyklů a 20letých nákladů životního cyklu TCO (typický 48V 300Ah záložní systém, celkové náklady na vlastnictví za 20 let):

    Položka nákladů
    OPzV
    OPzS
    AGM plochá elektroda, ventilově řízená
    Trubková gelová ventilově řízená (Chisen)
    Trubková zaplavená (Chisen)
    Počáteční pořizovací náklady (včetně instalace)
    Střední (trubková gelová)
    Nižší (trubková zaplavená / vyspělý proces)
    Nejnižší (plochá elektroda, ventilově řízená)
    Konstrukční životnost
    20+ let (plovoucí nabíjení 25°C)
    20-25 let (plovoucí nabíjení 25°C, s pravidelnou údržbou)
    8-12 let (plovoucí nabíjení 25°C)
    Výměny potřebné za 20 let
    0x (koupíte jednou, používáte celý život)
    0x (bez výměny za 20 let při dobré údržbě)
    1-2x (kolem roku 8 / roku 16)
    Roční náklady na údržbu
    Velmi nízké (bezúdržbový provoz, pouze čištění)
    Střední (dolévání + čištění každých 3-6 měsíců)
    Střední (monitorování napětí + čištění)
    20leté celkové náklady na vlastnictví (TCO)
    Střední (střední pořizovací + nízká údržba)
    Nižší (nízké pořizovací + střední údržba)
    Vysoké (nízké pořizovací + krátká životnost vyžadující vícenásobné výměny)

    Klíčový závěr B2B: trubkové baterie stojí zpočátku asi 1,5-2x více než AGM s plochými elektrodami, ale vydrží 2x+ déle a 20leté TCO je o 30-40% nižší než u AGM.

  • §12 Chisen OPzV2-300 Nastavení udržovacího napětí a vzorec teplotní kompenzace
  • Standardní udržovací napětí Chisen OPzV2-300 je 2,25-2,27V/článek (25°C, vyrovnávací nabíjení s nezávislou kompenzací -5mV/°C) a vyžaduje teplotní kompenzaci udržovacího napětí -3,3mV/°C/článek.

    Vzorec teplotní kompenzace udržovacího napětí (IEC 60896-21:2004):

    V_float (skutečná teplota) = 2,27V + (-3,3mV/°C) × (skutečná teplota - 25°C)

    Okolní teplota
    Výpočtový vzorec
    Kompenzované udržovací napětí
    25°C (referenční)
    2,27V (bez kompenzace)
    2,25-2,27V
    15°C
    2,27 + (-3,3mV × -10)
    2,30V
    35°C
    2,27 + (-3,3mV × 10)
    2,24V
    45°C
    2,27 + (-3,3mV × 20)
    2,20V
    55°C
    2,27 + (-3,3mV × 30)
    2,17V

    Vyrovnávací napětí (nezávislá kompenzace): 2,30-2,35V/článek (při 25°C) s kompenzací -5mV/°C/článek. Účel: dobíjení zaostávajících článků / jednou měsíčně, po vyrovnání přepnout zpět na plovoucí nabíjení.

    Požadavek na přesnost udržovacího napětí: ±1% (±25mV); překročení tohoto rozsahu výrazně zkracuje životnost baterie.

    Udržovací proud: < 5mA/Ah (specifikace Chisen), tj. udržovací proud 300Ah baterie < 500mA.

  • §13 Chisen OPzV2-300 Rozsah provozních teplot (vybíjení / nabíjení / skladování)
  • Provozní teplota Chisen OPzV2-300 podle scénáře (klasifikace technického listu): vybíjení -40°C ~ 65°C (gelový elektrolyt má lepší teplotní odolnost než zaplavený), nabíjení -30°C ~ 65°C (horní teplotní limit vyhovuje tropickým aplikacím), skladování -25°C ~ 45°C (nejpřísnější podmínky skladování). Optimální provozní teplota 25°C (referenční bod jmenovité kapacity).

    Vliv teploty na kapacitu (křivka Kapacita vs. teplota měřená z technického listu OPzV, kapacita 10HR):

    Okolní teplota
    Kapacita (10HR)
    Doporučení pro použití
    50°C
    přibližně 107%
    Horní teplotní limit, životnost výrazně klesá (životnost se každých 10°C nad 30°C snižuje na polovinu)
    40°C
    přibližně 105%
    Provoz při vysoké teplotě, nutné nucené větrání (životnost asi 5 let)
    25°C
    100%
    Referenční jmenovitá kapacita (konstrukční životnost 20 let)
    0°C
    přibližně 80%
    Provoz při nízké teplotě, mírný pokles kapacity
    -20°C
    přibližně 55%
    Provoz při extrémně nízké teplotě, výrazná ztráta kapacity (nevhodné pro vybíjení vysokým proudem)

    Vliv teploty na životnost při plovoucím nabíjení (křivka Teplota vs. životnost plovoucího nabíjení měřená z technického listu):

    Provozní teplota
    Životnost plovoucího nabíjení
    Použitelný scénář
    20°C
    přibližně 22 let
    Ideální serverovna / podzemní telekomunikační stanice / klimatizovaná základnová stanice
    25°C
    20 let
    Jmenovitá životnost (referenční bod technického listu)
    30°C
    přibližně 10 let
    Venkovní skříň (bez klimatizace), zvažte teplotní kompenzaci + snížení výkonu
    40°C
    přibližně 5 let
    Pouštní / náhorní serverovna (nucené větrání + zastínění)
    50°C
    přibližně 2 roky
    Extrémní podmínky (nedoporučuje se, životnost baterie < 3 roky)

    Požadavky pro použití ve vysoké nadmořské výšce (GB/T 19638): ≤ 3000m normální použití bez zvláštních opatření; > 3000m, kapacita se snižuje o 8% na každých 1000m výšky; extrémní nadmořská výška (> 5000m) vyžaduje speciální úpravu (těsnění pro nízký tlak + zesílená nádoba).

    Požadavek na teplotně kompenzované udržovací napětí: 25°C = 2,25-2,27V/článek / -3,3mV/°C/článek. Nabíjecí fáze navíc používají kompenzaci -5mV/°C.

  • §14 Chisen OPzV2-300 Rychlost samovybíjení a podmínky skladování
  • Rychlost samovybíjení Chisen OPzV2-300 je 2%/měsíc (naměřená hodnota z technického listu CHISEN, skladováno plně nabité při 20°C — poznámka: v oboru se běžně používá referenční teplota 25°C, technický list používá 20°C).

    Křivka charakteristik samovybíjení podle skladovací teploty (měřeno z technického listu CHISEN Self Discharge Characteristics):

    Skladovací teplota
    Po 6 měsících
    Po 12 měsících
    Po 18 měsících
    Po 24 měsících
    zbývající kapacita
    zbývající kapacita
    zbývající kapacita
    zbývající kapacita
    10°C
    přibližně 92%
    přibližně 85%
    přibližně 80%
    přibližně 75%
    20°C
    přibližně 88%
    přibližně 78%
    přibližně 70%
    přibližně 60%
    30°C
    přibližně 70%
    přibližně 50%
    nutné dobíjení
    nutné dobíjení
    40°C
    přibližně 55%
    nutné dobíjení
    nutné dobíjení
    nutné dobíjení

    Doba skladovatelnosti podle skladovací teploty (bez dobíjení): při 20°C lze skladovat 1 rok (OPzV) / 9-12 měsíců (OPzS) se zbývající kapacitou 65-75%; při 25°C skladování 1 rok (OPzV) / 9-12 měsíců (OPzS); při 35°C jen 6-9 měsíců před nutností dobíjení, zbývající kapacita 60-70%; při 45°C jen 3 měsíce před nutností dobíjení, zbývající kapacita 55-65%; při 15°C 18-24 měsíců bez dobíjení, zbývající kapacita 65%+; při extrémním chladu -20°C lze skladovat 24+ měsíců bez dobíjení.

    Doporučení pro skladování: skladujte plně nabité v suchém, větraném prostředí při -25°C ~ 45°C, chraňte před přímým slunečním zářením, organickými rozpouštědly a korozivními plyny. Každých 3-6 měsíců proveďte dobití (konstantní napětí 2,27V/článek (OPzV) / 2,24V/článek (OPzS) po dobu 24 hodin). Baterie skladované déle než 12 měsíců musí před opětovným uvedením do provozu projít zkouškou kapacity.

  • §15 Chisen OPzV2-300 Maximální nabíjecí proud a mezní napětí vybíjení
  • Doporučený maximální nabíjecí proud Chisen OPzV2-300: 30A (maximální povolený, měřeno dle specifikace).

    Doporučená tabulka nabíjecích parametrů (IEC 60896 + GB/T 19638):

    Fáze nabíjení
    Napětí (25°C)
    Omezení proudu
    Scénář použití
    Plovoucí nabíjení
    2,25-2,27V/článek (OPzV) / 2,24V/článek (OPzS)
    < 5mA/Ah (≈0,5A)
    Záložní napájení / plovoucí pohotovost
    Vyrovnávací nabíjení
    2,30-2,35V/článek (OPzV) / 2,35-2,40V/článek (OPzS)
    ≤ 0,25C10 A
    Jednou měsíčně / dobíjení zaostávajícího článku
    Cyklické nabíjení
    2,35-2,40V/článek
    ≤ 0,20C10 A
    FV akumulace energie / hluboké cyklování
    Dobití (solární)
    2,35V±0,005V/článek
    ≤ 0,20C10 A
    Solární/větrná akumulace energie (nouzové nabíjení)

    Teplotní kompenzace nabíjení: nabíjecí napětí se řídí udržovacím napětím s kompenzací -3,3mV/°C/článek (plovoucí / vyrovnávací s nezávislou kompenzací -5mV/°C/článek).

    Posouzení ukončení nabíjení: baterie se považuje za plně nabitou, když nabíjecí proud klesne pod 0,5% C10.

    Vybíjecí proud I(A)
    Mezní napětí Vpc
    Scénář použití
    I < 0,05C
    ≥ 1,90Vpc
    Velmi malý proud, dlouhodobé vybíjení (záložní monitorování)
    0,05C ≤ I < 0,08C
    ≥ 1,85Vpc
    Malý proud, plovoucí záloha
    0,08C ≤ I < 0,2C
    ≥ 1,80Vpc
    Standardní 10HR vybíjení
    0,2C ≤ I < 0,6C
    ≥ 1,75Vpc
    Střední proud, 5HR vybíjení
    0,6C ≤ I < 1,0C
    ≥ 1,70Vpc
    Vysoký proud, 1HR vybíjení
    1,0C ≤ I < 2,0C
    ≥ 1,60Vpc
    Vysokovýkonné pulzní vybíjení

  • §16 Chisen OPzV2-300 OEM / ODM Kompletní přizpůsobení na jednom místě
  • Chisen OPzV2-300 podporuje služby kompletního přizpůsobení OEM / ODM na jednom místě. Žádná úprava neovlivňuje výkon podle standardních specifikací.

    Přizpůsobení barvy nádoby

    Přizpůsobená ABS nádoba podle kódu barvy Pantone zákazníka (standardní šedobílá + červená/modrá/zelená/žlutá/oranžová + barva dle přání zákazníka)

    Sítotisk LOGA

    LOGO zákazníka potištěné na nádobě (bez jazykového omezení, lze přizpůsobit v jakémkoli jazyce)

    Laserové značení

    Laserové značení na boku víka baterie (model / sériové číslo / datum výroby / kód zákazníka / čárový kód)

    Barevná krabice / neutrální krabice balení

    Standardní barevná krabice + neutrální vnější krabice, přizpůsobitelné LOGO / barva / čárový kód / ochranný štítek proti padělání

    Přizpůsobení štítku

    Štítek baterie vysázen dle požadavků zákazníka (bez jazykového omezení, lze přizpůsobit v jakémkoli jazyce)

    Výměna terminálu

    Φ16-M6 / Φ20-M8 / Φ24-M10 tři možnosti (standard Φ20-M8)

    Upgrade těsnění terminálu

    Standardní + trojitá těsnicí konstrukce + protivýbuchový filtr kyseliny (OPzS s volitelným ventilkem odolným kyselině)

    Zkušební zprávy třetích stran

    Volitelná předexportní kontrola SGS / TUV / BV + kompletní zkušební zpráva IEC 60896

    Údaje o minimálním množství objednávky a dodací lhůtě: vzorová objednávka od 1 kusu (dotaz e-mailem); malá série 24 kusů (24V systém 12 článků + 12 náhradních) / 48 kusů (48V systém 24 článků + 24 náhradních); velká série 200+ kusů (více kombinací napětí s kompletním OEM přizpůsobením). Konkrétní dodací lhůtu + záruční podmínky naleznete v kontaktních údajích na konci.

  • §17 Chisen OPzV2-300 Časté dotazy — 25 otázek zkontrolovaných inženýry
  • Časté dotazy k Chisen OPzV2-300 (25 položek). Každá odpověď pokrývá nejčastěji kladené otázky inženýrů v průmyslovém provozu, v rozsahu technických parametrů, dimenzování, objednávání, přepravy a poprodejního servisu.

    Nastavení udržovacího napětí OPzV2-300?

    Standardní udržovací napětí 2,25-2,27V/článek při 25°C, musí se použít teplotní kompenzace -3,3mV/°C/článek (IEC 60896-21).

    Životnost cyklů OPzV2-300?

    ≥ 1500 cyklů (80% DOD, 25°C), životnost při plovoucí pohotovosti 20+ let. Konstrukce trubkové kladné elektrody je hlavní výhodou (1,5-2x vyšší než u AGM s plochými elektrodami).

    Rozsah provozních teplot OPzV2-300?

    -40~65°C vybíjení / -30~65°C nabíjení / -25~45°C skladování (optimální 25°C). OPzV gelová ventilově řízená má lepší teplotní odolnost než zaplavená.

    Rychlost samovybíjení OPzV2-300?

    2%/měsíc (naměřeno z technického listu CHISEN, skladováno plně nabité při 20°C), lze skladovat 1 rok bez dobíjení.

    Typ baterie OPzV2-300?

    Trubková GEL VRLA (ventilově řízená olověná) baterie, konstrukce s trubkovou kladnou elektrodou, gelový elektrolyt, ventilově řízené těsnění.

    Rozdíl mezi OPzV2-300 a OPzS2-100?

    OPzV je ventilově řízená utěsněná GEL, bezúdržbový provoz; OPzS je zaplavený otevřený typ vyžadující pravidelné dolévání (upřednostňuje se svislá instalace). OPzV má vyšší zkratový proud (1700A oproti 1500A), OPzS má mírně nižší vnitřní odpor (0,001 oproti 0,0011 Ohm), OPzS je levnější (vyspělý proces).

    Vnitřní odpor OPzV2-300?

    Přibližně 1,1 mΩ při plném nabití (25°C), zkratový proud přibližně 1700A.

    Způsob nabíjení OPzV2-300?

    Doporučuje se nabíjení konstantním napětím a proudem (CC-CV), plovoucí 2,25-2,27V / vyrovnávací 2,30-2,35V / cyklické 2,35-2,40V. Maximální nabíjecí proud 30A.

    Podmínky skladování OPzV2-300?

    Suché, větrané prostředí -25°C ~ 45°C; při skladování do 6 měsíců není nutné dobíjení. Při skladování déle než 6 měsíců se doporučuje plné nabití (2,25-2,27V/článek × 24h).

    Které národní normy se vztahují na OPzV2-300?

    Seznam platných norem viz §4 (7+ mezinárodních / regionálních / průmyslových norem).

    Hmotnost OPzV2-300?

    13,0kg (28,7 lbs), včetně elektrolytu (naměřeno z technického listu CHISEN); bez obalu / bez terminálů.

    Rozměry OPzV2-300?

    Délka 103mm × šířka 206mm × výška 390mm (naměřeno z technického listu CHISEN, včetně terminálů).

    Utahovací moment terminálu OPzV2-300?

    10-12 N·m (šroubový terminál Φ20-M8).

    Zkratový proud OPzV2-300?

    Přibližně 1700A (25°C, plně nabité), splňuje požadavky na ochranu proti zkratu u velkých UPS.

    Konstrukční životnost OPzV2-300 při plovoucím nabíjení?

    20+ let (25°C, udržovací napětí 2,25-2,27V, teplotní kompenzace -3,3mV/°C).

    Jak vybrat mezi OPzV2-300 a AGM s plochými elektrodami?

    Trubková kladná elektroda vydrží déle (1500+ cyklů oproti 500-1000 cyklům), vhodná pro dlouhodobé projekty / kritické zálohování; AGM s plochými elektrodami je levnější, vhodná pro krátkodobé / rozpočtově citlivé projekty. Viz kapitola TCO v §11.

    Orientace instalace OPzV2-300?

    Lze instalovat svisle/vodorovně/na bok (ne dnem vzhůru), vhodné pro stísněné skříňové prostory. Ventilově řízené utěsněné provedení OPzV nemá riziko úniku elektrolytu.

    Vyžaduje OPzV2-300 dolévání vody?

    Ne. Ventilově řízené těsnění + gelový elektrolyt OPzV nevyžaduje po celou dobu životnosti žádné dolévání.

    Je kapacita OPzV2-300 ovlivněna teplotou?

    40°C = 105% / 25°C = 100% / 0°C = 80% / -20°C = 55% kapacity (rychlost vybíjení 10HR, dle křivky Kapacita vs. teplota z technického listu CHISEN).

    Které dokumenty jsou potřebné pro export OPzV2-300?

    Standardní dokumenty: balicí list + obchodní faktura + CO osvědčení o původu + MSDS + přepravní posudek UN2794. Zvláštní certifikace cílových zemí (SONCAP / PVOC / SASO / BIS / ESMA) lze na vyžádání pomoci zajistit.

    Minimální objednací množství OPzV2-300?

    Vzorek 1 kus / 24V systém 12 článků / 48V systém 24 článků / 110V systém 54 článků / 220V systém 108 článků. Velkoobchod 200+ kusů s výhodnými velkoobchodními cenami.

    Dodací lhůta OPzV2-300?

    Cenovou nabídku zašlete e-mailem na sales@chisen.cn (dodací lhůta se posuzuje podle množství + cílové země + očekávaného data dodání).

    Záruka OPzV2-300?

    Základní záruka 24 měsíců (od instalace a uvedení do provozu). Prodloužení na 36 měsíců lze sjednat při výběrovém řízení.

    Podporuje OPzV2-300 OEM přizpůsobení?

    Ano, kompletní OEM/ODM přizpůsobení na jednom místě: barva nádoby, sítotisk LOGA, laserové značení, balení do barevné krabice, přizpůsobení štítku, výměna terminálu. Minimální množství 50-100 kusů.

    Zahrnuje cena OPzV2-300 dopravu?

    EXW tovární cena; námořní přeprava je kalkulována podle cílového přístavu (volitelně FOB/CIF/DDP). Kontaktujte prosím sales@chisen.cn pro cenovou nabídku.

  • §18 Chisen OPzV2-300 Doporučení pro každodenní použití a údržbu (praktický průvodce pro inženýry)
  • Doporučení pro každodenní použití + údržbu Chisen OPzV2-300 (praktický průvodce pro inženýry). Dodržování těchto specifikací může výrazně prodloužit životnost baterie na 20+ let:

    1. Výběr nabíječky: musí být použita průmyslová inteligentní nabíječka (s funkcí pulzní desulfatace, odpovídající napětí systému 12V/24V/48V); plovoucí 2,25-2,27V/článek (25°C) + teplotní kompenzace -3,3mV/°C/článek; vyrovnávací 2,30-2,35V/článek (jednou měsíčně, < 24h); maximální nabíjecí proud 30A (dle naměřené hodnoty z PDF technického listu, používejte s omezením proudu), aby se zabránilo vlivu vysokého proudu na elektrody.

    2. Instalační prostředí: instalace do bateriové skříně / regálu, nad zemí ≥ 100mm (ochrana proti vlhkosti), od stěny ≥ 50mm (odvod tepla); provozní teplota -40°C ~ 65°C (vybíjení) / -30°C ~ 65°C (nabíjení); při teplotě nad 45°C je nutné nucené větrání; nadmořská výška > 3000m, kapacita se snižuje o 8% na každých 1000m (GB/T 19638); udržujte vzdálenost od zdrojů tepla + přímého slunečního záření + korozivních plynů.

    3. Běžná kontrola (týdně / měsíčně u vzdálených lokalit): zkontrolujte utahovací moment spojů terminálů 10-12 N·m, žádné uvolnění / oxidaci / přehřívání (infračervené měření teploty); kontrola nádoby na vyboulení / únik / praskliny (OPzV ventilově řízené těsnění, běžně bez úniku); odchylka napětí článku < ±0,05V (při překročení přejděte do vyrovnávacího stavu); rozdíl teploty nádoby oproti okolí < 5°C (při překročení zkontrolujte spoje / nabíjení).

    4. Specifikace dlouhodobého skladování: skladujte plně nabité v suchém, větraném prostředí -25°C ~ 45°C (chraňte před přímým slunečním zářením); každých 3-6 měsíců dobití (konstantní napětí 2,25-2,27V/článek × 24h); rychlost samovybíjení 2%/měsíc (25°C), pokud není nabíjena déle než 1 rok, je před opětovným použitím nutná zkouška kapacity; baterie skladované déle než 2 roky se doporučuje používat se sníženým výkonem.

    5. Řešení problémů: pokles kapacity > 20% (oproti jmenovité) — vyrovnávací nabíjení 24h k nápravě, pokud neúčinné, vyměňte; abnormální udržovací napětí (> 2,4V nebo < 2,2V/článek) — zkontrolujte nabíječku + teplotní kompenzaci; vyboulení / únik / zápach — okamžitě přerušte provoz a kontaktujte poprodejní servis CHISEN; zkrat / obrácená polarita — zkontrolujte pojistku + označení polarity (červená +, černá -).

    6. Aktivace nových / dlouhodobě odstavených baterií: nové baterie z výroby lze po převzetí rovnou instalovat a provozovat (VRLA ventilově řízené těsnění, bez kroku dolévání elektrolytu); baterie odstavené déle než 6 měsíců: nejprve vybíjení malým proudem 0,05C na 1,80V/článek, poté nabíjení podle běžné nabíjecí křivky; sériové sestavy (48V / 110V / 220V) vyžadují před uvedením do provozu "vyrovnání párování článků", aby byla zajištěna odchylka napětí článků < 0,05V.

    7. Bezpečnostní opatření: vyhněte se dotyku kovovými nástroji obou terminálů (kladného i záporného) současně (zkratový proud 1700A je smrtelný); v nabíjecích prostorách žádný otevřený oheň (nabíjení olověných baterií produkuje vodík, s otevřeným ohněm hrozí výbuch); používejte ochranné brýle + rukavice odolné kyselinám (elektrolyt obsahuje zředěnou kyselinu sírovou; při zasažení vyplachujte oči čistou vodou 15 minut a vyhledejte lékařskou pomoc); likvidujte baterie na konci životnosti podle postupů pro nebezpečné zboží UN2794 (nedemontujte a nevylévejte elektrolyt).

  • §19 Síla továrny CHISEN + globální servisní systém (proč zvolit Chisen)
  • Továrna CHISEN + globální servisní systém (proč zvolit Chisen).

    1. Rozsah továrny: značka CHISEN založena 2002, více než 20 let specializace na trubkové baterie; kompletní produktová řada 200+ modelů pokrývající všechny napěťové úrovně 2V / 6V / 8V / 12V, kapacita 4Ah-3000Ah; hlavní modely skladem 100 000+ kusů (okamžitá expedice).

    2. Globální servisní síť: exportní zkušenosti do 60+ zemí (Čína / jihovýchodní Asie / Evropa / Afrika / Střední východ / Latinská Amerika / střední Asie / Oceánie); průmyslové projekty v oblasti telekomunikací / energetiky / datových center / FV / železnice; vícejazyčná technická podpora 7×24 (angličtina / čínština / španělština / francouzština / arabština / ruština / vietnamština); odpověď na e-mail do 12h / kompletní cenová nabídka do 24h / návrh komplexního projektu do 48h.

    3. Kontrola kvality: certifikace zajišťovány dle požadavků zákazníka (položky certifikace určuje zákazník); 100% tovární kontrola před expedicí (zkouška kapacity + zkouška vnitřního odporu + zkouška napětí + vizuální kontrola); statistická kontrola procesu SPC u klíčových procesů (nanášení pasty na elektrody / sestavení skupin / formace / těsnění); spolupráce s SGS / TUV / BV / CTI na předexportní kontrole třetí stranou dle požadavků zákazníka.

    4. Exportní podpora: originální celní dokumenty (obchodní faktura / balicí list / CO osvědčení o původu / MSDS / přepravní posudek UN2794 / kompletní zkušební zpráva IEC 60896); vícejazyčná technická dokumentace (EN / CN / ES / FR / AR / RU); pomoc se zvláštními certifikacemi cílových zemí na vyžádání: SONCAP (Nigérie) / PVOC (Keňa) / SASO (Saúdská Arábie) / BIS (Indie) / ESMA (SAE).

    5. Politika dlouhodobé spolupráce: vyhrazený technický kontakt pro dlouhodobé zákazníky; strategičtí partneři OEM mohou sdílet obchodní příležitosti + podporu školení.

    6. Závazek udržitelnosti: olověné baterie jsou recyklovatelné; certifikace zajišťovány dle požadavků zákazníka (položky certifikace určuje zákazník); soulad s EU RoHS / REACH / WEEE (neomezený export do Evropy).

  • §20 Chisen OPzV2-300 Kontakt — odpověď do 24 hodin
  • [CHISEN Battery] 20+ let specializace na export trubkových baterií / ověřeno zákazníky ve 60+ zemích.

    Kontaktní metody:

    1. E-mailový dotaz: sales@chisen.cn (kompletní cenová nabídka + návrh dimenzování do 24h)

    2. Telefon / WhatsApp: +86 131 6622 6999

    3. Webové stránky: https://www.chisen.cn